0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
25 haftalık gebeyim. Esim 2.evliliğim ilk evliliğinden hc cocugu olmamış.hatta,dr lar mümkün değil denmiş. Çok üzülürdü bu duruma. Bnm cocuklarıma babalık yaptı. Onlarda tatmin ederdi babalık duygusunu. 4 yılın sonunda bir mucize oldu ve hamile kaldım. Çocuk planlarımda yoktu, hatta yeni iş yeri acmştm.şok olduk ikimizde. Eşim havalara uctu. Bende ona verilen bu mucizeyi ondan almk istemedim. Bu son 15 gündür hormonlardan mı nedr esimin sürekli bni aldatacgnı düşünüyorum. Oysa ki üstüme titriyor ama bna böle kadın gbi değilde sadece hasta gbi hamile gbi bakıyor sanki. Yada bna öle geliyor. TV de flan kadınlara farklı bakıyor sanki. Bu vesvese içimi kemiriyor. Nerden geldi içime onuda bilmiyorum. Esime anlattgmda o da üzülüyor, naptgmda bunu düşünyrsm dıyor. Dış görünüme çok özen veren biriydim, agrılı zor Bi hamilelik gecyrm, tabiki eski özeni veremıyorum. Sadece 3 kg aldım. Acaba kndime güvenim mi gtti bilmiyorum. Bu duygu bni mahvetti

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hormoanlardan + şeytanda dürtüyo seni + burda aldatma hiksyelerini okuyub pskolojik olarakta etkilenmssn. Kurani kerim oku canm gebeliyin tadını cıkar ne güzel eşin üstüne titriyo daha ne istiyosun
(10 puan) tarafından
Hiç okumadım canım aslnda öyle hikaye. İnan elimde olan bir durum değil. Yüreğim daralıo sanki içimden biri sürekli doldryor beni. Hc böle bri değildim ben inanamyrm kndime 0
tarafından
Şeytan vesvese veriyo canm bol bol ayetel kürsi nas felak oku
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu hamilelik döneminde her kadının düşündüğü bitrley bence Rabbim bize kötü şeyler yaşatmasın nefsini beynini şeytana teslim etme Rabbim birliğimizi bozmasın harama bel bağlatmasın vesvese bence hepsi boş boş tekbir salavat getir 
(10 puan) tarafından
Uykumdan uyandım ağlayarak. İçimde biri bu duyguyu içime verıo sanki.
0 oy
tarafından

Eşin sana çok değer veriyor canm hiç boşuna kendini de eşini de üzme. Maşallah.. elalem hamile karısına eziyet ediyor, calistiriyor,riskli olmasına rağmen yaknlasmak istiyor. Senin eşin sana hastaymissn gbi üstüne titriyor. Bu dönem böyle geçer canım, hiç aklma kötü seyler getirme, hormonlardan dolayı herşey kötü olcakms gbi hissediyoruz, sisiyoruz, sevilmiyoruz, kadın olarak gorulmedgmizi sanıyoruz:) ama tam tersi. Sağlıkla al kucağına bebegni, eşinle cocklarnla mutlu mesut yasa inşallah<3

(10 puan) tarafından
İnş cnm herkes evinde mutlu olsun. Huzurszluk çok kötüymüş. Allah inş içime huzur verir
0 oy
tarafından
Hormonlar ve şeytan aklına girmeye çalışıyor. Oku üfle kendini. Nazar değer bak eşinde üzerine titriyormuş. Maşallah 
0 oy
tarafından

Öyle düşünme canım , hamilelik hormonlarindan dolayı öyle düşünüyorsun ...

0 oy
(3,669 puan) tarafından

Ne güzel hamile kalmışsın bence bunun tadını çıkarmalısın herşeyi boşver ona odaklan huzurunu bozma canim:)

0 oy
(1,008 puan) tarafından
bende bir dönem.ayni  sıkıntıyı yasadim cok.zorlu geçti hamileligim beni.begenmiyor mu vs kafayi yedim ama hersy normale.dondu onun için cok.degerlisin bence o yuzden okadar ustune titriyordur düşünsene hayatta en çok.istedigi şeyi.sen.ona allahin izniylr vericen o yuzden bunun tadını.cikar bence at o.dusunceleri kafandan 
(10 puan) tarafından
Bnmde zor geciyor, o yüzden kndime güvenim gtti ve bu psikoljye büründüm sanırım. İğrenc Bi duygu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 168 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busra y (938 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 384 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,130 cevap