0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
benimki saolsun her aksam eve geldikten sonra hep kendi istegiyle bakar altini degistirir az once uyuttu getirdi besigine koydu .tabi gunduzleri hep bende kizinada cok duskundur . Sizinkiler nasil :))

22 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ya ben şuan hamileyim eşim o kadar istediki bir bebek olsun erken bile oldu :) cok merak ediyorum nasil ilgilenicek, bana yarimci olucak mi, cunku memur oldugumuz icin memleketten uzaktayiz. O yardim etmezse yandim ben :(

(48 puan) tarafından
Ay insaAllah yardum eder . Esim hep duskundu bana simdi kizina yapiyor bence merhamet onemli:)
tarafından
Cok istedi kizi olsun diye 12. Haftada erkek dediler cok üzuldu 16. Haftada ogrendik kizimiz olucakmis :) bakalim nasil bakicak kizina :)
(48 puan) tarafından
uzulmusse iyi bakar :)))
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Ayy aynı benim esim sen uyu ben bakarım diyor kurban olduğumun adami:))
0 oy
tarafından
Çok şükür benim eşim yardım eder Deli oluyor oğluna evlendiğim ay hamile kalmışım ilk duyunca çok aşırı sevindi doğunca şöyle yapicam böyle yapicam diyordu heyecandan sanıyordum gerçekten öyle bakar ilgilenir ama altını aldırmam birde yemek yedirmeyi beceremez onları ben yapıyorm ama ağlarken veya beni bunaltirken alır oyalar oynar çok sever birlikte birşeyler yapmayı şimdi bir tane de kızımız olsun diye ısrar ediyor kız çocuğuna Deli oluyor hamileyken bal kızım diye sevdi karnımı oğlumun cinsiyetini öğrenmeye gitmiştik doktor erkek deyince bir daha bakın belki kızdır demişti videosunu izleriz bazen hala güleriz :))) bu aralar çok izlettiriyor önceden mesaj veriyor:)))
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla eşim kızıma düşkün ama oynar bazen  uyutur arada ama sürekli değil boyaci ve yoruluyor hep ayakta olduğu için kollarda çalışıyor malum bende hiç yormamakta çalışıyorum onu ama evde kaldığın da hep bakar bende dışarda işlerimi hallederim mama içtiği için sıkıntı olmuyor
0 oy
tarafından
Benimkinin Allah bin türlü belasını versin NET 
tarafından
Niye kiz hayırdır
0 oy
tarafından
Benimki benden çok bakar hatta ortamca oglum beni babam doğurdu der ahahah
0 oy
(12,861 puan) tarafından

Ben ne yapıyorsam aynısını yapar yemek yedirir altını alır banyosunu yaptırır uyutur babalık yapiyor çok şükür:)

0 oy
tarafından
Işten geldimi ondadır sofrada bile onun kucağında oturur sadece uyutamaz ve altını değiştirmez okadar ama sürekli ilgilenir dışarı çıkarır 
0 oy
(389 puan) tarafından
19 haftalık hamıleyım suanda iyi benden heveslı dıyebılırım bı sure annem durcak yanımda daha sonra esım ben yardım ederım altını degısırım senı uyuturum dıyo bakalım icraatta nası olcak Allahtan esım cok uykuyu sevmez bebeğim saglıklı gelsın de ben hıc uyumam 
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Kakalı altını hariç herşeyini yapar sağ olsun.
0 oy
tarafından
Benimki de öyledir canım Altını da değiştirir mamasını da yedirir banyosunu bile tek başına yaptırır oğlum 6 aylık doğduğundan beri birlikte bakıyoruz sadece ilk 2 hafta ailemin yanında kalabildim o zaman bile Annemden çok bana yardım etmiş diye vardır eşimin
0 oy
tarafından
Esim banyosunu yaptırır yemeğini yedirir dışarı çıkarıp gezdirir evde de oynatır  alt değiştirme ve uyutma bendedir 
0 oy
(220 puan) tarafından
İlk bebekte güzel oynardı yardım da ederdi bazen ama sabah işe gittiği için gece hiç kalkmazdı, bakalım şimdi ikinci bebişte napacak
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kıskandırma postuuu☺️☺️☺️☺️

Nazar değmesin maşaallah 
0 oy
(414 puan) tarafından
Cok yardim ederdi kendileri goreve giti eve girer yemegini yer kiziyla oynar bi bes on dakika bebek aglamaya baslayinca bu durmuyor bi baksana der kizimda benimle oyna diye agliyor 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim esim de yapar ama bana yardım olsun diye degil çocuğuna BABALIK yapıyor. Çocuk tek benim mi yapacak tabiki.
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Cok sukur yanimda olunca eder ama iste yok yurt disinda :(
0 oy
tarafından
Beninki bir işim varsa benim zorunla en fazla yarim saat bakar
0 oy
tarafından

Hic yardimci olmadi bu gune kadar olmuyorda birazcik mizildansa cocuk seni istiyor gel al der 5-10 dakka oynatir sonra bana verir malesef:(

0 oy
(732 puan) tarafından
Benim eşimde kıza düşkün bakıyordu saolsun :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 237 göst.
0 oy
36 cevap 627 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Jiyan35 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 5,563 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 403 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde Yayesim45 (323 puan) tarafından soruldu