0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (201 puan) tarafından
Bugün Annem gideli tam 10 ay oldu öyle çok özlüyorum ki onu ağlamadığım gün yok onun için ve bugün erkek kardeşim evleniyo düğünü var ve ben hiç iyi değilim gözüm heryerde meleğimi arıyo yüreğim sızlıyo ağlamamak için sürekli dişlerimi sıkıyorom herkez kızıyo bana ama elimde değil bu düğün için bile ne hayaller kurmuştuk Annem le gözlerimden yaş istemsizce akıyo içimde bi yumruk nefes alamıyorum sanki hiç iyi değilim bütün gece ağladım asla engel olamıyorum kendime hiç kimse anlamıyo beni benim Annem dağ gibi hep arkamızda her düştüğüm de yanımdaydı tek arkadaşım sırdaşım herşeyimdi Annem şimdi sanki böyle düğün falan olunca onu unuttuğumu zu düşünüp üzülür gibi hissediyorum ve kendimi dahada bi kötü hissediyorum ben napıyım bugün nasıl geçicek Neolur bana dua edin Rabb'im bana sabır versin ve yüreğime su serpsin..

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne denir bu durumda bilemem canım annen çünkü burdan sana ne kadar üzülme desem de yüreğin elvermiyecek ama şunu söyleyebilirim sen üzüldüğünde o annene mağlum olur derler.Aç bir kuran oku annene hediye et hem senin için genişlesin hem de annenin kabri Rabbim sana sabrını büyük versin dayanma gücü versin inşAllah annenin de kabri nur mekanı cennet olsun canım 
(201 puan) tarafından
Çok sağolun Allah hepimizinden razı okuyorum sürekli dua ama eksikliği okadar büyükki gözyaşları ma hüznüme engel olamıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Annen sen kardeseinin yanında dimdik dur üzülme mutlu ol isterdi anneden sonra ablafir insanın annesi kardeşin sende teselli bukucak onun için bence güçlü ol ağlama destek ol kardeşine 
(201 puan) tarafından
Biliyorum kardeşimde öyle diyo ama ben engel olamıyorum duygularıma istemsizce akıyo göz yaşlarım
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Rabbım sabırlar versin çok zor anneciğine bol bol dua et 
(201 puan) tarafından
Ediyorum Dua ama işte yokluğu hayatımda Büyük bi eksiklik çok özlüyorum ve heryerde anıları Rabb'im kimseye yaşatmasın bu duyguyu
0 oy
(8,948 puan) tarafından
Aklına her geldiğinde biseler oku. Annenin adına hayırlar yap. İlla büyük bisiler olmasına gerek yok. Bir kutu çikolata dağıt mesela çocuk sevindir. Rabbim ferahlık versin sabır versin. Çok zor. Allah yardımcın olsun 
(201 puan) tarafından
Herşeyi yapıyorum sürekli dua okuyorum ama sürekli gülüşü yüzü gözlerimin önünde Rabb'im kimseye bu acıyı yaşatmasın
(8,948 puan) tarafından
Amin. Çok zordur eminim. Ama bizler imanlı insanlarız..inşallah daha güzel bir yerde kavusucaz sevdiklerimizle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 190 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 540 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,366 göst.
7 Şubat 2023 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 292 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde msor89 (473 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...