0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Öncelikle hayırlı geceler olsun inşaallah bende oynuyorum var mı aramızda oynayan arkadaşlar eşimle oynarım çoğu zaman yada kuzenimle bazen stres atiyo bazen tabii bağımlılık yaptığı da oluyor hazır da çocuk yokken fırsatı değerlendirmek gerek

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Arada girerim burda nevom var onunla oynuyorum ara sıra 
tarafından
Eğlenceli bir oyun ahhh bide küfür olmasa çok iyi olacak işte
tarafından
Yo ben genelde tek oynuyorum sakin yada 3 lü bazen arkadaşlar la
tarafından
Evet bende çoğu zaman kuzenle ama o yoksa eşim de yoksa açıyorum tabii
-Reklam-
+1 oy
(443 puan) tarafından
Bende arada oynuyorum eşimle birlikte
tarafından
İnsan stresini atiyo bazen kızıyoruz birbirimize niye oraya gittin diye insan kendini kaptiriyo
(443 puan) tarafından
Haha aynı biz bayıldım ben gel beni kurtar diyor kurtariyim derken de ben ölüyorum sonra eşime kızıyorum senin yüzünden ben öldüm diye :D
tarafından
aynen
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Oynamiyormda manzara guzelmiss
tarafından
Valla bende tasinicam böyle deme canım tasinamam  oturduğum ev kira bu aralar ev araştırma içerisindeyim bende
(3,921 puan) tarafından
Him hayirlisi olsun kuzum
tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşaallah ♥️
(3,921 puan) tarafından
Cumlemizden canim benm❣
0 oy
(117 puan) tarafından
Esim oynuyo bn oynamiyorum :)
tarafından
bende oynamiyordum eşimde ben şimdi 7 ay oldu neredeyse eşimden daha çok oynamaya başladım
(117 puan) tarafından
Gecen esime dedim bana da ogret bnde oynuyayim yok dedi erkekler var diye kiskancligindan ogertmedi
tarafından
Canım zor birşey değil prog.i yüklendikten sonra yönlendiriyo bende ilk yukledigimde bilmiyodum ateş etmeyi falan sonra öğrendim ama tabii var erkekler de sen ark.liga kabul etmedikçe onlar nerden bilecek ilk zamanlar çok ekleyen oluyodu nickden sonra ben eşimle kendi adımı yaptım eklemiyolar
(117 puan) tarafından
Anladim cnm tesekkur ederim bilgilendirdigin icin
tarafından
Rica ederim canım faydam olduysa ne mutlu bana hayırlı geceler ,
0 oy
(370 puan) tarafından
Bi ara baya sarım hamile kalımca uykudan gözümü açamayınca bıraktım şimdide bebek var hiç oynamıyorum
tarafından
İşte bende daha olmadan tadını çıkarayım da sonra fırsat bulamam  sağlığı yerinde olsun kuzum ❣️
0 oy
tarafından
Pubg un p sinden bile nefret ederim o derece 
tarafından
Doğrudur canım bazen insan fena şekilde kaptiriyo kendini birakamiyo  özellikle erkekler maalesef
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Ben her gün oynuyorm canım. Gündüzleri görümcemle oynuyoruz akşamları da eşimle  bağımlılık yaptı iyice. İstersen ekle gündüzleri oynarız oyuncu adım Kucukhanim
tarafından
Olur tabii bende h.ici pek fırsat bulamıyorum anca akşamdan akşama işte olduğum için yada h.sonu benimde sedefemre ekliyim oynarız
(3,010 puan) tarafından
Ben boş kaldıkça pubg deyim. Vakit öyle  çabuk geçiyor gibi geliyor
tarafından
Valla yemek de yapamaz insan herhalde   gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlamiyo bile
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Hic bilmem nasol bisi oldugunu tek candy seker oyunu oynarim :DDD
tarafından
eskidi oda şuan en popüler oyun bu sanırım tabii kimsenin kanına girmiyim sonra cikamiyo insan
0 oy
(325 puan) tarafından
Bende oynuyorum kuzenlerim falan guzel vakit geciyor bebişimiz 22 haftalik o geldiginde onunla oynarim :)
tarafından
o zaman çok çok daha zor simdikten tadını çıkar sonra bebisinle ateş edersin canım
(325 puan) tarafından
Yaaa o bi gelsinde hayırla sağlıkla
tarafından
İnşaallah canım
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bende eşimle oynuyorum şükür bağımlılığından kurtuldum arada giriyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından

Ayy bizde koca koca insanlarız eşimle oynuyorum, işteyken arıyor ben giriyorum sende gir diye işim olyor giremiyorum akşam oynıyoruz genelde bi maç falan :) hatta kızım oğlumla hep bebraer 4 lü giriyoruz :) 

tarafından
Ayyy ne guzellll  tam ailecek takım olarak işte olunca tabii bende fazla giremiyorum ama eglenceli oluyo zamanın nasıl da geçtiğini anlamiyo insan  
(2,078 puan) tarafından
Zaman öldürmek için birebie cabuk geçiyor fazla oynamıyorum eşimde öyle günde bir iki maç
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Sesini duyunca sınır krizi geçiriyorum ne oynaması:Def  
tarafından
:))) ahhh bu adamlar eğer bu kadar kaptirmasalar siz bile valla oynarsınız bağımlılık resmen
0 oy
(359 puan) tarafından
Evet canım eşimle ben oynuyoruz ben daha acemiyim ama o her oyunda olduğu gibi usta en iyi asist yaptığımız yer arena ben önden giderim o arkada keskin nişancı attığını vurur maşallah arenada yenilmez oluyoruz hep :))
tarafından
:))) tabii usta tecrübeli olunca hep birinci olunur biz fazla o kadar da tecrübeli değiliz ama iyi oynarım bende yani :)@
(359 puan) tarafından
BK bu saat olmuş yatmadık daha oyundan şimdi çıktım azıcık dinlenek diye telefon ısındı malum :) eşim arenada 30 leş yapıyo ya :))) bizde arada 10 taneyi aramızda paylaşıyoruz :))) 40 a tamamlamak gerek ya
Bana diyo senide usta yapacam :)
tarafından
:))) olsun en azından çok kötü bı oyun değil can sıkıntısı birebir işte:@
0 oy
(251 puan) tarafından
Bende oynuyorum eşimde oynuyor ama ben litesini oynuyorum digrerinde eşim oynuyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 229 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde BetulOpoz (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 397 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SENEM46 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 579 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

374,542 soru

11,201,629 cevap

34,497 kullanıcı

...