0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (236 puan) tarafından

Kaynanamın gıcık gıcık hurafeli hurafeli söylemeleri vs oy oy canımı çok sıkmıştı, birde eşim evde iken ben hiç bı iş yapamıyorum. Haftasonunun geçmesine okadar sevindimkiiiiii, kaynanam kendi evinde , eşim işte. Evde tekim rahat rahat kahvaltımı temizliğimi yapıyorum :) 

Aklımda türlü türlü şeyler var atölyeye çıkmak istiyorum bı an once :) ama öncelik ev işi :D 

Siz de evde tek iken daha rahatsinix dimiiii

14+6 haftalık hamileyim, haftaya randevum var gün sayıyorum cinsiyet öğrenmeye, birde önümüzdeki hafta muhtemelen yolcuyuuummm aileme gidiiiiciiiimmmm <3

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimle aynı kafadasin canım . Eşim yarı zamanla çalışıyor haftanın dört günü evde kafayı yiyecek oluyorum bazen . Bir an önce eski rutine dönsün istiyorum 
(236 puan) tarafından
Karantina günleri heleki aboooo sıyırıyordum artık.. hem evden çıkamıyor hemde sıkıldım diye söylenip duruyordu :D
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ohh senden mtlusu olmaz :)))
(236 puan) tarafından
Yessss :D ah bide kaynana uzak olaaaa
0 oy
(13,896 puan) tarafından
Aynen ya haftasonundan nefret ediyorum. Evde bebeğimle başbaşa olmayı çok seviyorum. Işlerimi yapıp kızımla.vakit geçirmek gibisi yok. Bende kocam evdeyken iş yapamayanlardanım.
(236 puan) tarafından
Artık eşime yaptırcam işi gücü de :D
0 oy
tarafından
Bendensin bende evde tek olmaya bayılıyorum oğluşum la çok güzel vakit geçiriyoruz
(236 puan) tarafından
Doğmamış bebişimle bende ilgileniyorum :D
tarafından
Sende doğurursn merak etme kuzum bende öyleydim şimdi ise 10 aylık ☺️
(236 puan) tarafından
Rabbim analı babalı büyütsün:)
tarafından
Amin amin çok sağol canım darısı başına
0 oy
tarafından

Merak ettim ne atölyesi acaba nasıl birsey:)

tarafından
Bende dikise merak sardım ama şu an sadece makinem var kumaş , ip felan alicam inşallah:)Benimde bu ara aklıma geliyor. İlerde kendime bir köşe yapıyım diyorum. Gitar da aldım onu da öğrenmek istiyorum. Atölye gibi kullandiklarimi koyayım istiyorum :)
(236 puan) tarafından
Çok güzel ya :) benim hayalimdi böyle bı oda, nasip oldu çok şükür :)) gitar demisken benim de bağlamam var ama baba evinde kaldı :D kursa filan gitme direk internetten kendin öğren en güzeli :)
tarafından
Bnede internet ten bakıyorum mecbur. Ama çok zaman ayiramiyorum iki tane çocuğum var benim o yüzden zaman ayiramiyorum. Bu atolyeyi de ilerde kendi evimde düşünüyorum şu an tayinciyiz Allah izin verirse :)
(236 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin:)
Ben şuan kiradayim ama kira da babama gidiyor :D ev sahibi babam yani :D çok harika bı olay
tarafından
Amin hepimizin insalalh :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 917 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
8 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 286 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde zehrosminnakkus2 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 436 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Betiz (6,441 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...