0 oy
1,286 göst.
Aile kategorisinde (3,740 puan) tarafından
Eşimle ablamın kocası anlasamiyorlar siyasi görüş farklılıklarından dolayı neyse ablamı görmüyordum uzun süredir annem yemeğe çağırdi eşimde gidelim dedi ben onceden gittim eşimin işi var diye enişteme eşim gelecek akşam dedim oda neden bana erkenden demiyosun ben sevmiyorum eşini ben gidicem durmam dedi bende enişte duracagimiz 1-2 saat benim hatrim için kaldı dedim oda yok ben gidicem dedi bende tamam o zaman gitmek istiyorsan sen bilirsin dedim bu lafıma alınmış ben evleneli 4 sene oldu eşimi sevmiyor diye benim evime ben ağlaya ağlaya nolur gelin evimi görün diye Zor bela geldiler sizce özür dileyecek olan ben miyim

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hayır tabıykıde canı cehenneme ne ozuru 
-Reklam-
+1 oy
(2,550 puan) tarafından
Bırak ya millet nekadar yalvartmaya meraklı ablanla enisten  senden ve eşinden özür dilemesi gerekir sevmiyorum gidicem ne demek nekadar ayıp bir cümle çocuk gibi 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Birbirlerini sevmek zorunda degiller. Siz ablanizla gorusursunuz olur biter. Ozurluk bisi yok o gitcem diye diretmis sizde saygi duymussunuz. Aman ne gereksiz davranislar ya. Sanki tum akrabalar birbirlarine bayiliyor. 
0 oy
(367 puan) tarafından
Sakın dileme ve bence bir daha da konuşma. Senin hiç hatırın yokmuş kı çekmiş gitmiş
0 oy
(118,906 puan) tarafından
Sacmalamaa ne ozru yaa 
0 oy
(15,494 puan) tarafından
Gelmesin çok da şey yani ne özürü el alem çocuğu bide önemli olan ablamdir eniştem değil 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Allah hidayet versin ne takıntılı insanlar benim esimlede eniştem anlaşamaz ama bu kadar değil ya zor durum ablanda abartmasin
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Enişte biraz egoist sanırım hiçte özür falan dileme dilemesi gerekenler hem ablan hem eşi bence
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ablan senden özür dilesin öyle Bi hödük kocası için siyasi görüş veya ne olursa olsun 2 saat birbirlerine katlanmalari lazım 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
O senden özür dilesin kocani adamdan saymadigi icinn ayiptir ya ne insanlar var sevmiyorsa senin hatrina saygi gösterebilir
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Asıl o özür dilesin. Yüzüne baka baka elini sevmiyorum demiş
0 oy
tarafından
Benim koca ve kardeşimin kocası birbiriyle anlaşamaz bu yüzden bizde kardeşimle görüşemiyoruz iste 
0 oy
tarafından
Birisi benim kocama sevmiyorum niye geliyor dicek hemde o da evin damadı olacak öyle mi sen kimsin derim dağdan geldin bağdakini mi kovuyorsun sende iki gün öncesine kadar senin adın bile yokken benim kocam geliyor diye triplere niye giriyor saygısız zaten senin kocana saygın sevgin varsa o enişte olacak adamdan özür dilemezsin 
0 oy
tarafından
Sen niye kal diyorum ki bırak gidiyorsa gitsin
0 oy
(333 puan) tarafından
Sen niye ozur dileyeceksin gitme kal hatirim icin demissin illa gidecem diye tutturmus ozur dileme sen ozur dilersen hatalarini anlamazlar onun yaptigi cok ayip ne demek esini sevmiyorum ayip ya
0 oy
tarafından

Sen niye boş yere özür dileyeceksin ki , ortada özür dileNecek birşey yok :/

0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ablan niye araya giriyor ki? Eşinle enişten arasında. Siz uzak kalın. Ve özür de dileme kötü bir şey dememissin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Özür dilemesi gereken enişten canım hadsiz bak ya hem eşine sevmiyorum diyor basıp gidiyor hem de özür bekliyor
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Gelmezse gelmesin hicte onlar icin aglayamam evime gelsinler diye
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Özür diyecek bir şey yapmamışın ki

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 843 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 394 göst.