0 oy
945 göst.
Diğer kategorisinde (2,792 puan) tarafından
Ya çok saçma ve komik sorular görüyorum arada,gebelikle ilgili olan soru kısımlarında da aynı şekilde sizin karşılaştığınız en tuhaf soru neydi kızlar yazın da sohbet muhabbet komiklik olsun:))))  :)))

30 Cevaplar

0 oy
(2,792 puan) tarafından

En İyi Cevap

Ay iyi ki açmışım bu soru postunu valla güldürdünüz kızlar çok yaşayın emi :D ne tuhaf sorular sormuşlar yaa Allahım herkese akıl fikir versin :angel: herkese yetişemedim kuzular kusura bakmayın cevaplarına yorum yapamadığım kızçeler <3 

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Dünmü ne sordular kocanizin eski sevgilisinin ismi diye bi soru ne bileyim ben bilmekte istemem 
(2,792 puan) tarafından
Ahahaha niye sormuş acaba ne yapacakmış :)
tarafından
:) bilmemki bende anlamadim
(1,158 puan) tarafından
Yerin dibine girsin hepsi hihh
(414 puan) tarafından
Niye sormus gercekten merak etimmm
+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Cok çok afedersin ama kocamın altından inmek istemiyorum diyen bi edepsiz vardı en tuhafı buydu sanırım büyük bi lincle postaladik salagi
(1,787 puan) tarafından
Bilmiyorum kız bide ciddi ciddi anlattı hamilelikten dolayı böyleyim diye
(2,792 puan) tarafından
Ya bundan bizene ne diye yazmış bunu ve nasıl yzabilmiş ne cesaretle ya Allah akıl fikir versin
tarafından
Bunu hatırladım hatta bazıları normal cevap atmış hani biz istemiyorz sen ne güzel falan demişlerdi ben yorum yapmaya bile gerek duymadım:)
tarafından
Ahahha ne güzel ne şanslı kocan mi deyek:))
(1,449 puan) tarafından
iyyyyyyyyy igrenc
+1 oy
(5,519 puan) tarafından
 Ayy biri sormustu hamileyim iste esim iliskide kendini korumasa rahat davransa zararlimi bir cok bilmiste yazmiss   sakin sakin esin iste kendini korusun bebek dogunca kirli oluyor butun her yeri menu oluyor menu hidip kafasina yapisiyor  ayy bi kac kisi bunu ikna etmeye calisiyolar iste bebek bir kesenin icinde hic birsey ulasamaz bebege herkeze cahiler diye hakaretler yagdiriyordu
(1,449 puan) tarafından
ahahahahhaha
+1 oy
tarafından

Valla benim garibime giden bebeginin kilosu cok cok iyi olup sizce iyi mi diye soranlar sonra az felan deyince saydiranlar :Dben bazen gicik olup az diyorum tepkisinu ölcmek icin

(5,272 puan) tarafından
Kız kesinlikle ya bebek bakiminda dun biri yazmis 4 aylik bebegim 9 kilo az mi diyo manyak ya
tarafından
Ha haaaa
+1 oy
(2,589 puan) tarafından
Hahahahaha benim aklıma gelmedi de gelirse yazarım tabi ama yorumları okudum cok güldüm harikasın canım nasıl buldun nu soruydu ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(9,166 puan) tarafından

Soda içsem bebeğim erir mi...:ermm:

tarafından
Ama şimdi hangisine benim yorumumami yoksa diğerine mi:))
(554 puan) tarafından
Hepsine cnm hepsi bir birinden beter sakız soda bilmem ne :))))
tarafından
He valla çok ilginç aceba yaşları küçük hamile kalanlar mi soruyo bunlari
(554 puan) tarafından
Bencede ya küçüktü yada gidik :)
tarafından
Ahahahha:)))
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bence en tuhaf soru bana göre ikizlerim var deyip birinin burdan yardım istemesi gebe bölümünde de kimyasal gebelik geçirdim demesiydi ve nasıl oluyosa yine çocuk doğurması maşallah davşan gibi mübarek :ermm:

tarafından
O yine buralarda  Allah ıslah etsin diyorum en sonunda doğurduydu. Kız ikizleri resim atmış ya sonradan oda İnternetten alıntı bebeklerim demiş foto at deyince de yasdıkları bebek yapmış da üşenmemiş üzerine örtü bile örtmüş hahaa :)
(2,792 puan) tarafından
Ay yok artık yaa derdi neydi çok merak ediyorum
(2,891 puan) tarafından
Ne bileyim tepki dahi vermedim :)
tarafından
Bilmiyoruz biz anlam veremedik çözemedik çözende olacağını sanmıyorum ne mama isteği bitti ne mama yardımı
(2,891 puan) tarafından
Genelde Bi kişi çıkıyor saçma sorular da hep aynı kişiden geliyor bir süre sonra o kişi kaybolup gidiyor bir ara sürekli saçma soran birine sataşayım dedim ne hakareti Bitti Ne çemkirmesi en iyisi bakıp bakıp gülmek
0 oy
tarafından
Dondurma yersem bebeğim üşür mü 
(2,792 puan) tarafından
Ahahaha yok artık ya :)
(7,441 puan) tarafından
Sakız yuttum bebeğime birşey olurmu vişne çekirdeği yuttum birşey olurmu sanki bebek bağırsakta yaşıyor :-)
tarafından
Hahah hiç sorma ya çok çok tuhaf sorular gördüm de unutmadığım en tuhaf soru buydu ya da saçma:D
(414 puan) tarafından
Haaa bu cok guzelmis
(1,449 puan) tarafından
buda iyiymis
0 oy
tarafından
Bu sayfadan yardım etmeye çalışıp iş ciddiye binince kaçmaları :))) 
(2,792 puan) tarafından
Yazık ya var mı öyleleri
tarafından
Var birisi dediki hayır yapmak için bebeğimin pişik kremini birine yolluycam bende dedim bana ver oda dedi kargo parasını sen verirsin ama hayır yapan tam yapar bence:)
(2,792 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

Bana en saçma gelen eşlerle birlikte olmak için buraya sormaları.  Eşim cok cok istekli filan   bana saçma geliyor 

(2,792 puan) tarafından
Aynen ya sizce olmalı mıyım bebeğe zarar gelir mi siz napıyosunuz bilmem ne özel hayatları burda sergilemeleri saçma
tarafından
Aynen cnm
0 oy
(2,604 puan) tarafından

Hmmm gebe bolumunde birisi esimle arkadan iliskiye girsem hamile kalirmiyim tabi butun sayfadan linc yedi ama cevap verenler arasinda normal karsilayanlarda vardi çok pis linc ettik valla yuzsuz soruyuda kaldirmiyoduda admin el atdi ise 

Sonra bi kiz 16 yasindayim erkek arkasimla birlikte olduk kan gelmedi ama adetim gecikti hamilemiyim diyodu saçmasapan şeyler iste :D

(2,792 puan) tarafından
Ay inanmıyorum
(2,604 puan) tarafından
Bide karsilastigim cok kotu bi post vardi baba kizina baska gozle bakiyomus o postdan cok etkilenmistim halada ole hic aklimdan cikaramiyorum o postdan sonra kimseye guvenim kalmadi :((((
0 oy
(119,137 puan) tarafından

Dondurma yedim 23+5 hamisim bebegim usumusmudur ??? :ermm:

Sakiz yuttum bebegime yapismismidir??? :ermm: 

Daha tuhafina denk gelmedim

0 oy
tarafından
Dondurma yersem bebegimin boğazı iner mi 
(2,891 puan) tarafından
:)))))))))
0 oy
(582 puan) tarafından
Yaaa orası çok fena :)) öyle saçma sorular var ki..
0 oy
tarafından

Hatırlayamıyorum :D

0 oy
(2,891 puan) tarafından
Gaza geldim suyu ısıtıyom

Erkek bebeğe kulağını deldirme sorusu

Bi de Bi ara saçmalaması Nirvana Bi kız vardı her sorusu saçma reklam videosu çekiyordu sorularına tepki verince çemkirirdi kayboldu gitti:))))))) 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Biri esinden ilgi gormedigi icin esinin yigenine karsi sicaklik hisediyomus esinin yigeni onun cocugu ilr ilgilenince heycanlaniyormus ona karsi biseyler oluyomus.. ve utanmadan beni buna esim mecbur birakti yazmisti ..

Sey vardi esim eve surenerek geliyor duye sacma sapan muhabbetler bi kac kiside yorumlarda mahremlerini dokmuslerdi..

Haa bide  spralim kaymismi hamilemiyimm kaltuk kaldirdim spiralim saglami tencere kaldirdim spiralim yerindemi hali yikadim spiralim kaymismi vs vs ..
(2,548 puan) tarafından
Ben şok yuh ya
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Diger tarafta bi arkadas yazmis butun bir findik yuttum bebegime birsey olurmu diye ..ne yazicagimi sasirdim biseyde yazamadim gulmekten :)
(55 puan) tarafından
Ne denir ki bu soruya :)))
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Duyduğum en saçma soru hamileyken sigara içsem bebeğe bişey olur mu :/ ben de açtım ağzımı yumdum gözümü :angry:

(7,441 puan) tarafından
Haha aynı ben öyle postlar gorunce yardiriyorum cevabını bildiği soruları soruyorlar tersleyince de kabul etmiyorlar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 283 göst.
22 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 725 göst.
0 oy
14 cevap 309 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,429 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu