0 oy
11,078 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Bebeğim dün gece sabaha kadar hiç uyumadı sabah yedi gibi uyudu gece ona çok kızdım çok aşırı uykusuzdum sabrımın sınırına gelmiştim artık oda sürekli ağlayıp uyumuyordu bağırdım yeter dedim şimdi çok pişmanım canım çok yanıyor çok kötü bir anneyim ben 

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Ooo ben ilerde döverim bile şimdiden onun planını yapıyorum şunları yaparsa döverim diye :)

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kotu bi anne falan deilsin bizde insaniz bizimde bi sabrimiz var   bebegim ilk dogdugu zaman cok agladiginda bende kizmistim ayni gun esimde kizdi neden agliyon die bebsgim uyuyunca esime sarilip agladim ona bi daha kizmayam die hala o gun aklima geldikle gozlerim doliyo suan bile emin ol biraz daha zaman gectimi daha sabirli oluyon dahada alisiyon uzulme
(39 puan) tarafından
Aynen canım çok zor bir süreç
tarafından
Tek derdimiz bu olsun allahim acilarini gostermesin
+1 oy
tarafından
anneligini daha kaç kere sorgulayacksn bsver :) aliscz :) bnde bgrdm kaç kez çok pismnm ama insanz ve bir yere kadar sakin kalabliorz maalesef:(
(39 puan) tarafından
Doğru insan yoruluyor artık
tarafından
hem de ne cok yorulma:( şükür benim kız çok ağlayan bir bebek dgl ama günü günü de tutmaz ve ben cok yiprandm yorgnm pisikljk bdnsel olarak
+1 oy
tarafından
Bazen olabiliyor canim bu kötü anne opduğun anlamina gelmez insanız sabrimız var bizimde gecen gün aksam 8 gece 2 kadar uyumadi asiri yorgun ve uykusuzdum aglayip sinirlenip bebegime bagirdim cok üzüldüm hemde cok ama bu onu sevmedigim ve kotü davrandıgım anlamina gelmez bazen bazı seyler kontrolümüz dısında gelişiyor o yüzden öyle düsünme olurmu :))
(39 puan) tarafından
Sağol canım benim
+1 oy
(531 puan) tarafından
Bende bagirma taraftari degilim ama sabir tukenince bagiriliyor bende bgiriyorm bu kadar takilma buyuyunce daha cok kizacaksn emin ol :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
En korktugum sey o valla. Bn sesszligi cok severim evde ses soluk yok daha dgrusu bebek mizildanmasina gelemiorm :)) evin en ufagi bndim ole cocuk sesine maruz kalmadm :) bebegm olunca geceleri sabaha kadr uyumaz aglarsa die endiseliyim naparim bilmiorm :) cok tatlilar ama cok zorlar . Alisicaz zamanla ins canm sende canini cok sıkma olmus bir defa bi dahakine daha sakin olmaya calisirsn 
0 oy
tarafından
Canım benim anneliğini kötüleme senin de sabrının bi sınırı olduğunu unutma gayet normal şeyler bunlar. Benim daha karnımda bazen öyle şiddetli tekmeleyince kızıyorum:))) 
0 oy
tarafından
bende bi kere uyu artik diye kizmistim gece sabahliyorduk gunduz misafir geliyordu bebek gormeye uykusuzluk yorgunluk dedigin gibi sonra basina gecip defalarca ozur dilemistim. bebisimde hissetmis gibi o aksam babasi isten geldi bir basinda bben bir basinda babası ona bakarken guluyor bana bakarken yuzunu asiyordu bi o seslendi bi bebn her dondugunde aynı yuz ifadesi vardi bende cok pisman olmuştum ama insan bazen bunalıyor. eminim cok iyi annesindir
(39 puan) tarafından
Aynen canım çok acıyor çok ağladım çok özür diledim ama bizde insanız bu yerden sonra yorgun düşüyoruz
tarafından
ama kizmakta gerek suan kizim yedi aylik sist ciz yapinca kaciyor
0 oy
(536 puan) tarafından

Bebeğim 2 aylık oldu gaz sancısı dan hep aglardi ama ben hiç kızmadım çünkü o bı bebek bı yeri agrimasa aç olmasa zaten ağlamaz :) tabi senin de anlıyorum ama bence bu daha kızma :)

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Canım benım sakın ol bende sendenım malesef bebegım 12 13 saat ayakta kalıo ve aglıo sen sınır olunca cocuk daha da gerıliyor sana tavsiyem dışından dua oku nazar duaları hem bebek rahatlar hemde sen sakınlesırsın ben oyle yapıom 
0 oy
(277 puan) tarafından
Bende aynı canım ya dün gece uyumadı ağladı durdu sinirlendim kızdım.uyku gözlerimden akıyordu bide o da hiç susmayınca ister istemez sinirlendim bende pişmanım bidaha dikkat edicem sabırlı olmaya calısıcam 
0 oy
(545 puan) tarafından
Ah kuzum cok iyi anliorum seni hepimize oluyor demekki zaman zaman boyle seyler. Daha dun oturdum agladim.niye kiziorum el kadar bebege diye ama insaniz tamam cok seviyoruz canimizdan kanimizdan bi parca ama bazen gercekten sinirlendiriolar insani sabrimiz tukeniyor. Vurmak dovmek tabiki olmaz ama sende insansin o siniri bi sekilde bosaltman lazim.buda bagirarak yada kizarak oluo  ancak.  Zamanla duzene giricek insallah hersey gerci dusunuyorum da oglum 20 yasina gelsede kizsam gene oturur vicdan azabi cekerim heralde ben kesin :))
0 oy
(394 puan) tarafından
Bende cok kızıyorum  sonra  opup kokluyrm ozur dilerum askm diyorum ama bizde insanz
0 oy
tarafından
Canim kotu degildegilsin annesin. Bazen insanin sabri tasiyir bizde ayniyiz kizabiliyoruz ama tabiki dayak degil. Sen kendini suclma sonucta anne cekiyir onlarin stresini
0 oy
tarafından
kızıma bende yapardm o uyuyunca saatlerce aglardm icim dusima cikana kadar ve hala aynym kizima kizip azda olsa vurduysam uyuyinca aglyrm annelik boyle sanrsam kizimda normal bi cocuk degldir acayip hareketli oyle boyle degldr
0 oy
(8,253 puan) tarafından
Kuzum sen ne kadar streslı panik ve korku dolu endıse dolu olursan bebegınde bunu hisseder.Bagırmak yerıne derın nefes al ve panıklemedrn sakin sakin konuş bebeğinle ınan rahatlayacaktır.
0 oy
(256 puan) tarafından
Bizde ayniyiz cnm ben bebegime bagirmiyorum iki oglum var buyuk onlara kiziyorum onlarda kuzum bisey diyemiyolar sonradan onlara da uzuluyorum bisekilde gonullerini aliyorum ama uykusuzluk gercekten cok zor benim kizim uyku akiyor gozunden 50 gunluk okadar uyutmaya calisiyorum bes dk sonra yine gozler acik buda beni delirtiyor evde is guc yemek yapip yiyemiyorum bile ilgilenmekten kizimla malum ya cocuklariama yada babalarina batliyorum sonrdan uzuluyom 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 720 göst.
23 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 377 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 543 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,012 göst.
1 Şubat 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,035 soru

11,314,836 cevap

34,755 kullanıcı