0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

24 yaşındayım hayattan sogmus gibiyim dışarı giderken ve evin içinde kendime hiç bakmıyorm yani sanki 40 yaş gibiyim :(

Hevesim var ama yapmak gelmiyo içimden bekarken susliydum evlendim yine öyleydim ama son iki yıldır ki çok çöktüm gibi  neden gençler gibi olamyorum hayat beni yıpranmış ola bilir mi ki 

Sizde böyle misiniz:( 

Hiç bişeye hevesim yok kendimi çocuklara adadım 

10 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Yasadigin zor günlerden dolayı boyle canim insallah feraha kavuşursun şu bakım konusundada hangimiz evin icinde pantolonla yapılı sacla oturuyoruzki oyle düşün:D 
tarafından
Kız dışarı cikincada öyleyim malesef hani bir kalem çekeyim yok oda yok hani güzel giyeyim yok  
Yani kendime kızıyorum böyle olduğum için ama içimden gelmiyor kardeşim giyinip süsleniyor çok hoşuma gidiyor ama benim içimden gelmiyor :(
(22,072 puan) tarafından
Işte yasagidin zor günlerden dolayı kuzum icimden gelmiyo diyon bak senin elinde yarından itibaren ayaklan bakım yap kendince evde olan şeylerle giyin kuşan nolacak kiz kendini değerli hisset eminim cok guzelsindir ❤
tarafından
Sağol allah razı olsun
Ne bileyim ya hayat çok garip
İnşallah yaparım
Çok sağol güzel düşünceleriniz için
-Reklam-
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Evet ben de anneyim..

Ama herşeyden önce ben kadinim..

Koca için fala değil,kendimi sevdiğim için susleniyorum.

Sevmiyorum hasta gibi gezmeyi..

Evde abiyeyle gezmiyorum ama saçımı bugün yukardan topladysam ertesi gün bağlıyorum falan mesela.

Evet anneyiz.

Ama kadınız da
tarafından
Kadın olduğumu unuttum yemin ederim aynaya bakinca kendimi begenmemege başladım bu durum beni üzüyor oysaki öz güvenli bir insandım stres beni bitirdi
(13,570 puan) tarafından
Bazen AMAAAAAAAN BEN Mİ KURTARCAM DÜNYAYI BEEEEE diyip önündeki kahveni yudumlamani tavsiye ederim.
Herşeyi takmamalisin.

Hergun aynı olmuyoruz, hergun  şık giyinmiyorum bazen bu görsen babaanne gibi oluyorum :) kaş bıyık birbirine giriyor.
Ama toparlaniyorum.

Sen de herşeyi takma kafana
tarafından
Çok haklısın sağol tafsiyeni deneyeceğim zaten bu dünyanın derdi bitmiyor bir türlü biri bitince diğeri başlıyor
(13,570 puan) tarafından
Ayyyynen öyle. Boşver.  
Ondan sonra biz çökuyoruz, adamlar dimdik duruyor
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yok kuzum oyle olma cocugun olmasi baska kendini niye birakiyosun ben 30 yasindayim ikizlere hamileyim Allahin izniyle dogsunlar sag salim hemen eski kiyafetlerimi guymek istiyorum simdi bile dikkat ediyorum daha hic kilo almadim mesela 5 bucum ayim bitti sacimi fonlerim makyajimk yaparim disari cikarken evde biraz saliyoruz tabi hamilelikten birakma sen sakin kendini daha cok gencsin esin ne diyor duruma oda genctir daha
tarafından
O bişey demiyor ama
Ben uzuluyorum çünkü ben böyle insan değildim neden böyle oldum
Çocuklar degilki nedeni hevesim yok mutlu değilim gibi ev geçim aile hayatı stresten sanırım ben beni kaybettim
(1,113 puan) tarafından
Hepimiz kendimize göre sıkıntı cekiyoruz canim kendini iyi hissetmek icin bakim yaparsan iyi gelir
tarafından
İnşallah ya zorlada olsa deneyeyim belki iyi gelir
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Yani yaşadıkların hiç kolay değil hayat mücadelesi yaşarken insanın aklına suslenmek aklına gelmiyor 
tarafından
Hah işte öyle gelmiyo içimden
Elimde değil ama süslü bayanları kardeşimi  arkadaşımı gorunce hosumada gidiyo ama kendim için içimden gelmiyor malesef
0 oy
(149 puan) tarafından
Tamamen aynıyız sebebini hala bulabilmiş değilim bende 24 yaşındayım 
tarafından
Allah yardımcımız olsun ya bu olay canımı sıkıyor
(149 puan) tarafından
Benimde öyle yapmak istiyorum ama dediğin gibi içimden gelmiyo bazen dışarı bile çıkmak istemiyorum sanki sokak podyum ben çapulcuyum gibi düşünüyorum
tarafından
İşte kaynanamlara gidiyoruz bazen kendimi kötü hissediyorum sanki herkes bana çirkin bakyor gibi
0 oy
(382 puan) tarafından
Bende öyleyim inan bana kalktım bimduş aldım 2 de belik ördüm yarına açıcam o bile benim için güzel bir şey iyi hissettiriyor 
tarafından
İyi saitler olsun ozaman size
Bende biyerden başlasam iyi olur gibi bazen banyo sonrası saçımı tarar açık birakirim kuruması için oğlum anne toplama çok güzel olmuş diyo çocuğa bile farklı geliyo
(382 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ör sende salma kendini çok fazla silkelen kendine gel
tarafından
Örerim kız yaparım :))
İki kuyruk bitti :)
(382 puan) tarafından
Günaydın canım benim
0 oy
tarafından

Cocuklardan kendime firsat gelmiyor :D 

0 oy
(9,652 puan) tarafından
Bi süredir bende bu moddayim:/
0 oy
tarafından
Saç rengini değiştir boyunu değiştir 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Bnde oyleydim canm cocuk olduktn snra iyice biraktm kendimi sonradan duzeldm mesela hic yapmadgm seyler yapiyom disari tek gidiyom hic gymedigimi giyiyom filan ilk kez yapinca insana bi heycan geliyo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 596 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,406 cevap

34,711 kullanıcı

...