0 oy
440 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (306 puan) tarafından
kızlar neden olabilir 8 aydır kulllanıyorum kaç gündür tamakay çalışıyorum sol gözümü yakmıyo özellikle sağı yakıyo direk taktığımda kıpkırmızı oluyo gözüm temizliyorum elimi yıkıyorum hep aynı 

4 Cevaplar

0 oy
(79 puan) tarafından
Lens cizilmistir canim saga taktigin cok zorlama gozune hasar verebilirsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ters dönmüş olabilir , kuru kalmış olabilir, elinle acı biber falan dokunduysan sonra lense dokunduysan olabilir aklıma gelenler 
(306 puan) tarafından
reenkli ve numaralı lensim tersini anlamıyorum ama sanki lens suyu deyince yakıyo hemen
tarafından
Canım düzde yuvarlak durur kenarları tersse daha kubbe gibi durur bide kenarlari daha ince görünür . Ya da çevirip denersen anlarsın . Uykusuz kaldiysan o da yapar.  Olmadı bı eczaneye veya doktora danis
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Lensi değiştirmen gerekiyor aşınma olduğu zaman kirlendiği zaman kuruduğu zaman çizildiği zaman kısaca geri dönüşümsüz bir problem olduğu zaman öyle şikayetler yapar ısrar edersen enfeksiyon kapar
(306 puan) tarafından
eskiside yakıyodu değiştirdim yeni aldım buda öyle yapıyo
(2,891 puan) tarafından
Bir göz doktoruna git bari Canım gözün kurumuş da olabilir
0 oy
(236 puan) tarafından
Sağa taktiğin lens de yırtılma vs olabilir, yeni paketten aç dene 
(306 puan) tarafından
öylede yaptım değiştirdim
(236 puan) tarafından
Bı ara bende de öyle oluyordu , degistirdigim halde sanki gözüm kabul etmiyordu .. doktora da görünmüştum (ozamanlar yurtdışında oturuyor dum) bana lensin gözlerimin çapı büyük olduğu için acı verdiğini söylemişti halbuki yıllardır kullanırım ve hiç böyle olmamıştı .. kendi gözlerime göre lens yaptırmak için de 500€ istediler anlimda enayi yazmıyor benim tabi :D
Yaklaşık 1 hafta gözlükle evde takıldım sonrasında düzeldi yani lens kullanabildim tekrar
(306 puan) tarafından
benim 1 ay olcak taakmıyorum sağ gözüm solda bieşy yok lensi değiştirdim acaba lens suyumu diyorum tarihi var neden olabilir
(236 puan) tarafından
Lensler paketinde olduğu süre yarım sene minimum dayaniyor diye biliyorum .. bilemedim kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
28 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 409 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Tug.b7az21 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,861 kullanıcı