0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (785 puan) tarafından
Kadın hastalıkları ve doğum bölümü var ama gebelere gebe takibi yapiyorlarmi giden varmı üçlü test için gitmek istiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
Post üste çıksın diye yazdim
(785 puan) tarafından
Sağol canım
(355 puan) tarafından
Bn orda oturuyorum ama hiç duymadin giden varmi
(785 puan) tarafından
Bende duymadım eğer bakmazlarsa  da haftası geçmeden başka hastaneden randevu bulamam diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(785 puan) tarafından
Yokmu oraya giden
0 oy
(1,691 puan) tarafından
gitmedim ben oraya ama yeni acilmis gebe takip ve bolumu oldugu icin yapiyolsrdir yuksek ihtimalle ama garanti olsun dersen ankara hastanesinden falan da al randevu olmadi gitmez iptal edersin bide numara bulursan ara sor ben ikili test icin hep aradim yapan yapiyoruz yapmayan yapmiyoruz diyor
(785 puan) tarafından
Canım zaten en baştan beri Ankara hastanesine gidiyorum ama bu hastane yeni açıldıya belki aletleri felan daha yenidir hemde benim evime bu hastane çok yakın o yüzden birde buraya gidiyim dedim iki hastaneden randevu alınamıyor malesef olmadı dediğin gibi arayım bı eğer numarayı bulabilirsem
(1,691 puan) tarafından
anladim canim bu ara randevu bulamadim bende mebur ankara hastanesinden aldim eger 19 hsftan gecmediysen tif fakultesi var oraya al bence dogum konusunda cok iyiymis orasi cok oneriyolar 1 kere gittim aletleri falan cok yeni cok temiz ve guzeldi
(785 puan) tarafından
Daha 16 haftadayim canım olmadı birde orayı deneyim teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...