0 oy
1,000 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şimdi ben görümcem kocası ve kocasinin kardeşiyle kocasi mahkemem var özellikle 4 ü yargılanacak. Yaptıkları 

1 telefon numaramı verip beni taciz ettirdiler (kişi bulundu ve itiraf etti 

2 hırsızlık la sucladı lar (kamera kayıtlarını incelemeye alındı suçsuz olduğum ortaya cıktı

3 eşim kahveye gitmez arada işi oldumu evden cıksın hemen görümcem bana mesaj atardi kumar oynamaya gitti karıya gitti gibisinden ( görümcemle yakindik esim evden ciktimi mecbur onun evinin önünden gecerdi 

4 ben bu insanlar yüzünden evladimi kaybettim ( hamileydim bu olaylar olduğun da işin içinde kaynanamda var onu rabbime havale ediyorum 

5 beni dovmekle öldürmekle çok tehtit ettiler 

Simdi tüm dosyalar toplanmış ve mahkeme günü verilmiş hakim karşısına çıkacaz ve. Ben şikayetçi olursam hapis cezası verilecek. Ve ortaklık fena karışacak karışması umrumda değil korkmuyorum ailemede yakınım artık fakat GÖRÜMCEM VE KOCASI CEZA ALDİMİ 3 TANE EVLAT ORTADA. KALACAK  

EMPATİ YAPARAK CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Eşim ben karismiyorum kararlarına saygı duyarim diyor 

32 Cevaplar

+4 oy
(119,346 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben evladini kaybettiysen sikayetten vazgecmezdim kimsenik cocugu turkiyede ortada kalmaz herkes yaptiginin bedelini odesin ben kinciyim asla affetmem karsi goruslere saygim var
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
tarafından
Haklısınız
-Reklam-
+1 oy
(10,529 puan) tarafından
Herşey neyse de evladını bu yüzden kayıp ettiysen vazgeçmezdim herhalde evladını düşünen onu yapmazdı cnm 
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Hapis cezası alsalardı yatmazlar merak etme. Keşke tazminat davası açsaydın
tarafından
Açılacak cnm bu mahkemenin sonuçlanmasi lazım önce
Görümcemin kocasi şartlı tahliye olmuş 2 sene önce cnm görümcemjnde baska olaylari varmis yatari var
(6,136 puan) tarafından
Oha hapise girseler yadırgamazlar yani öyle mi
(3,458 puan) tarafından
Yaptıkları şeylere bak niye yadırgasınlar ki
0 oy
tarafından
Canım herkes yaptığının cezasını çekmeli vicdanlı olma evlatlarını dusunseleed öyle yapmazlar di biricik kaynanan baksın ozaman evlatlarına ne deyim ama sen vazgecersen bunlar koktuğunu düşünecek yaptıkları yenilir yutulur şeyler değil ayrıca senin evladinuda öldürmüşler üzüntüden hep
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Tazminat davası acamaz misin 
tarafından
Bu mahkemem sonuclandimi acicam canim savci oyle dedi mahkeme sonuçlan madan acilmiyormus
0 oy
tarafından
Sana bukadar şey yapmişlar hala evleriniz size yakimi bence çok uzaklaş onlardan. Hapis dişi başka bişey oluyorsa onu yap tazminat gibi yani bu soruyu sen bilmiyorsan biz hiç bilemeyiz Allah yardımcın olsun..... 
tarafından
Taşindim cnm kendi aileme yakinim artik
0 oy
tarafından
Sanirim ben vazgecmezdim yani disardan konusmak kolay belki ama olay bu noktaya donmezdim heleki evladim soz konusuysa 
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
tarafından
Sana kotülük yapana iyilikle ceza ver anlarlarsa cocuklar icin affet burda degil ALLAH karsisinda asil yargi Ona havale et ve uzak dur kuzum 
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️ o 3 yavruya aciyorum
tarafından
Edoommm bak gitmedim sizin icin :)
tarafından
Cocuklarin sucu yokki gülüm onlar hatrina affet o pislikleri
(22,070 puan) tarafından
Manyak delilil edip o postu acman hataydi kimseyi mutlu etme gidişinle akillim sen burda durki hepsi delirsin :D seni sevitommmm bebetommm canim ayşonm
tarafından
Bende  böyle dusundum edoşum niye gidisimle sevinsinki hemde bu kadar insan benim gitmemi istemezken arkadaslarimi üzemezdim bende seni seviyorm bitanemm gülümmm ⚘⚘⚘♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(879 puan) tarafından
Herseyi affedebilirdim sanirim fakat bebegime sebeb olduklarini asla unutmazdim.
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
tarafından
Para cezası almiyolar mı yaa 
tarafından
Bırak boswer girsinler hapse
tarafından
5 yıl içinde suç işlenmemiş olursa paraya dönüyor görümcemin  başka olaylarida olmus 2 yıl once kocasi şartlı tahliye olmuş 5 yıl kimseye bulaşmaması gerekiyormuş
(1,137 puan) tarafından
Benimde abim şartlı tahliye olmuştu 5 yol hiç bir işe karışmaması gereklyor yoksa 12 yıl yatarı var kocasının da Bi o kadar olabilir iyi düşün taşın canım bende vazgeçmedim ama o çocuklar benşm çok git gel yapmama sebep olurdu olan çocuklara oluyor çünkü
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yâr ve yardımcınız olsun nasıl böyle kötülük yapıyorlar şaşırdım  5yil içinde suç dosyası varsa onlarda eklenir büyük ihtimalle  yatarlar çocuklar bakacak yakın yoksa devlet korumasına alınır Emin ol böyle bir ailede buyumektense devlete gitmelerini isterim  anne baba neyse çocukta öyle olur bugün kiyamadigin çocuk büyüyünce oda aynısı olur Rabbim Hidayet versin gorumcenin ailesi ne  
tarafından
Amin teşekkür ederim canım
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim namusuma iftira attı görümcem eşim sesini çıkarmadı hamile iken beni sarstı çok fena düştüm esim sesini çıkarmadı yaptıklarıni hep inkar etti. ..

Senin çocuğunun ölümüne sebebiyet olmuşlar onlar senin çocuğunun düşündü mu...? Ha vicdanın el vermezse Allahindan bulsunlar de taşının ordan ne gorumcemlnle görüş ne kaynananla esinide uzak tut 
tarafından
Vicdan azabı çekerim diye düşünüyorum teşekkür ederim canım
(69 puan) tarafından
Ceza almayıp da başkalarına da yaparlarsa o zaman da vicdan azabı çekmez misin?
(3,739 puan) tarafından
Akıllanmayan insana 10000 yıl hapis cezası olsa yine akillnamaz diye düşünüyorum en büyük adalet ve en unutulmaz ceza Allah tarafından verilendir
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ben evladımi kaybetsem öyle dengesiz insanlar yüzünden Sonuna kadar götürürüm davayi gereken herseyi yaparım ceza alsinlar diye onlarınki evlatta benim ki ne öyleyse  hic umursamam adelet yerini bulsun diye uğraşırım.....

tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(69 puan) tarafından
Bu kadar şey yapan insanlar cezasız kalırsa beterini yaparlar. Cezalarını inşallah alırlar, akılları başlarına gelir de o çocukarını insan gibi yetiştirmeye uğraşırlar. Ceza almazlarsa yüzsüzleşirler, başkalarına da yaparlar, çocukları da onlar gibi vicdansız yetişir. 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Yani basa gelince belki farkli dusunurum canim suan empati yaptim yaptiklari hak ediyor oldugunu gösteriyor. Ama hadi yattilar ciktilar bunun bide ilerisi var ne kadar konusmasan uzaklassanda cocuklarinin halasi ilerde çocuklar birbiriyle konuscaak yada belki daha farkli seyler olacak. Acikcasi cesaret edemezdim.:/ 

Hem kotuluge kötülüğü herkes yapar. 3 evladi var diyosun onlara yazik  canim. Buyukluk yap bence.
(119,346 puan) tarafından
Arkadas bebegini kaybetmis ama bi bebegin canina mal olmus o bebege yazik degil miydi
(7,412 puan) tarafından
Tabiki yazik bebegede. Ben yaptıklarıni onaylamıyorum ama bunun ilerisini dusunmek lazim. Cok kotu bi durum  Rabbim kimseye vermesin. Benim dusuncem daha buyuk dusmanliklara yol acar. Zaten bebeğinde anneninde hakkini Rabbim asla yanlarina birakmaz.
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Çoluğunu çocuğunu düşünen insan iftira atmaz 
0 oy
tarafından
Vazgecersen zafer kazandik zannedwcekler ve yine kotuluk yapmaya devam edecekler cocuklarini da illaki bakacak vardir o ana babadan zaten hayir gelmez o cocuklara yazik 
0 oy
tarafından
Onlar yüzünden cocugumu kaybettiysem asla affetmezdm kendileri kendi cocuklarini düşünüp öyle dengesizlik yapmamalri lazım hem vazgeçince korktumu da dusunmesinler yaptıkları yanlarına kalmasn diye vazgeçmem
0 oy
(357 puan) tarafından
Beni evladım dan edeni dünyadan bile men ederim o kadar net konuşuyorum canım kendilerinin ki evlat da benim karnım daki neydi de buna sebep oldular derdim bakma gözlerinin yaşına 
0 oy
tarafından
Benim çocuğum öldü onun ki ortada kalmış banane 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 211 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 417 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 414 göst.