0 oy
2,306 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar kendi hesabımdan yazmaya utanıyorum. 

Eşim bana sürekli mal, *****, eşek gerizekalı gibi kelimeler kullanıyor. 

Evde hiç bir işini kendi yapmsz. Kendimi onun için çok yıpratıyorum sorsanız hiç bir şey yapmıyorum. 

Hastalığım var sürekli bayılıyorum.Ayılınca diyor çay getir yemek yap daha kendime gelmeden. Ben bu durumuna alıştım artık diyor bana. Kızımla ilgilnmemi iş olarak görmüyor. Gerçekten çok yoruldum. Nasıl bir tavır alayım bilemiyorum 

18 Cevaplar

+2 oy
(2,768 puan) tarafından
*t gibi davranicaksin sende mal mi diyo sen de mal de altta kalanı daha fazla ezerler . 
(3 puan) tarafından
Diyorum o da daha fazla yapıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şımartmışsın bacım sen. Adamları şımartmaya gelmez. Sen de öyle konuş benim eşim bana bi kaç kere şişman hantal dedi sen misin diyen ağzına ettin afedersin ama hakketti şimdi şakayla bile olsa başkası dese bile karışmayın karıma diyo yaptığım yemeği temizliği işten saymıyodu yemek temizlik yapmadım önüne bi çay bile koymadım kendi yapmaya çalıştı ama baktı olmuyo. Bana ev işine laf edince ben de onu  işine laf ettim eve iki kuruş para getirmiyon dedim sustu kaldı 
(3 puan) tarafından
Doğru diyorsun gerçekten şımarttım
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Susup dediğini yapmak yerine ,

Anlat sürekli iyi anında yap kahveni

Yaptığı hareketin önce kziin için ne kadar kötü olduğunu, onun hayatta karşıla ağı erkeklerin ona böyle davransa nasıl hissedeceğin anlat

Ama sakın karşılık verme

Onun gibi olursan daha ileri gider

Efendilignle efendi etmeye çalış

İnşallah düzelir
0 oy
tarafından
Sen onun hızmetcısı degılsın canım yapmayacaksın ki ac susz caysız kalınca anlasın degerını 
(3 puan) tarafından
Öyle biri değil ki daha inat ediyor küsüyor
0 oy
tarafından

Yavv sende suç diyceksin sensin mall eşşek kişi kendinden bilir işi diycen bokkkkk yesin vallahi sinirden kuduruyorum böyle aptall erkeklere evlat olsa eldivenle sevmem çöp torbası olsa çöp koymam içine o derece pehhh:angry:

(44,604 puan) tarafından
Hahaha :D kiz yorumuna amma guldum haklisin valla
tarafından
Tövbe estağfurullah sinirlerim zıplıyo bunları görünce
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Siz önce kendinizi değerli görün ... O kişiye de değer vermeyin bir süre soğuk olun bu nasıl insanlık bayılmış insan kendine gelse bile böyle demez kendini bilen eş... Allah ıslah etsin içine merhamet versin
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Evde hiçbir işini kendi yapmıyorsa yapamıyorsa otursun düşünsün bakalım mal kimmiş 
0 oy
(106 puan) tarafından
Niye mal diyor ne yaptın suçun ne
0 oy
(119,000 puan) tarafından
Ezdikce ezerler susmiycan sakin ezdirme kendini
0 oy
(476 puan) tarafından
Seni resmen hizmetci olarak almis köle niyetie Allah yardimcin olsun cnm kenrini yipratma oyle bi adam icin bosuna benim kocamda oyle  zamaninda susutum bisey demiyordum ezmeye basladi simdi agzini acip tek laf edince hemen bagirip kendin yap diyorum o zamanda diyr seni biri doldurmus 
0 oy
(231 puan) tarafından
Canm o utansin sen nie utanacaksin. Her erkek hor goru evde is yaomayi isten gormuyolar bnm.esimde bana dedi evde yatip duruyin ne is yapiyosun ki dedi. Nee camasirini yikadim ne is yaotim ne yemek yaptim ev oislikten gidiyodu. Bak bakalm.yaomayinca nasil oluyomus dedim. Simdii agzini dahii acmiyoo ev daginik oluncaa karismiyo hasta misin dio. Sende  herseyi dort dortluk yapma o zamn gorevimiz saniyolar 
0 oy
(55 puan) tarafından
10 Haziranın postunu nerden buldunuzda cvpliyonuz yahu :D
0 oy
tarafından
Sende ona kendi işini bile yapamayan adam bana mal diyo sensin mal de. Hastslıgında bıle umursamıyorsa diyecek bır sey kalmamıs canım. Eşin seni hizmetcı olarak goruyor 
0 oy
(161 puan) tarafından

Valla böyle şeyleri baştan taviz vermemek lazım.Ben cevremde görüyorum sevgiliyken şakayla karışık yapıyorlar sonra evlenince o hakaretler ciddileşiyor.Ben eşime en basında söyledim böyle bu tarz hakaretlerden nefret ediyorum.Kendim de söylemem sende söylersen bozuşuruz diye.Sagolsun onun da öyle bir huyu yok Allahtan.Gerekirse kavga çıkarın bir şekilde aklına sokun size öyle dememesi gerektiğini.Erkeklerin çoğuna ev işi basit geliyor benim esimde aynısını yapıyordu zaman zaman oh rahatsın gibi konuşuyordu.Simdi hamile olunca bana yardım ediyor anladı dünya kaç bucak.Gecen gün ütü yaptı sıcaktan bayılıyordu beyefendi :D

0 oy
(54 puan) tarafından
Off. Varya adam diye ortada dolaniyo ondan sonra. Esine nazik ol onu memnun et birlikte mutlu yuvada yasayin.bune be. Sende ayni karsiligi verme üslup kisinin karakteridir. Hep devam ediyosa uyar.senin piskolojini olmsuz yonde etkiliyosa çekme. Tabi maddi durumun varsa ayaklarn uzernde durabilceksen ya da ailen sahip ckcaksa.
tarafından
Eski postları neden tekrar canlandiriyorsunuz
0 oy
(54 puan) tarafından
Oha post baya eskiymis pardon kizlar:) acaba noldu duzeldi mi esin canim buralarda misin hala :)
0 oy
(13 puan) tarafından
Canım baktım da kimileri şöyle davran yemek verme şunu yap felan diye sana fitne vermiş lütfen bunları dinleme bu eştir seni yakın görüyor kendine ve ağzından o kelimeler çıkıyor inan ki biz bu sorunu eşimle çok yaşadık bende karşılık verirdim o daha çok kızar kırmadık yer bırakmazdı herkesin evinde birsürü sorun var başa çıkmaya çalıştığı lütfen buradaki insanları dinleme 2 tane kahve yap oturma odana geç ve konuyu insaniyetli bi şekilde izah et ben bunu yaptım ve çok şükür kavgalarımız sonea erdi aramız da çok şükür iyi buradaki insanlar senin evindeki sorunları bilmez 4 duvar arasında olanlar seni ilgilendirir bu dediğimi yapmanı istiyorum senden tabiki de yaptıkları hoş değil ama konuşmak senden ömür çalmaz yada borca sokmaz içini ferahlatır lütfen iyice oku ve kimseye uymadan eşinle iyi anlaş ❤
(774 puan) tarafından
Kız aradan 1 yıl geçmiş nereden estiler
(13 puan) tarafından
Valla anasayfaya en başa düştü 1 dk önce diye bende tarihe bakmamışım
0 oy
(1 puan) tarafından
Ablacım valla sana en güzel kardeş önerisi vereyim bu arada yaşım 27 erkeğim. 

Sen bence Enişteyi karşına al  durumu anlat söyle güzel güzel onun beynine işleyecek şekilde söyle bak evladımız var bana mal eşek VS. Gibi şeyler söylemen doğru değil belkide şaka manasında söylüyorsundur fakat ben hoş karşılamıyom.

Haslığın içinde ablacım Allah şifa versin inşallah iyi olursun Allah tüm hastalarımıza acil şifa versin. 

Hastalığın içinde söyle enişteye durumum ortada rahatsızım baygınlık geçirince ben  ayrıldıktan snra kendime tam gelemiyorum bana böyle davranma nolur de kız ile bütün gün uğraşmam da beni yoruyor  bunları kendinde biliyorsun. Falan filan yani ablam enişte kaç yaşında bilmiyorum ama yazıktır yaw valla benim eşim bana küsüyor inat yapıyor yemek yemiyor bana o yemek yememesi o kadar dert oluyor ki aşırı sinirliyim ama evlendiğimde beri Bi kere vurmamışım  çok sınıyor beni değişik halleri var birden patlayıp ufak şeyleri büyütebiliyor güzel güzel knuşuyom olmuyor ben bak Bi anlık öfkenin esiri olmak istemitom iyi değil Bi anlık öfke insana felaket getirebilir akıllı ol ne desem bana daha da yükseliyor Rabbim yardımcımız olsun severek evlendik kendim ailemi ikna ettim  çok iyi kalpli çok efendi ama çok pis inadı var bağrıp çağırıyor gece dir komşu duymasın diye düşünemiyor ayıptır diyom yok  aynı bazen geceleri 1 2 3  çıkıp gidiyom şeytan tetikliyor kendine zarar ver diyor ne bilim Herşey Bi anlık işte Allah korusun inşallah. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 257 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 5,945 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 3,028 göst.
0 oy
13 cevap 1,216 göst.

377,281 soru