0 oy
381 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,104 puan) tarafından

Benden esimede bulasmisti smdi hatrladim oda ben annemdeyken kotu oldu annesine gtmstiimage

Eger ocak ayinda geldiyse bizim 1. Katta mevlut vardi onlar ailecek ayni belirtileri gecirdi ve 15 gun kadar surdu arkadasimla bende o mevlute indik arkadas dedgmde mevlut sahibinin eltisi herkesle sarildik ikimzde hamileydik ikmzde biden oksuruk ates halsizlik nefes darligi hersey basladi ikimzde annemize gttk iyileselm evde bze kmse bakmio die benden anneme bulasmisti arkadastanda hem annesine hemde 1 bucuk yasindaki kizina ve bizimde 15 gun kadar surdu hamile oldgmz icn bse yazmamstilar suan cok sasrdm demekki bzde atlatmisiz ama cok kotuydu oksurmekten artk bogazmdan kan geliodu 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı belirtilerle kışın bizde hastalandık ama bilmiyorum bence öyle bir şey olsa o zaman salgın ilan edilirdi söylerlerdi böyle bir durum var diye şuan bu kadar ölümcül olan virüs o zaman neden öldürmedi hiç kafalar çok karışık ") allah sonumuzu hayır etsin inşallah biran önce şifamızı buluruz kurtuluruz bu illetten 
tarafından
Bende emziriyordum banada sadece parol verdiler ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi dedikleri cinstendi
(2,104 puan) tarafından
Belkide olenlerde baska bsede vardir bilemeyzki belki direnci dayanmadi zaten olenlerin %85i yasli
(517 puan) tarafından
Babaannem ocak ayında nefes darlığından öldü  bizim köyde neredeyse her gün biri bu aebeplerle ölüyordu aynı zamanda babaanenm yoğun bakımdayken hemşireler diyordu ki herkes bu sebeple buraya geliyor diye
(2,104 puan) tarafından
Demekki o insanlarin bunyesindende kaynakli
tarafından
Tıpkı grip gibi zaten grip virüsünün bir degisigi imiş belirtileri aynı ama tabiki daha ağır geçiriliyor virüs zaten silinip gitmeyecekmis tıpkı grip gibi hayatımızda hep var olmaya devam edecekmiş ama ne kadar geç yakalanildi o kâr suan da
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ocak ayında bende hasta oldum bir ay öksürük sürdü oksurdugum zaman beynim bı zonkluyorduki yerinden çıkacak gibi boğaz ağrısı burun akıntısı hamileydim o zaman parol içtim sadece
(2,874 puan) tarafından
Evet ya demekkk çoğu insan aynı şeyleri yaşamış
(2,104 puan) tarafından
Aynen oyle ayy valla cok kotuydu oksurmekten kan geliodu artk benden
(2,874 puan) tarafından
Bendne kan gelmedi ama beynim çok kötü açıyordu oksurdukce altima kaciriyordum bide her oksurdugum de :-D
(2,104 puan) tarafından
☺️☺️☺️ ayy bdaha yasamayz insallah
(2,874 puan) tarafından
İnşallah canım yaa:-):,-)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 285 göst.
1 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mirayin annesi (2,598 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 532 göst.
26 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 575 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 471 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...