0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Fuzul evden ev alan var mı yada tanıdığı falan varsa nasıl oluyor bana bilgi verir misiniz 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende burda beklim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abim eminevden aldı 
tarafından
Eminevim hepsinden güvenli
tarafından
Bende tekrar bi bakayım o zaman sagol kuzum benim
tarafından
Rica ederim
tarafından
Bizde ordan almak istitoruz da ne kadar ödeme yapıyor bilginiz var mı
tarafından
1800 canım
0 oy
(333 puan) tarafından
fuzul eve yatirmayin derim...ayni mantikla daha guvenilir olan eminevim  var..fuzulev bu fadil vardiya jet fadil onun kurulusu..guvenmiyorum onlara..tanidgim yok ordan alan

ama eminevimden alan cok
0 oy
tarafından
Esimin iş arkadaslari aldı bizde taksit ödüyoruz canım inşallah alicaz hayırlısı ile 
tarafından
Fuzulev 28 yıllık kuruluş diğerleri hep 3-4 senelik hepsini tek tek araştırdı eşim en mantıklısı fuzulev geldi uzunca bir süre araştırdik
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Emin evime araba icin başvurmuştuk baya sürüyor ya sonra vazgeçmiştik 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Biz bir ara çok niyet ettik ama.iste cesaret edemedim pek.sansli olduğum söylenemez herkes alır ben.alirim.sabaha adamlar kaçar ödediğim parayla kalakalirim diye.korktum simdi kredi sonuc bekliyoruz bakalim 
0 oy
tarafından
Baya karışık o iş benim aklıma yatmıyor 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bugün araç için gittik bilgi aldık....söyle oluyor siz ev beğeniyorsunuz fiyatta satıcı ile anlaşıyorsunuz sonra fuzulev size o evin parasını yatırıyor tabi ev 250 binse siz örneğin fuzuleve 260 olarak ödeyeceksiniz paranın birazını peşinat verip kalanı taksit yapabilirsiniz ... Alacağınız malın fiyatına göre işletim ücreti katıyor öyle düşünün ... Evede hipotek koyuyor borç bitene kadar satamiyorsunus .. ancak fuzuleve para ödeme konusunda sıkıntı çektiniz diyelim ozaman hipotegi kaldırıyor evi satmanizi borcunuzu ödemenizi sağlıyor 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Eminevimdaha güvenilir hem kuralı sistemleri var hemde farklı bi sistem tam adını bilmiyorum ama arkadaşım aldı diyelim 200 binlik ev alicak ödemesini kendi ayarlıyor her ay para yatırıyor icerdeki parası 100 bin olursa eminevim 200 bin veriyor git evini al kalan 100 bini bana evine geçince taksitle öde diyor bende eminevim düşünüyorum  

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 512 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
16 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 770 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

377,307 soru

11,291,420 cevap

34,706 kullanıcı

...