+1 oy
713 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet burdakilerin azıli belasi spiral simcik kizlar

Sipiral taktiriyum diyorum kimlerde var ???

Ne zaman taktirabiliyorum 

Birde  ücreti nekadar bu işlemin 

Siz hangi korunma seklini kullaniyorsunuz

:Ddd  kafanizin etini yerim heeee bundan sonra 

Düştümü kaydimi eridimi bittimi :Dsjsjsjbsjsjs

Bu arada 81le doguma girmistim 72 dusmusum kizlar hedef 2023 şaka :D hedef 64 falaaan

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Benim korunma yöntemim  yüzdeyüz güvenli  bak şimdi bacım kocanı  ikna ediyorsun  uzman çavuş oluyor o bir şehirde  sen bir şehirde  yüzdeyüz  yani☺☺☺
(2,493 puan) tarafından
Uzman çavuş eşiyim kahkaha attım harikaaaaaaaa
(652 puan) tarafından
Benim ki suriyede 7aydır korkum yok rahattım gelecek korku saldı elbet geliyorlar kurtuluş yok :)
tarafından
Gelene kadar zafer bizimdir☺☺
(2,493 puan) tarafından
Yeni doğum yaptım ben de bayramdan sonra gidecek gibi eşim o zamana kadar dikkat lazım  :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Geri çekilme yöntemini kullanıyoruz :D

tarafından
O iş erkekte bitiyo kuzu ben 2 sene öyle korundm.
tarafından
Guvenemiyorum sanki :/  evet
tarafından
Spral kayarsa yine hamile kalırsn )))
(4,911 puan) tarafından
Evet erkek kendinden eminse güzel ve sağlıklı bir koruma yöntemi bizde öyle korunuyoruz 16 ay oldu
tarafından
Erkeğin kendisinden emin olmasıyla ilgisi yok, boşalmadan önce de erkeğin fark etmediği bi sıvı geliyor ya, onda da bazen sperm oluyormuş. Geri çekilme bir korunma yöntemi değil o nedenle.
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Ben taktırdım. Adetin 3cü günü takılıyor. Ama 8 ay ancak dayanabildim. Asırı kanama yaptı. İlişki sırasında canım cok yanıyordu. 8 ay sonrası doktoruma tekrar gittim cıkarttı dünya varmıs dedim. Daha sonra yasmin kullandım dogum kontrol hapı hiç kilo aldırmadı 14 sen kullandım ve hep aynı kilodaydım. Fiyatına gelince ben 15 sen önce taktırdım sanki Fiat nedir bilmiyorum. Bende özelde taktırmıstım o zaman
tarafından
Aslinda hic taktirasim yok bakma benimde
(1,717 puan) tarafından
Bana kalırsada taktırma.ilişkiye girdiğinde hep korka korka gireceksin kendine stres yapacaksın. Vallah benim canım cok yanıyordu
tarafından
Yasmin emerken kullaniliyormu
(1,717 puan) tarafından
Canım vallah ne desem yalan. Ben hapı kullanmaya basladıgımda cocuk falan emzirmiyordum. Eczaneye sorun onlar daha güzel bilgi verir. Ben yanlıs bilgi verip günahınıza girmek istemem
tarafından
Cerazette kullanılabiliyor emzirirken
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Özelde 250 demislerdi canim.

Ben dogum kontrol hapi kullaniyorum memnunum :)
tarafından
Hangisinden
(1,982 puan) tarafından
Diane kullaniyorum canim yan etkisini gormedim.

Ama emzirme doneminde kullaniliyormu bilmiyorum icine bakmadim.

Oglum emmiyo ondan kullaniyorum ben
tarafından
Hmmm bakmak lazim
0 oy
tarafından
Esim korunuyo kondom ile 
tarafından
Tesekeeeee
0 oy
tarafından

Kırkım çıkınca ilk adetin 3. Günü özel de taktırdım 380 TL kaymadı erimedi bitmedi 1 sene oldu sapasağlam duruyor buz mu bu erisin :D:Ddevlet hastanesi de takıyor adetin 3. Günü sağlık ocağına gidip smear testi yaptırıyorsun sonuç 20 günde çıkıyor sonucu alıyorsun tekrar adet olmayı bekliyorsun adetin 3. Günü kadın doğuma sonuçla beraber gidiyorsun sonuç temiz ise takıyorlar beleşe :) 

(796 puan) tarafından
Kız benim çok ağrıdı ya
tarafından
Yok valla benim çok hafif Bi ağrım oldu karın ağrısı gibi azcık tı
(796 puan) tarafından
Benim hiç alttan bisey olmadığı için ne normal doğum ne açılma sezeryan olduğum için çok ağrıdı
tarafından
Evet canım olabilir ben 2 tane normal doğum yaptım
(796 puan) tarafından
Ben hiç yapmadım ya
0 oy
(119,006 puan) tarafından

Llan biz allaha emanet gidiyoz :ermm: :woot: benim okuldan arkadas emzirenlere hap var ev doktoru veriyo dedi hemde 1 senelikmis ona gidcem bi ara ins

tarafından
1 senelik mi hap
Hee valla 1 senelik veriyomus gidip alcam ramdevu  alsin benim herifde
0 oy

Hem sen bi dur 40 ciksin laaa :D

tarafından
Ogreniyim kiz simdiden
0 oy
(27,311 puan) tarafından

Ilac düşünüyorum ekstra olarak ama du bakalim:))

0 oy
tarafından
Spirial için yaşın küçük kız senin daha bence başka yöntem bul tabi bende araştırmadım ama onermiyorlar diye biliyorum. Buarada kilon güzel.gitmis masallah daha yeni dovum yaptın kan hacmin dusucek rahim toparlancak daha kilo gider senden
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Canım ben kullanmadım ama cevremde kim kullandıysa aşırı kanaması oluyodu ve takılmasına rağmen yine hamile kaliyolardi tabi herkeste aynı olmaz ama acaba başka bi yöntem mı bulsan kendine :angel:

0 oy
tarafından
Sezaryanda 6.aydan sonra öneriyorlar canım bende taktırcam ama korkuyorum kilo aldırıyormuş bazilerine 
tarafından
Yok Bee 1 senedir var bende 1 kilo bile almadım keşke kilo yapsa
0 oy
(1,174 puan) tarafından

Spiral den korkuyom ben ya canımı yaktıramam koca korunsun :D

0 oy
tarafından
Eşim sağolsun bana hiç bişey kulantırmaz kendisi korunuyor ama gene de adet bir gün geçişe kesin hamileyim diye diye basının etini yerimmm :))))
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Spiral takacaksan bakırlı taktırma yan etkisi de çok 

Ben bu konu için Dr uma gittim detaylı bilgi aldım 

Gynefix spiral ya da hormonlu spiral taktır kesinlikle 

Gynefix sabitliyolar kaymıyomuş ve koruyuculuğu aşırı yüksek 
0 oy
(471 puan) tarafından
En mantıklısı hem prezervatif hem geri çekilme hiç sıkıntı olmuyor ikisini bı arada uyguladıginda. Hiç sprale uğraşma eşin iki turlu korunsun 
0 oy
tarafından

Kırkım çıktıktan sonra bir kaç kez geri çekilme ile takıldık 

Şimdi ise öyle Allah a emanet gidiyoruz acaba mı diye sürekli test yapıyorum kafayı yedim :pinch: çünkü adet görmüyorum bakalım sonumuz ne olacak hap vs kullanmak istemiyorum çünkü

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Ben doğum yaptığımın 41. Günü hastaneye gitmiştim test yaptılar gebelik. Kan testi falan. Bişey çıkmayınca öğlene aile sağlığı merkezinde ücretsiz taktırdım. 1-2 ay anca dayandım fosur fosur kan geliyordu benim karnım ağrıyordu. Cikarttirdim kurtuldum☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 381 göst.
17 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 623 göst.

377,344 soru

11,292,370 cevap

34,711 kullanıcı

...