0 oy
344 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Selamın aleyküm kızlar 

Normal doğum yaptım 5 gun oldu tabiki otururlen yan oturuyorum cok zor oluyo

Şükür enfeksiyon vs yok icerden uzun 1 tane dıştan 4 tane dikis varmis. Icerdeki tam olarak nerde bilmiyorum ikk doğum ilk Tecrube

Distakiler belli oluyo zaten. Ama bugun icte hafif bi agri var arada oturup kalkarken birazcik agri oluyo iyislessin istiyorum yaa inşallah iyilesiyodur. Doktor parol verdi sadece. Kuru tutuyorum sıkıntı sadece bugünkü o agri neden olabilir normal dogum yapan hanımlar nasildi dikisleriniz anlatir misiniz

7 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Agrin normal kuzum
tarafından
Ne bileyim dikis acilir vs korkusu cokilk defa yaşıyorum bu durumu sonuçta. Afedersin duphalac kullanıyorum yinede ikinmaktan korkuyorum zorlanıyorum yani. Özellikle icerdeki dikiş zarar görür diye
-Reklam-
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Pansuman için sulandrlmış batikon vernedilermi bana sürekli pansuman yap demisti 1 haftada iyileşmişti dikisler ağrmda olmadı
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Agri normal ben 2 tane yaotim normal dogum ikincide dikisim coktu o agrisi 2 hafta surdu benim ama heo ayaktaydim cunku 5 yasinda bide kizim var mecburen hemen ayaklandim
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Normal kiz 20 25 gun snr bisi kalmaz
tarafından
Bacim napiyim 1 haftaya duser diyo herkes 5 gundur tik yok korktum bugunde biraz agriyo yani
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Daha yenisin ağrı normal canım iyileşiyordur. Benim dikişler 15 güne iyileşmişti tamamen 
tarafından
Ama içte bi agri var ikinmaktan bile cekiniyorum duphalac kullanıyorum ama bugün oldu içten bi sizi korktum
(3,458 puan) tarafından
Çekinme birşey olmuyor canım dikişler de ağrı olması normal iyileşir Ken bile ağrı oluyor
tarafından
Kız bacim icimi rahatlattin inşallah da öyledir yani. Yoksa korkuyorum gun geçtikçe agrimamasi lazim
Afedersin sonucta kanama vs oluyo kurutsakta. O yüzden zor gecer ddm
(3,458 puan) tarafından
Her defasında güzel yıka ve kurula çabuk iyileşiyor canım
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Benim dıştan 1 dikisim olmasına ragmen agrisini cok cektim çünkü icten dikisim fazlaydi.

Kuru tuttuktan sonra hemen geçiyor agrin oldukça parol ic fayda ediyor azda olsa. 20 25 gune birseyin kalmaz.

0 oy
tarafından
Ağrı yapar canım hiç oturma ayakta dur yada uzan oturunca dikişler geriliyor ve açılıyor ben yemeği bile ayakta yerdim Allah affetsin günah ama mecburdum çünkü ilk dikişim oturduğum için açılmıştı normal tuvalet kullanmadım klozet kullandım ona bile tam oturmadım her wc sonrası batikon ile dezenfekte ettim saç kurutma ile kuruttum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 691 göst.
27 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ftm.omr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 539 göst.
0 oy
5 cevap 476 göst.
13 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu

377,171 soru

11,287,620 cevap

34,693 kullanıcı

...