0 oy
1,681 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Vallaha kızlar ağdaya gidiyordum genital bölge için. Kızım olunca bırakın gitmeyi orman gibi oluyorum tövbeler olsun. Jilet kullanıyorum bacaklar ve koltuk altı makina ile alıyorum. Bana acsiz geç çıkaran bir yöntem önerin lütfen bu gidişle millet piknik yapmak için benim tüylerimi orman diye kullanacak 

25 Cevaplar

+4 oy
(13,629 puan) tarafından
Eyyyy midemi altüst ettin sjsjjs
(193 puan) tarafından
Hayatın gerçeğini yazdım bacım erkek kıllı gibiyim vallaha
(13,629 puan) tarafından
Ahahha kız git şuradan sjsjjs bide orman demiş sjsjsj
(193 puan) tarafından
Bu gidişle eşim beni boşar adam travesti olduğumu sanıyor bazen
(13,629 puan) tarafından
Cnm saka bı yanada hani gerçekten kalinsa normalden daha fazla bı doktora görün bence hormonlardan kaynaklı olabilir
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Hahahaha ay çok güldüm piknik için orman DD:D
(193 puan) tarafından
Kız hamile değilkende böyle sorunda o benim tüylerim gür kafamda 3 insana yetecek saç var
(22,070 puan) tarafından
Ya valla komiksin ya of cok güldüm vla :DDD kiz doktara gitsene
(2,972 puan) tarafından
Benimde öyle cnm
(193 puan) tarafından
Kız gittim lazere git diyor oda para baya 3 bin tl
(46 puan) tarafından
hahahahah buldugun laf ne kiz agda benimki biraz azaltiyor her gutdigimde
0 oy
tarafından

Lazer epilasyoneeeee doooo:) 

(193 puan) tarafından
Yesss ama para 3 bin TL canommmmm xndnxnndndnd
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Çaresi varsa bana da deyiverin nolur :) son cümlene kahkaha attım valla :) :) :) emla diye bir krem var bacaklarım için 1 kere çok övdüler diye kullanayım dedim ama hiç faydası olmadı yine acıdı :) :) benim canım aşırı tatlıdır hiçbir şekilde dayanamıyorum.. Ama bir çözüm bulmam lazım mutlaka :) ben de burada bekleyeyim belki bir fikir veren olur 
(193 puan) tarafından
Kız benim ki tatlı değil killarim sert makinayla alinca bacaklarım yara oluyor zaten şeyime makina yapsam ölürüm yeminle
(1,690 puan) tarafından
Benim kıllarım da sert malesef :(:(  gerçekten çok aşırı acıyor.. Kuaförler kapalıyken bacağımı alayım dedim ağdaya.. Küçük bir yere yapıştırdım bir çektim yemin ederim öldüm öldüm dirildim o acıdan.. Tabi devam edemedim :) :)
(193 puan) tarafından
Kocamla killarim aynı o mu erkek ben mi bazen ayırt edemiyorum evin direği hissediyorum kendimi
(1,690 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla kadın olmak ne zormuş :)
(193 puan) tarafından
Evet ya her dert bizde
0 oy
tarafından
Lazer epilasyon alıp kendin yapabilirsin canım her bütçeye göre var bende vardı Philips Lumea kullaniyodum bozuldu şimdi yeni almayı düşünüyorum nasipse araştırma içerisindeyim
(193 puan) tarafından
Geç çıkarıyor mu?
tarafından
Evet ben gayet memnun kaldım hatta işyerinden bir arkadaş daha aldı oda PHILIPS BRI921/00 hem azaltıyo kıl kökleri bu model çok iyi diyolar memnun kalan var yorumları da gayet iyi fiyatı da tabii en son 1.800 TL idi
(193 puan) tarafından
Kuzum tamamen yok ediyor mu? Çünkü onun yerine direk lazere giderim
tarafından
Tamamen yok etmez azaltır sadece lazer epilasyon o şekilde diyolar Instagram'da bı bayan güzellik merkezinde çalışıyormuş oda kendine bu modeli almış öyle demişti yorumlarında gördün canım
tarafından
Katılıyorum eskisinden daha iyi oluyor hatta
0 oy
tarafından
En iyisi ağda valla gerisi boş 
tarafından
Olsun bir ay temiz :)
(193 puan) tarafından
Olsun yinede acıyor benim kıllar erkek kılı gibi oraya ağda yapsam ceset torbasına ağdali girerim acıdan ölürüm kısacası bacım
tarafından
Kız bişey olmaz alışırsın alismasam ben alismazdim valla bende aynı kazık gibi tüylerim var tek çare ağda buldum kendim yapamiyom tabiki kuaför
(193 puan) tarafından
Kız kuaförde tüm vücut 150 TL burda
tarafından
Ben bikiniye 25 TL veriyorum bide kaş bıyık 35 tamam
0 oy
tarafından
Kokar kız onlar;))) tek çözüm blazer yani para:))
(193 puan) tarafından
Yok kız ben uzatmiyorum ki koksam kendim koku hassasiyeti olan birisi olarak ölürüm
0 oy
(976 puan) tarafından
Taksitle Philips lumea ipl cihazı alabilirsin. Acısız ve etkili olan o. Yine jiletle almaya devam edersin. 6 seanstan sonra kılların hem daha geç hem daha seyrek çıkacak. Gitgide tamamen uykuya geçecek ama bir iki ayda bir yine atış yapman lazım. Tekrar çıkmasın diye. Batık filan varsa onlar da geçer 
(976 puan) tarafından
Valla ben aldığıma Hiç pişman değilim çok şükür. Çok güzel bir nimet. Ben de senin gibi çok düşündüm almadan önce. Sonra aldım,ilk bir iki seans pek birşey anlamdım. Sonra baktım ki koltuk altındakiler normalde bir hafta sonra çıkmaya başlarken iki üç haftada bir çıkmaya başladı ve çok seyrekti. İlk orada etkisini gördüm. Bacaklarım ise her ağdadan sonra pürüzlü olurdu, hep batık sorunum vardı. Lazerden sonra kaymak gibi kaygan olmaya başladı. Çok mutlu etti beni. Ben de hamilelik doğum ve emzirme derken iki yıldır kullanmadım. Yavaş yavaş çıkmaya başladılar tekrar ama düşün hiç vurmadım iki yıldır. Çok etkili bir cihaz. atış sayısı 300000 üstünde benimki
(976 puan) tarafından
Yani özellikler genelde şunlar :1)kablosuz kullanma özelliği var ama olmasa da olur. Çünkü şarjı ancak yarım saat dayanıyor. Yarım saatte işim bitmiş olmuyor genelde. Kablo uzun zaten baya, sıkıntı olmuyor kabloyla kullanmak.
2) değişik başlıklar var. Benimki 3 başlık. Vücut, Yüz ve bikini bölgesi için. Başlık özelliği önemli. Her bölgeye ayrı başlık. Mesela yüz için olan daha dar, bikini ve koltuk altı için olan dışbükey tasarlanmış. Vücut başlığı da daha geniş
3) 1den 5e kadar ışık şiddeti var. 5 en yüksek. Sen dayanabilecepin dereceye ayarlıyorsun ama sanırım bu özellik çoğunda var
4) atış sayısı. En önemli özellik bu. Çünkü atış sayısı bitince cihazın ömrü doluyor. Kartuş doldurma vs yok. Ama şöyle düşün, bacaklar kollar, bikini bölgesi ve koltukaltı yapınca bir seansta yaklaşık olarak 1000 atış harcıyorsun. Benim cihazımın 300 bin atışı var. Yani bu 300 seans demek. Ayda bir yaparsan bile 300 ay demek oluyor. Yani tam 25 yıl gider. O da tüm vücut ve her ay kullanırsan. Anlatabildim mi :-)
tarafından
Çok açıklayıcı oldu çok teşekkür ederim cnm ekran alicam araştırırken bakarım yine unutmamak için :))
(976 puan) tarafından
Olur rica ederim canım :-) düzenli kullan ama alacaksan.ilk altı seans düzenli olması önemli. İlk 6 seansı 15 günde bir yapacaksın. Daha sonra gerek duydukça atacaksın. Ayda bir iki ayda bir falan
tarafından
Bende ilk senasta öyle yapmıştım çok doğru  :)
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Lazer epilasyon annem kendi yaptiriyor sakal bıyık kol altı bacak bikini bölgesi 1500 yaptırdı taksit taksit veriyo ve borcun bitincede devam ediyorlar tüyler bitene kadar ektrada para alınmıyor başka yerlerde nasıl bilmem
(193 puan) tarafından
Canım burda 8 seans 3 bin TL bitmezse eğer karışmıyorlar kaç yere sordum
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben suan hamileyim ve okadar pismanimki lazer yaptirmadigima hamilelikten sonra geri cikar falan filan laflarina landim yaptirmadim simdi normalden hizli uzuyor asla yetişemiyorum bi dogurayim kosarak lazere gitcem 
(44 puan) tarafından
Ama doğru kuzum ben gittim bir tane bile tüy kalmamisti vücudumda hamilelikte tekrar çıktı doktor dökülür dedi ama az da olsa var hamilelik etkiliyor maalesef hormonlardan dolayi
(1,113 puan) tarafından
Göbeğim bile killandi artik koluma bacağıma yetisemiyorum zaten cok etkiliyormus hemde
(588 puan) tarafından
Kişiden kişiye reğişiyo sanırım ben de evlenmeden önce 10 seans yaptırdım çok şükür doğumdan sonra da çıkmadı. İyi ki yaptırmışım. Hiç yok tüyüm
0 oy
(220 puan) tarafından
Aynı dert bende de var bacakları ağdayla halledebiliyorum ama bir ara cesaret edip bikini bölgesini de ağda yaptırayım dedim ağlayarak çıktım dışarı yok olmuyor :( eldivenle alanlar var o şekilde acıyor mu acaba 
(220 puan) tarafından
Onları da merak ediyorum ama şu sıralar ona verebilecek paramız yok maalesef :(
tarafından
Bende öyleyim cnm  kendim denedim ama yapamadım bir kez kuaföre gittim bacak için sonra gitmedim kız kardeşim sağolsun o 15 dk da hallediyor ama bikini bölgesi nasıl olacak hiç bilmiyorum cesarette edemiyorum
(220 puan) tarafından
Benim canım çok kolay acır  bacağa alıştırabildim ama bikini çok acıyor dayanılacak gibi değil neredeyse 1 hafta dokunamıyorum bile, bir de benim kökleri çok güçlü ondan böyle. Belki senin benimki kadar acımaz hiç denedin mi, ince köklüyse çok acımıyor. Ne güzel 15 dkda nasıl hallediyor ağdayla mı, bayağı hızlıymış
tarafından
Bacaklarimi alırken çok canım açıyordu ama işin sırrı sürekli yaptırmakta çünkü vücut acıya alışıyor  yapıştır çek derken şip şak bitiyor ama bikini bolgesine bir kez denedim yapamadım bir kez eldiven denedim ama onuda devam ettirmedim şuan en kolay acısız yöntemle devam ediyorum maalesef en yakın zamanda basliycam :/  kız kardeşim çok hızlı artık sürekli aldığı için ablamla benim agdamizi  kas bıyık ne istesek o yapar çok hızlı bacım sağolsun
(220 puan) tarafından
Eldivenle de acıyorsa benim de jiletle devam o zaman :(  bacaklara alıştırdım ama oraya alıştıramadım. Ne güzel çabucak bitiriyor :)
0 oy
(357 puan) tarafından
Al.benden de o kadar hamileyim jiletle alsam hem kalın oluyor hem yayılıyor deliricem adaya da gidemedi m fırsat bulup eşimi geçtim benden daha pürüzsüz cildi 
0 oy
(901 puan) tarafından

Bitmez be bacım bitmez müslüme selam jilete devam acı da yok :Dbende lazer aldım yanıyor ya iki defa kullandım tek acı çekmek bana göre değil 

0 oy
tarafından
Acisiz yöntemi bulunca Allah rizasi icin bana da haber verin :D agdaci ablaya "dur cekmeee cekmee" demekten biktim artik :)
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kelin merhemi olsa kendi basina surermis :)
0 oy
(588 puan) tarafından
Nerde yaşıyosun bilmiyorum ama lazer için özel hastane fiyatlarını bi araştır canım. Kampanya oluyo. 2 sene önce tüm vücut 10 seansı bin tl ye yaptırmıştım. İnanılmaz faydasını gördüm. Doğumdan sonra da çıkmadı.
0 oy
(261 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım nora tüy dökücü toz var acısız ben onu kullanıyorum artık hem kolay oluyor hemde Rahat 25  gün falan Rahat oluyorum ve tertemizw oluyo ben 2. Hamileligimdede kullandim şuan 3. Hamileligim yine onu kullanıyorum
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

Bana da bi el atarsaniz sevinirim. Agdayla da alsam jilet vurmus gbi çıkıyor. 

Ha ben sey duymustum agda icin kremler oluyormus aciyi azaltsin diye belki onlardan deneyebilirsin. 

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Canim ağda neden acıtır kılları cok uzattigin icin acir. Ne kadar kisa olursa o kadar az acır. Ayriyetten ağda sonrasi azaltici yağlar var kullanabilirsin. Ben kol.ve bacak icin sadece makineyle aliyorum bayagi azalma var. Hem agda hem makine felan cogaltiyormus.
0 oy
tarafından
Epilasyona git en güzeli kökten kurtul ama güzellik merkezi falan gitme özel hastneye git taksitli yapıyorlar taksit taksit ödersin çok zorlamaz maddi açıdan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 339 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.
29 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.

378,267 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...