0 oy
297 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Bizim aile 10 kisilik size hepsinin belirtulerini tek tek anlaticam ilk olarak kendimden basliyim 

Esra (ben) nefesim kesiliyordu bas agrim eklem agrilarim vardi ama virus yokmus bende piskolojikmen boyle oluyormus bes testimde negatif 

Zeyneb (kizim) ishal kusma vardi ilk testi negatif cikdi 3. Gun benim ısrarimla tekrar test yapildi ve o test pozitif cikdi iki defa viruse yakalandi 

Ibrahim (esim) öksuruk eklem agrisi ve parol hapina alerjisi oldu virusden dolayi ilk testi pozitif cikdi 

Halil (kayinbabam) hic bir belirti yokdu hastaneye negatif yatirildi supheli olarak hastanede ikinci yapilan test pozitif cikdi

Sara (kaynanam) dogustan astimi vardi bu yuzden virusu en agir atlatan o oldu hastanede 23 gun yatti on gun arayla iki test yapildi ikiside pozitif cikdi hastanede yattigi sure boyunca fenalasti zature oldu virusden dolayi yogun bakima kaldirildi ama suan iyi kurtuldu evde

Ismail (hem kaynim hem enistem) ilk test pozitif cikdi befes darligi atesi vardi test negatife dondu eve yolladilar is yerinde tekrar test yapildi o test gene pozitif cikdi tekrar 14 gun daha yatti ama ikincide hic bir belirti olmadi 

Zehra(gorumcem) salih(kaynim) fatma(gorumcem ) ali(kaynim) hic bir belirti yokdu zaten 10 gunde 4 dude atlatti virusu 

Nimet(hem ablam hem eltim) onada hic bualsmadi virus doktorun dedigine gore bizim bunyemiz cok gucluymus aileden gelen bisey ve bulasmiyormus bize 

Bide bu arada benim agiz burun testim 5 defa oldu negatifdi ama kan testim pozitif cikdi yani viruse karsi bagisiklik kazanmisim virus bana gelmis hemen gitmis test yaparken agiz burun ve kan da isteyin belli olmuyor cunki

4 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah seni korumus kuzum ya gecmis olsun cokcaa
(2,765 puan) tarafından
Amin canim sagol
-Reklam-
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Rabbim korusun ummeti muhammedî 

(2,765 puan) tarafından
Amin amin amin