0 oy
1,543 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Rabbim nasip ederse ins Temmuzun ortalarına doğru doğumum olacak önceleri su ana kadar gittiğim özel hastanede doğumumu yapmayı planliyordum fakat doğum ücretleri çok fazla geldi bana bende iyi bir devlet hastanesi araştırdım tavsiye üzerine İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesini buldum Doktorda Rafet Duraker ayın 25 ine randevu aldım ilk defa gidicem bu hastanede daha önce muayene olup yada doğum yapıpta memnun kalan var mı acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Hyr cnm postun üste cıksın 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ☺️
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ben hamileyken gidiyordum muane yeri kalabalık 1 hafta yattım aşırı kusmadan temiz güzel e ilgileniyorlar doğum için de gittim ama sıkıntı olduğu için bebekte ambulansla kanuni ye gittim arası hemen doğuma almıyor acil olursa aliyor
tarafından
Kanuni mı hemen almıyor doğuma yoksa Beylikdüzü mü
(3,669 puan) tarafından
Beylikdüzü almıyor
(3,669 puan) tarafından
Eltim sezaryan bana gün verin demiş doktor gün veremem biz acil doğum tek alıyoruz demiş oda kanuni de yaptı mecbur
tarafından
Yani acil doğum derken mesela  aniden sancın falan olursa suyun gelirse hastaneye gittiğinde doğuma uygunsa o şekilde mı acil doğuma alıyorlar çok soru sordum kusura bakmayın acemilik işte
(3,669 puan) tarafından
Aynen öyle canım sıkıntı değil sen zaten doktor ile konusursun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde oguzelikiziakc (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
1 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu

374,582 soru

11,203,588 cevap

34,505 kullanıcı

...