0 oy
1,124 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Ben 1 bucuk yil sonra hamis oldum 8+5 teyiz :) eşim hemen olsun istiyordu ilk 5 ay korundum 2 yil olmasin diyordum evlilik otursun diye ama su 3 4 aydir o kadar cok istiyordum ki cok şükür Rabbim hazir oldugum zamanda nasip etti :)

42 Cevaplar

+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Nikâh memuruna EVET derken karar verdik eve geldik çocuk oldu :D
(446 puan) tarafından
Kız nasıl güldüm maşallah
tarafından
nokta atisi olmus sizinkisi :)
(16 puan) tarafından
Haha :)) iyi olmus ilk günden :D
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
1 yil sonra hamile kaldim isteyerek simdi 4 gunluk yanimda yatiyo :)
(16 puan) tarafından
Oyy darisi bize insallah :) ♡♡
0 oy
(6,812 puan) tarafından
7 ay sonra hamile kaldım ilk başlarda eşim istemedi biraz evlilik otursun dedi sonra çok ama çok istedi allah ta nasip etti
(16 puan) tarafından
Bizdede tam tersi durum oldu :)) saglicakla gelsin dünyaya ♡♡
0 oy
(2,032 puan) tarafından

1 ay sonra :)hamile kaldim

0 oy
(2,266 puan) tarafından
10 ay sonra hamile kaldım  
0 oy
(6,717 puan) tarafından
1 sene 3 ay sonra hamile kaldım. Ilk 1 sene ben istememiştim. 3.ayın sonunda da oldu çok şükür Allah'ım a❤❤☺
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Biz eşimle hep diyoduk 1 yıl gezelim sonra da bebiş diye 1 yıl sonra hamiş kaldım su an 27+4 günlüğüź prensesimizi sabırsızlıkla bekliyoruz :)

(16 puan) tarafından
Bebislede gezersiniz bol bol maasallah kuzum :)
0 oy
tarafından

Ben ucuncu ayimda hamile kaldim kalbi durdu ve kurtaj oldum. Kurtajdan 9 ay sonra hamile oldum tekrar vee suan tatatli kiziim 2.5 yasinda abla olcak insallah:)

(16 puan) tarafından
Allahim bol sabir versin üstünden zaman gecmis ama o sizin cennet kapiniz oype düşünün :) digerleri icinde maasallah kuzucuklar :))
tarafından
Sagol canim evet malesef cok uzulduk ama Rabbim demekki hayirki degilmis ki aldi. Bin cocuga bedel benim icin bi cocik verdi hamdolsun. İkincide yolda. Rabbim isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(64 puan) tarafından
Evlendikten 1 ay sonra hamile oldugumu ogrendim :)
(16 puan) tarafından
Maasallah :) biz arasicaktik hic firsat olmadi neden :(
(64 puan) tarafından
Evett yaa ayy bi sorunlar oldu eşimle onun tripleriyle ugrasmaktan konusamadik arasalim bi ara yaa gunduzleri esim yokken :(
(16 puan) tarafından
Yarin calisiyorumda bi sonraki gun mutlaka arasalim canim. Benim isyerim esiminkiype ayni ve 3 gunde bir gidiyorum ondan :) ertesi gun daha rahat konusuruz
(64 puan) tarafından
Ertesi gunde benim esim izinli dışarı cikicaz nssil yapcazki ya :/en iyisi carsambaya kalfi desene
(16 puan) tarafından
Carsambada calisiyorum :D ptesi cars cuma is günüm :/ müsait oldugunda yazarsin o zmn kuzum
0 oy
(9,158 puan) tarafından
3 buçuk sene sonra :)
(16 puan) tarafından
Iyi sabretmissiniz :) saglicakla gelsin inşallah ♡♡
(9,158 puan) tarafından
Amin inşallah hepimiznki, zaten 2 sne istemioduk sonra eşim askere gitti. Geldikten 3 ay sonrada hamile kaldm ☺
0 oy
(34 puan) tarafından

Bir buçuk sene sonra hamile kaldım ilk sene istemedik istedikten bi kaç ay sonra oldu çok şükür rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın:)

(16 puan) tarafından
Aynen bizde öyleyiz tek fark esim ilk günden istiyordu bakma :D su an icin hazirim cok şükür hazir olmadigim ana denk gelmedi
0 oy
tarafından
2.5 sene sonra oldu. 36 haftalık hamileyim. :)
(16 puan) tarafından
Oyy saglicakla gelsinn :) ♡♡
tarafından
Hepimizin sağlıcakla gelsin inşallah canım. :)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
1 yıl sonra isteyerek oldu şuan 2.yi bekliyoruz :)
(16 puan) tarafından
Ohh masallah saglicakla gelsin insallah :)
(3,151 puan) tarafından
Allah razı olsun hepimizinki sağlıkla gelsin rabbim melekelerimizi bize bağışlasın:)
0 oy
(510 puan) tarafından
7 aydan sonra hamile kaldım ilk geceden beri esim istiyordu ben istemiyordum erken daha biraz geçsin dedikçe esim kendini yiyordu niye olmuyor filan kafayı yemişti çocuk hastası biraz şimdi 38 haftamizdagiz ne zaman gelecek niye gelmiyor konuşuyor 
(16 puan) tarafından
Ayyy benimkide öylee ♡ nerde bebek gorse öper koklar ben öyle hemen isinamiyorumda. Esimde ilk gunden istiyordu korunmama cok kiziyordu ama o da alismisti zamanla bebeksiz gezmeye simdi de tam istedigimiz zamanda hamis kaldik cok şükür :) ♡
(510 puan) tarafından
Ben çocuk sevmediğim için biraz geçsin dedim bekarkende çocuk alıp sevmezdim tek çocuk oldugumdan kaynaklı olsa gerek
0 oy
tarafından
1.5 yil sonra ben zaten bir yil dusunmuyordum bucuguda beklemek zorunda kaldik
(16 puan) tarafından
:))) korunduysaniz ondandir ya da şu gun olsun deyince olmuyor iste :)) bende 5 ay korundugum icin bir sene olmadi sanirim
tarafından
yok canim tiroitlerim yavas calisiyordu doktor normale getirmeden hamile kalma dedi ya bebek sakat olur yada dusuk olur diye normale dönünce oldu cok şükür gerci dedigin gibi korunmayi bıraktık sekiz ay sonra oldu :)
0 oy
(410 puan) tarafından
Bn evlenır evlemez hamıle kaldım zaten ıkımızde cok istiyorduk 6 yıl birbirimizi bekledık bıde bebıs beklemek ıstemedık uzun sure 8 aylık evliyim 8 aylık hamıleyım 
(16 puan) tarafından
En güzeli aslinda birbirini tanidiktan sonra hemen yapmak cok mantikli ♡ tebrik ederim saglicakla gelsin insallah kuzucuk :)
(410 puan) tarafından
Aynen bızde oyle düşündük canım teşekkür ederım inşallah hepımız sağlıcakla alırız kuzularımızı :)
0 oy
(48 puan) tarafından
26 ay düşün medik. İstediğimiz an hamd olsun ilk ayda rabbim verdi. Suan da 20 haftalıgız rabbim kimseye aratmasın ;)
(16 puan) tarafından
Çok şükür bizede öyle oldu
0 oy
(6,681 puan) tarafından

1ay sonra <3  

(16 puan) tarafından
Saglicakla gelsin kuzucuk ♡♡
(6,681 puan) tarafından
Geldi o ))wimdj 2ci geliyor))sende sag salim kucagina alasin inwallah))
(16 puan) tarafından
Masallah yaa insallah banada nasip olur daha çok var benimkinin gelmesine :)
(6,681 puan) tarafından
Sayili gun cabuk gecer :) kac haftaliksin ?
(16 puan) tarafından
8+5 200 küsür gün var canimm :(
0 oy
(271 puan) tarafından

Evlendikten iki buçuk ay sonra test yaptım ve anne olacağımı öğrendim. <3<3

(16 puan) tarafından
Saglicakla gelir insallah ♡♡
(271 puan) tarafından
Amin insallah canim. Hepimize nasip olur inşallah.
0 oy
tarafından

4 sene sonra cnm eşim istedi Bn hep beklettim nasip oldu sonra 26+6 olduk :)<3

tarafından
27 haftalıgm cnm sen :)
(9,158 puan) tarafından
Maşallah ☺ 18 olduk bizde. Allah sağ salim kucağımza almayı nasip etsin
tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah canım benim ❤️❤️❤️❤️❤️
(16 puan) tarafından
Maasallah canim ne güzel bebeginizi dusunupte beklemissiniz bizde borc harc yok diye istemistik :) ben yani :))
tarafından
Borç yoksa tabiki düşünülebilir bizim pastanemiz vardı ama ticaret hayatı ben ne olur ne olmaz güvenemedim yani çocuk istiyorsa da insan bana göre bnim fikrim bu o yavrunun hayatı için planını yapmalı bnce elinden ne gelirse hep memur ol öyle dedim çok şükür kazandı memur oldu hamile olduğumu öğrendim ❤️

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 1,165 göst.
31 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 615 göst.
14 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
+1 oy
98 cevap 1,275 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur-ellaa (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,078 göst.
25 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...