0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Be egim 32 gunluk tam 29 kilo aldim hamileligimde 13 kilosu kendiliginden gitti gerisi kaldi sezeryan oldum kocaman göbeğim kaldi napiyim kizlar diyetisyene mi gitsem yemegi kesince sut gidiyo bu sefer vicdan azabi cekiyorum bebegim icin 

8 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Anam mekik cekicen iraden olacak
(9 puan) tarafından
Sezeryanim okadarini simdi yapamam heralde ama zaten sadece spor ile olmaz ki yemektende kesmwm lazim
(22,070 puan) tarafından
Ozaman az yiyecen dogum dan sonra karnini sarmadinmi dulbentle veya birşeyle sarkmasını engellerdi bide cabuk verirdin kiloyu ama daha 33 gunluk verirsin kafana tkma
(9 puan) tarafından
Az yiyince sütum azaldigini farkettim
Sezeryan oldugum için ilk bi hafta full sanci cektim tulbent baglayamazdim çok ağrım vardı
InsAllah veririm ya:(
-Reklam-
+1 oy
(119,086 puan) tarafından
Abooo kactin kac kilo oldun kiz onceden 40 50 arasiysan cok farketmez
(9 puan) tarafından
61 den 90 a çiktim bende inanamiyorum
+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Ben sadece emzirerek verdim canım. Zaten mahirle ilgilenmek epey yoruyor o bile kilo verdirdi diyebilirim :)
(9 puan) tarafından
Ya ne guzel keşke benimde oyle kendiliginden gitse ama nerdee kocaman gobegim duruyo hala
(1,072 puan) tarafından
Bünye meselesi canım benim. Herkeste aynı olmaz. Kimisi kiloyu çabucak verirken kimisi de zor verir işte ne yaparsın
0 oy
tarafından
Yemeğini kesme diyetisyene git emzirdigini söyle ona göre liste yapar sana canım
(9 puan) tarafından
Bende oyle duşunuyorum insAllah veririm kilolari
0 oy
(6 puan) tarafından
Biz 3.5 aylığız ben de göbek var, iki gündür atağa geçtim, karnına susam yağı ve limon karışımı sürüp streçliyorum 3-4 saat üstten korse bağlıyorum. Sabahları sıkı kahvaltı yapıp akşam ekmek yemiyorum açılınca çiğ kuruyemiş ve bol su vermem gereken 15 klo var 
(9 puan) tarafından
Ay benimde vermem gereken 17 kilom var nasil olcak bilmiyrm
(9 puan) tarafından
Gidiyomu bari kilolar o şekilde
(6 puan) tarafından
Yavaş yavaş gidecek, çok kasmaya gerek yok en nihayetinde bebeğimiz bize muhtaç süt e ihtiyacı var
(6 puan) tarafından
Karnıma sürdüğüm limon ve susam yağı karışımı iki günde etkisini göstermeye başladı karnım yumuşadı en azından o şiş hali inmeye başladı 20 gün olana kadar devam, ben sezeryanlı olduğum için 6. Ayda spora başlayacağım Dr umuz la o şekilde anlaştık
0 oy
tarafından
Kuzum 32 gün çok erken bence ilk üç ay falan bekle sezaryen olmuşsun iyice bi dikişlerim iyileşsin sonra spora başlarsın. Ben 5.5 Ay oldu hâlâ duruyo kilolar 
(9 puan) tarafından
Insllah canım ya piskolojim bozuldu valla
0 oy
(174 puan) tarafından
Korse kullan. Ekmek hamur işi tarzi yeme. Sütü en çok yeşil soğan dereotu bulgur pilavı ve tabiki günde en az 3 litre su içmek yapıyor. Ben de 20 kg almıştım beslenmeme süt yapacak şeyleri yiyerek devam ettim ve emba korse kullandım 17 kgsi gitti..
0 oy
tarafından
Göbeğini sarmadin mi sarsan fazla kalmazdı 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 353 göst.
1 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Tuğçe Önal (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
0 oy
3 cevap 152 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
27 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde e b (11 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...