0 oy
891 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yan komsumun bebegi var 2 ya da 2 buçuk aylık falan ağlak bir bebek sesleri geliyor sürekli ama bugün öyle bir şey duydum ki boğazım düğüm düğüm oldu bebeğe bağırıyordu annesi yeter artık allahın belası gebersende kurtulsam iki gun ağlar üçüncü gün keyfime bakarım dedi kapısını çalıp ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu demek istedim ama eşim sen karışma dedi göndermedi çok değişik bi insan zaten allah yardımcı olsun O bebeğe için.acidi resmen herkes anne olamıyormuş  gerçekten 

25 Cevaplar

0 oy
(614 puan) tarafından
O kadar anne var yanıp yanıp tutuşan bir de böyle dengesizler var bulduğunu bunayan Allah bildiği gibi yapsın Her insan anne olmuyor doğurmakla anne olunsaydı keşke
tarafından
Aynen oyle kuzum inşallah sinirle söylemiştir ne diyim
(614 puan) tarafından
Canm sen yinede ustunde dur dinle belki bu cocuga siddet falanda yapiyordur en azndan hayra girip kurumu falan ararsnz alirlar caniden
tarafından
Aklıma geldi benimde bunu diyen dovuyordur diye bir daha bir şeyini görürsem uyaracagim zaten polisi bile ararım yazık yavruya
-Reklam-
0 oy
(381 puan) tarafından
Ayyy aklıma kötü kötü şeyler geliyor vallahi allah ao bebegün yardımcısı olsun 
tarafından
Benimde aklıma bunları diyen bebeği de dövüyor olabilir diye geldi
(381 puan) tarafından
Aynen  canım bebek bu ağlar ki  insallh yanlış birşey yapmiyordur  allah akıl fikir versin
tarafından
Allah haketmeyen kimseye vermesin o mınık melekleri ya
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Rabbim haketmeyen kimseye vermesin ya bn oģlumu kaybedeli 1 sene oldu hala ilk günkü gibi ciğerim yanıyor 2 gün ağlar 3. Gün rahatına bakarım ne demek :'( o 3. Gün rahatına bkamıycak ama hiç farkında değil!
tarafından
Nasıl bir psikolojiye sahip se artik bir daha bir hareketini görürsem uyaracagim zaten
tarafından
Ah canım Rabbim acını hafifletsin inşallah en zor imtihanı yaşamışsın
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Allahim sen koru o bebegi neler duyuyoruz okuyoruz yaaa oz anneler babalar neler yapiyor evlatlarina kiyiyorlar. Benimki 17 gunluk azcik aglasin susturamayinca icim parca parca oluyo gaz sancisi oluyo agliyo agrilarin bana gelsin sen aglama diye dua ediyorum 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Öyle durumlarda ses kaydı alacaksın bir olur iki olur üç olur hepsini kanıt göstereceksin çocuğu elinden alınca bak bakalım ne yapıyor Allah'ım sen büyüksün minnacık sabi kuzum ya o lar herşeyi hissediyor uyumadiklarinda en ufak bir gerildigimiz de bile onu hissedip daha da uyumuyor anne ne kadar huzurlu sakin olursa bebek te o kadar sakin olur aglayacagim ya böyle şeyler duydukça sinirim bozuluyir 
tarafından
Canım bir daha bir hareketini görürsem uyaracagim zaten polisi bile ararım yazık yavruya
0 oy
(976 puan) tarafından

Aman Allah'ım :( Allah o kadına önce vicdan ve merhamet, sonra sabır ve sükunet versin. Hatasının farkına varsın inşallah 

tarafından
Haklisin canim bende de hata var aslında gidip bir hal hatır soramadım yardıma ihtiyacım var mı diyemedim ah bu korona komsusuk falan bırakmadı kimsesi yok yardım eden olmadığını biliyorum
(976 puan) tarafından
O zaman cinnet geçirmiştir canım :-( öfke anında akıl gider zaten. Çok üzüldüm. Hepimiz lohusa olduk. Çok zor bir süreç. Ailesi de mi gelmiyor yanına?
tarafından
Yok canim biz doğudayız ailesi de uzakta o yüzden gelmiyorlar oyle demişti
(1,008 puan) tarafından
bravo ne kadar yapıcı olgun bir.kisiliginiz var olaya yaklasiminiza hayran.kaldim.asip.kesmeden konuşmak.lazim önce derdini anlamak.lazim sevgiler
tarafından
Saol canim bebegi oyle güzel uyudu ki.karni doğunca onu görünce zaten benim bile oturup aglayasim geldi
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Karışmamak en iyisi 

ALLAH onada anneliği tattırmış ama işte keşke haketseydi yazık o bebeğe :(

tarafından
Hem de çok yazık
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Bende şuan okuduklarıma inanamıyorum.  Işte her kadın anne olamıyor  anne olmayı da hak etmiyor allah o bebeğe yardım etsin
0 oy
tarafından
Zalimler için yaşasın cehennem. Kendi evladına böyle bişey diyecek kadar zalim o kadın. Allah o bebeğin yardımcısı olsun 
tarafından
Amin canım
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yaninda kimse yokmu kadinin acaba lohusa depresyonunda mi Allah korusun cocuga bisey yapmasın da bi anlik sinirle halbuki bebektir aglar tabi nasil büyüycek 
tarafından
Yoktur canim onlarda gurbetçi bizim gibi tek bakıyor doğduğundan beri yardım edeni yok eşi de asker sürekli görevlere gidiyor arada girer çıkardım hamileyken virüs var diye gitmedim bebek olduğundan beri zaten benim oğlumda hiç durmuyor  ama bugün bunları duyunca için parçalandı
(1,113 puan) tarafından
Yazik kadina da yalnizlik zor benimde babam asker simdi de esim memur hep yalniziz yani ben olsam yalniz birakmazdim arada kapisini cal istersen belki dertlesmeye ihtiyacı vardir her cocuk boylr falan dersen gececegini düşünür zamanla
0 oy
tarafından

Bunun için bence sosyal hizmetleri araman gerekir ni gitsinler baksınlar ya hergün dövüyosa o bebeği bilinmez hiç olmasa güvendemi, değilmi bilinir ne bilim yani beynim sulandı 

tarafından
Eşim bırakmadı ki canim gidip bakacaktım bi uyaracaktim en azından ama bir daha duyarsam durmam giderim
tarafından
Gidemessende mutlaka ara sen sosyal hizmetlerini hiç olmasa gerçekden bebek sağlıklı mı bi yerinde bişey varmı bakarlar ederler
0 oy
(670 puan) tarafından
Allah o bebeğe yardımcı olsun ya böyle Bi anne bile demiycem kadınla hayatı boyu yasiycak yazık kuzuma Bn hep diyorum Rabbim hak edene versin ya 
0 oy
tarafından
Keşke bebeği olmayan birine verseymiş 
tarafından
Keşke canım
tarafından
Bence gidip konuş kadının derdini öğren bence
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Sen yine de takip et bebeğe bişey yapmasın ıslah etsin Rabbim canı insanları ya 
tarafından
Edicem zaten bir daha bir hareketini görürsem uyaracagim
0 oy
(24 puan) tarafından
Keşke kapısını açıp söyleseydin o ***** kadına 
tarafından
Eşim durdurdu canim sen karışma dedi
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Lanet kadın öylelerine anne denilmez :angry:

tarafından
Aynen oyle
0 oy
(796 puan) tarafından
Allahın belası kadın acaba eşi biliyomu boyle dedigini 
tarafından
Eşi evde bile durmuyor ki canim görevlerde adam sürekli
(796 puan) tarafından
Yazık valla keşke ses kaydı yapıpta senin eşin onun eşine yollasa böylelerine böyle davranmak gerekiyo
0 oy
(48,620 puan) tarafından
bazen insan sabrinin souna geliyor ama asla agzindan ayle bir söz cikmamali yaparken o zevki yaşarken dusunecekti bebegin suçu ne daha simdiden sevgisiz büyüyor yazik
0 oy
tarafından
Iste bunun icin diyoruz rabbim ana babainjnda hayirlisini versin die gercekgen cok uzuldum
0 oy
(119,226 puan) tarafından
Yerinde olsam sosyal hizemetleri arardim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,042 göst.
12 Ekim 2020 Aile kategorisinde Ayaz.Dlk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 418 göst.
29 Haziran 2020 Aile kategorisinde Nehirr (228 puan) tarafından soruldu

379,032 soru

11,345,190 cevap