0 oy
281 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Pazar kurulmuş yukarda çadırlar oluyor ya acayip fırtına yağmur var 10 dakika yağan yağmurda sel gitti  yağmur durdu herkes çadır altında tabi pazar alisveriei yapılıyor önümden kadın gidiyor elinde poşet yanında çocuk ... Rüzgar çadırı kaldırıp üstünde birikmiş bütün suyu kadının başından aşağı bir döktü ama kadın sırılsıklam oldu ....iki adım atsa ben islanacaktim ben oturur gülerdim halima ama kadın nspacagini bilememisti 

11 Cevaplar

+1 oy
(4,991 puan) tarafından

Bekarken istanbulda ablamla pazara gidip sutyen alacaktık ablama dedimki bu beden olur bana diye adam kalktı ordan demezmi abla yok sana bu beden olur diye:woot:

tarafından
Ovvvv terbiyesiz .... Ama adam alışmıştir kız sapik niyetle dememiştir artık meslek olarak görüyor ya ... Bizim burda kadınlar var iç çamaşırcı erkek hiç yoktur
tarafından
Sihili mom kız sen alışveriş tutkunu olan bayansin demi kod isteyen durmadan hahahah
(7,035 puan) tarafından
Hadi ya öylemi düşünüyon kız :D
tarafından
Ama hep LCW kodu istiyon şifre falan hahaha
(7,035 puan) tarafından
Şifre hiç istemedim cnm ama LCW istediğim oluyor
-Reklam-
0 oy
(13,599 puan) tarafından

Kafasina külot takip iç çamaşiri satmaya çalişan abiler :D

tarafından
Ya onlara hiç denk gelmedim bizimkilerin hepsi bayan
(13,599 puan) tarafından
Sosyete pazarinda çok denk geldim ben.
0 oy
tarafından
İyi kurtarmışsın kendini kadının yerinde olsam sinirden delirirdim herhalde
tarafından
Üstümde açık renkti kadın siyah giyinmişti aklımdan deli şeyler geçti
0 oy
(48,083 puan) tarafından
deli sarılmaya kalkmisti arkamdan ☺️
(7,035 puan) tarafından
Hahahhaah sendeki de şans yani
tarafından
Hahah aaaaa yazık nasıl korktun kim bilir
(48,083 puan) tarafından
ben cüzdan seciyodum arkamda durmuş sarilma isareti yapiyomus guzel isareti yapiyomus halam farketti yoksa vuruyodu o herkese sansima ne sarıldı ne vurdu ☺️
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Buranin çarşamba pazarı aşırı kalabalık oluyor tam da önden kilolu orta yaşlı bi abi geliyordu. Elinde de aphone. 17 yaşlarında bi çoçuk adamın telefonunu o kalabalık içinde elinden aldi  sag tarafta da merdivenler vardi ordan hızlıca kaçtı gitti. Peşinden koşanlar oldu ama yakalandı mi bilmiyorum.  Ondan sonra o pazara gitmeye korktum:)

tarafından
İyi cesaret ya ... Bizdede çanta para falan çalıyorlar o yüzden çantama hiç bişey koymam o gün param  da elimde olur
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tacize ugradim. ustelik kadindi :/
tarafından
Amaaa bazılarında var ya ben ilk tasindigimda Vanlı bir komşu vardı el şakası  çok yapardı ben sevmem çok öyle el şakası kalçamı sıktı ay hiç yok dedi benide severler  ... Bidaha yaparsan seni balkondan atarım dedim şok olmuştum ama kadın başkalarına hala yapıyor senin buraların çok güzel diyor spikliktan değil belki ama ne bilim tuhaf geliyor
(85 puan) tarafından
Erkeği bitti kadın sapıklar başladı artık ne yaptıysa :) geçmiş olsun
(11,217 puan) tarafından
bakirkoyde pazardsydim kol kola girmis iki kizdi arkamdan gecip kalcami ellediler donup baktim onlar saydom sovdum donup bakmadilar bile.
tarafından
Terbiyesizler ya
0 oy
tarafından
Kadının yerinde olmak istemem
tarafından
Evet ya
0 oy
tarafından
Küçükken pazara gitmiştim sapığın biri orasını açmıştı iyyyyyy
tarafından
Aha düşmanım hahah ... Kız ben sana çok üzüldüm aslında orda ben seni anladım sana çok çektirmişler çok dolmussun bacım sen sabrın bol.olsun senin inşallah :) ❤️ barıştık mi
tarafından
Ben Kimseye küsmuyorum ki düşman demiş  bak hele ahsjdjdjd  çok cektirdiler evet bide sevgili iken arkamdan iftira attığını duydum o günden beri sevemiyorum kaynanamı
tarafından
Sevilecek var sevilmeyevek tabi m..... Kız  ama orda  olsam kaynana sevmezler beni bogardiniz siz hahahha tamam küs olmadığımıza sevindim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gecen yıl pazarda bir kadına bişey sordum Suri Suri dedi ilerde bir kadına bişey sordum Suri Suri dedi sonra bbir baskasına sordum Suri Suri dedi. Bir tezgah arıyorum aslında burdaki tezgahlar farklı karısık değil kıyafet ayrı sokakta sebze ayrı.... 4 kadına gittim Türkmusun dedim kadın baktı baktı yuzume cvp yok sövmüşüm.sövdüğümden de haberim yok kime sövdüğümü azcık düşünerek bulabılırsınız:)
tarafından
Hahahah bizim burasında çok turememisler ... Karşıda çok diyorlar bilmiyom ama marasta türk kalmamış sayılı artık dogurdular tabi 6...7...8.. sen ben bir de iki de kaldık cagaldilar ülkeyi istila ettiler
(9,247 puan) tarafından
Karşı neresi ben İstanbul Gaziosmanpaşa da yasadım bunu
tarafından
Pendikte
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çocukken 1 kere gittim adamin biri abla abla abla abla hanimablaa diye bagiriyodu ard arda aşiri korkmuştim bidahada gitmedim pazar ortami hiç bana gore degil herkes bagiriyo kalabalik hiç sevmem
tarafından
Travma sebebi ...yazık kız belki heycan yapmistir ben komşudan cımbız isterken ... Çımbıc çımbıc çımbıc varmı demiştim 16 yaşında ... Cımbız mi dedi evet dedim buda ona dönmüş

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 938 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 839 göst.
0 oy
8 cevap 352 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 375 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu