0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Görümcem kızıma n11den oyun halısı göndermiş. Sıfır yani paketli. Daha bir hafta oldu geleli haline bakın ya. Kenarlarında tutan ipleri koptu hep. Şimdi dikicem o şekilde kullanıcam napaym :(

image

5 Cevaplar

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Hiçbirşey belli olmuyor. Iade edebiliyorsaniz edin yinede dikmeyin kullanıcı hatası olur 
tarafından
Eşim fişini falan herşeyini atmış. Sadece oyun halısı var elimde
(8,082 puan) tarafından
Kargodan dekont isteyin geçmişe dönük belki değiştirirler. Ayrıca değiştirmeleri de lazım zaten 1 hafta da o hale gelmiş yada satış yapan şirketi arayın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten internetten.magazada satılmayan ürünleri gönderiyorlar bizde mama sandalyesi aldık kurulumunu yapana kadar iki gun geçti en son vida deliklerinin ters yerde.oldugunu fark ettik yani defolu üründü eşim geri göndermekle uğraşmak istemedi tornavidayı ısıtıp tekrar delik açtık o şekilde kurduk 
tarafından
Bende uğraşmak istemiyorum aslında ama işte böyle yanlarına kalıyor
0 oy
(253 puan) tarafından
Canim aynisi bende var hala saglam sans isi demekki sana rastlamış dikiver gitsin halasinada soyleme uzulmesin olur oyle cikar
tarafından
Aynen öyle canım yok söylemem zaten
0 oy
(652 puan) tarafından
Gittigidiyordan aldım piyanolu tophavuzu iki tane eğitici oyuncak havuzun topları 160aldım çok iyi çıktı fiyatıda uygun 
0 oy
(21 puan) tarafından
Yaklasik 4 yil once kizima aldim kullandik simdi ogluma kullaniyorum oyle bir sorun yasamadim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 173 göst.
0 oy
7 cevap 395 göst.
0 oy
4 cevap 93 göst.
0 oy
20 cevap 277 göst.

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı