0 oy
356 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (477 puan) tarafından

Kizar bir kac haftadir ben kilo alamiyorum.8 haftaliktan beri kustugum icin yarin 33 olcas kismet se simdi 20 haftalik tan 29 kadar fln 4,400 

Aldim.sonra 3,4 hafta yine hic alamadim alamiyorum 

Sorum şu ben kilo almaz iken bebek alir mi sizce <3Hani benim.gibi olanlar kilo.alamayip.iy kiloda saglikli bebek doguran var mi ?? 

10 Cevaplar

0 oy
(27,330 puan) tarafından

Tabiki alir bebisin her hamilelik bir degilki 

(477 puan) tarafından
Ya kimi diyor sen kilo almazsan bebek te alamaz.o senden besleniyor kimi ise diyor bebek sen almasan da kilo o.alir o yuzden dusunup.kaldim.
(27,330 puan) tarafından
Hayir alakasi yok endişe etmr
(477 puan) tarafından
Sagol kuzum.ins dedigin gibi olur
.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alir ben sadece 5 kilo aldim herkes hamile degilsin gibi diyordu ama o 5 kiloda cocugumundu erken dogdu 33.4 gun ama 2000 gramdi kendi ayindakilere gore kilosu iyiydi
(477 puan) tarafından
Masallah masallah neden.okadar erken.dogdu
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben iki kilo falan aldım geri kalan kilolar hep bebegimdeydi gayette sağlıklı doydu
(477 puan) tarafından
Hadi ins benim.oglan da iy kiloda dogar cok.dil 2,700 olsun bana yeter ..
0 oy
tarafından
Hamilelikte kussan bile bebeğe o vitamin gidiyo canım merak etme benim görümce 9 ay kustu ama bebeği 4 kiloya yakın doğdu 
(477 puan) tarafından
Masallah o her gun kusuyorum ama kilo alamadigim.icindusunceye vurdu beni aceba bebek iy midir diye kilo aliyormudur diye
tarafından
Alır kuzum sen yeter ki düzgün beslen kussan bile vitamini aliyo bebek Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım
(477 puan) tarafından
Sagol kuzum allah gonlunde ne varsa onu versin ins hersei dedigin gibi olur kuzum.❤❤❤
tarafından
Insallah kuzum
0 oy
tarafından
Alir canm ben kilo almadm verdim ama bebegn kilosu gayet iyiymis, galiba stoktan kullanıyor kendine:)
(477 puan) tarafından
Ins benim.kinde oyledir iy kiloda dogar :)
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 almadığım gibi 11 kilo verdim başlangıçtan bu yana şu an 5 aylık Şimdilik gelişiminde bir problem yok zaten gelişimini takip ettirmemiz gerekiyor ultrason kontrollerinde Bir doktor bir sıkıntı görmüyorsa problem yoktur
(477 puan) tarafından
Benim.doktor ne kilosunu diyor ne birse son gitigimde ise ay iri bebek dedi biliyormusun dedi baska birse demedi ins herse iy olur 2,700 olsun yeter..
(2,891 puan) tarafından
Bu haftalarda kilosunu demesi lazım ya sorsana bi
İri dediyse iyidir peki sen zayıfladın mı?
(477 puan) tarafından
Demiyo.manyak kadin yok zayiflamadim.ama.kilo da almadim
(2,891 puan) tarafından
Bn çok kilo verdiğim halde iyi sseninkine hiçbirşey olmaz yani
0 oy
tarafından

Ben mide ameliyatlıyken 35 de doğum oldu ancak vaktinde gelseydi kgsi tam yerinde olacakdı dedi doktor bana bebeğin alır kg üzülme hiç mux kaiar peyniri yedim ben sende öyle yap 

(477 puan) tarafından
Fazla yesem cikiyor az iyoyorum ac kalmiyorum.ama.kilo alamiyorum 3,4 haftadir 10 gr bile almadim o yuzden oyle dusinceye vurdu beni ..
tarafından
Yok yok kuzum bişey olmaz sen dediğim gibi azda olsa ye ona yeter
(477 puan) tarafından
Sagol.kuzum.allah gonlune gore versin :)) simdi daha iy hisediyorum.kendimi
tarafından
Tabi kızz kg alır annesi sdn morelini yüksek tut :)
(477 puan) tarafından
Sagol canim ❤❤❤
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn içesine kilo aldım bebeğim de tombik doğdu ama korkma snn kilon ile bebeğin ilgisi yok yine alacağı varsa alır normalde kilo almıyorsa almaz snle ilgisi yok balım ama sn hep ye aç kalma mümkün olduğunca snden besleniyor sonuç da
(477 puan) tarafından
Kuzu yemeye calisiyorum fazla iyemiyorum 1 yudum fazla yesem.cikiyor o yuzden de ne az ne cok ama 3,4 haftadir 10 gr bile almamisim.o yuzden dusunceye vurdu beni ..
(6,825 puan) tarafından
Ben de başlarda çok çıkarıyordum ama annem dedi ki kendi annem sen ye o yine de yarar dedi bebeğe gerçekten yarıyor Sen yine de ye yiyebildiğin kadar
(477 puan) tarafından
Tsk ederim canim yemeye calisiyorum .. sagol
0 oy
tarafından
9 kilo aldım ben 3.400 doğdu oğlum 1 aylıkken dahada zayıfladım ben çokta sağlıklı bi oğlum var 
(477 puan) tarafından
Masallah masallah ❤
0 oy
(119,067 puan) tarafından

Ben sana kusmustum demi ;)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
9 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Destisevl_ (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde hilal02 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 499 göst.
29 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aselinnannesi (908 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 23_62_12345678 (10 puan) tarafından soruldu

377,947 soru

11,312,766 cevap

34,745 kullanıcı

...