0 oy
1,435 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bu evi çok beğenmiştim halbuki:'( resmen geri teptik elimizle ilk evdi çünkü 2+1 site 110 metrekare

Satılık ev araştırma içerisindeyiz şuan kaldığımız kira 850 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay çok şirin mutfak bende kiracıyım kira 550 
tarafından
Rabb'im hepimizin gönlüne göre versin inşaallah canım
-Reklam-
0 oy
(48,759 puan) tarafından
neden geri teptiniz
tarafından
Çok zor olmuştur senin için başka bir şehire gelin gelmek ama hayatin kanunu ne. Yaparsın canım mutlu huzurlu sağlığınız yerinde olsun da :)
(2,332 puan) tarafından
Bende esenyurt yunus emre mahallesi ndeyim kupa kızı. ☺️ bizde taşınmayı düşünüyoruz ama
tarafından
Aaa neden ben halbuki oraları da beğenmiştim tabii çok gezmedim mahalle arasını ama güzel merkeze yakın yer yine de Rabb'im gonlunuze göre versin inşaallah canom
(2,332 puan) tarafından
Apartmandakilerden memnun değiliz bi de tokat mahallesine çok yakınız doğru düzgün park yok ne bileyim işte
(2,332 puan) tarafından
Akcaburgaz nasıl peki canım? Arada o mahallenin de ilanlarını görüyorum
0 oy
tarafından

1.300 veriyoruz bizde kız yer İstanbul 

tarafından
İstanbul benim oturduğum semt Esenyurt :)
tarafından
İyi gene senin bizim küçükyalı
tarafından
O zaman çok normal o fiyata oralarda 1.300 kira fiyatı
tarafından
1.400 istiyp çıkcaz sözde
tarafından
İnşaallah Rabb'im hayırlısıyla sizinde gönlünüze göre versin inşaallah
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kirada oturuyoz 800 lira
tarafından
Bizde geçen seneye kadar 750 TL idi :)
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Eve bak Bülent Ersoy gibi mübarek ne şatafatlı :d
tarafından
Ooo salon var bı avizesi var ki sormayın a dostlar ama yükleyemedim ki ya :((
(1,787 puan) tarafından
Neresi bura
tarafından
Esenyurt canım
0 oy
(996 puan) tarafından
Dışkapı direkt mutfağa mı açılıyor
tarafından
Evet canım
(7,211 puan) tarafından
Bence hiç güzel değil dışarının kiri tozu direkt mutfağa girer
tarafından
Mutfakta balkon var camlı istediğin zaman bir kanadı açabilir insan tam benim de istediğim gibi ev ama bakalım nasibimizde neresi ise orası inşaallah
(996 puan) tarafından
Direk kapının mutfağı açılması kötü bir görüntü tabi herkesin zevki başka ama hele çocuklu evde daha daha zor oluyor çünkü mutfakta 2-3 tane bulaşık kalsa bile orası çok dağınık çok kötü görüntü oluyor her an oraya düzeltip pırıl pırıl olması gerek yani biraz zor olabilir
tarafından
Ama tezgah biraz ileride tam karşına mutfak çıkar :) bulaşık gözükmez eminim valla bı olsa da hayırlısıyla pırıl pırıl edilir Allah'ın izniyle
0 oy
(3,036 puan) tarafından
500 veriyoruz çok şükür çok vermiyoruz bide 200 aidatımiz var işte 
tarafından
Ayyy maşallah nere orası :@
(3,036 puan) tarafından
Karabükün bi ilçesi ama evimiz  ilçeden biraz uzak toki sitesi ama evleri güzel sıfırdı girdiğimizde :) 375 veriyoduk arttırdılar:Dd
tarafından
:)) bir ark en düşük oturan kiracı 400 oda valla kira köşelerinden Rabb'im tez vakitte hayırlısı ile kendi evimize çıkmayı nasip etsin
(3,036 puan) tarafından
Yanı biz tayinciyiz daha 10 yıl kirasıyız kısmetse ama memleketimizden bi ev almayı nasip eder inşallah :)
tarafından
İnşaallah canım
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bizde istanbul kira 1100
tarafından
Çok normal bizde İstanbul Esenyurt da :)
(5,272 puan) tarafından
Esenyurt utgun baya diyolar
tarafından
Evet uygun fakat pahalı olan yerleri de var bütçeme göre ve mahallesine göre degisiyo canim
0 oy
(119,532 puan) tarafından
Evi eşim yaptirdi arsa kayinpederin olunca tapuda kayinpedere oldu mecburen 
tarafından
Olsun canım benim çok şükür ki kira derdi yok oda olur
0 oy
(1,020 puan) tarafından
800 oturyom manzaram guzl  salon ve yatak odam çok büyük ama asansör yok ve mutfak çok ama. çok küçük dolap sayısı çok az ve kapılar falan baya eski Braz tadilat görse iyi i ev ama bizim olmadıktan bi anlamı yok tabi 
tarafından
Tabii yaa bende valla balkona dekorasyon yapmak istiyorum benim olmayınca ne kıymeti var nasipse evimiz olunca Rabb'im hepimizin gönlüne göre versin inşaallah canım
(1,020 puan) tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
tarafından
Ankara da 150 mt 1100 e oturuyorum 
tarafından
Ooo maşallah çok iyi valla fiyatı da gayet makul istda olacak o daire 1100 isterler :))
tarafından
3. kat asansörlü 3 senelik bş apartman evin içinde herşeyi mevcut vestiyer vs gömme düşün salon çok büyük odalar mutfak çok büyük çok geniş 3+1 ve 1100 e burda pahalı diyorlar herkes ay çok pahalı kiranız çok fazla diyor :)))
tarafından
İstanbul'a gelsinler birde burayı görsünler ya :)) teee Allah'ım valla maşallah canım güle güle oturun ağız tadıyla inşaallah
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım mutfağı o kadar da büyük ve kullanışlı değil ki

Mutfağa masa sandalye sığmaz 

Dolay sayısı az Rabb'im daha güzellerini nasıp etsin 
tarafından
Allah razı olsun canım hepimize inşallah Rabb'im gönlümüze göre versin ama odalar da salonda çok güzel temizle gir içine salonda avizesi bile vardı tam karşında camii vardı ama işte nasip başka birine satıldı
0 oy
(265 puan) tarafından
Kira 1400 maalesef
tarafından
Nerden kuzum fiyatı biraz pahalı ama değer o zaman siteli mi
(265 puan) tarafından
Yok kız istanbulda gayet dip dibe evlerin arasinda bi mahallede:/
tarafından
Yaaa çok pahalı inşaallah Rabb'im tez vakitte bu kiracıların da kendi başına sokacak kendine ait bir evi olur çok zor çünkü kirada olmak
(265 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razi olsun
0 oy
(847 puan) tarafından
Bizimkisi.lojman kardeş :)))) göçebeyiz il il geziyoruz :)) kamplumbağa misali.
tarafından
:)) valla oda güzel memleketimin heryeri ayrı bı güzel degisik farklı yerler keşfediyosun :))
(847 puan) tarafından
Evet kuzum çok şükür ama bir o kadar da zor
tarafından
İllaki zor yanları muhakkak olur canom
0 oy
tarafından
Ayyy bende kiradayim 750 veriyorum İstanbul gibi pahalı bir şehir de mutfak çok güzel Allahım isteyen herkese ev sahibi olmayı nasip etsin insaAllah kirada olmak zor be :(
tarafından
Valla zor amiiinnnn hepimize inşaallah canım
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Bende İstanbul esenyurtta oturuyorum kira 750
tarafından
Bende geçen seneye kadar 750 idi :)) Rabb'im hepimize yardım etsin kendi evimize cikmayi nasip eylesin ne kadar kira az da olsa kendi evi olsa onu öder en azından kendimin der insan
0 oy
(2,067 puan) tarafından
600 canım ama ev aldik  3 ay sonra tasincaz
tarafından
Ayy darısı inşaallah benim başıma inşaallah güle güle hayırlısıyla ağız tadiniz bozulmasın
(2,067 puan) tarafından
Amin  ınslalah  canım  darısı senin baisna  allah gonlune gire versin
tarafından
Ecmâin canimmm Allah razı olsun
0 oy
(10,090 puan) tarafından

1500 tl maalesef :ermm: çok iyiymis 850

(10,090 puan) tarafından
Amin insallah canim. Bizim pek niyetimiz yok :) araba aldik onun yerine
tarafından
Bizde alacaktık ama işte eve niyetlendik ev de önemli arabada önceliğimiz ev tabii nasipse daha sonra araba kısmet bakalim
(10,090 puan) tarafından
Benimde onceligim araba canim valla bana kalirsada oyleydi. Araba sonrada olur dedim. Ama eşim arabasiz yapamadigi icin :) hemde 260.000 e aldik arabayi
tarafından
:)) Sıfırdır olsun canım Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin oda şart tabii ki arabasız gerçekten olmuyor dolmuşta dipdibe gitmekten kendi araba olması daha iyi güle güle kullanın :)
(10,090 puan) tarafından
Kız 2.el bide sifir olsa keşke . Orasi oyle saol canim. Ama onceligim evdi iste. Hakkimizda hayirlisi bakalim
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ben.hic kirami söylemeyeyim o zaman sizinkiler mi.cok.ucuz biz mi pahalıya oturuyoruz bilemedim 
tarafından
:)) yok canım estğ ist.da oturuyosan şayet o söyleyeceğin rakamı az çok tahmin edebiliyorum burdaki insanların çoğu üçkağıtçı olmuş valla
(1,008 puan) tarafından
ne bileyim o yazılan kiralar yillar öncesinin kiralari sanki birde bizde esimin cocuklari benim.cocuklarim rahat geldiklerinde rahat etsinler.dedik dublex.ev tutmustuk kirasiylada temizligiylede bas edemedik allah nasip ederse  daha mutevazi bir eve tasinicaz nasipse zeynosum doğduğunda yetişemem yoksa
tarafından
Allah'ın izniyle sağlıkla kucağına almayı nasip etsin elbette ben babamın evinden bilirim çok zor oluyo temizliği cidden :( Rabb'im gönlümüze göre versin inşaallah
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Istanbulda oturuyorum kira 1300 ev sahibinin zam yapmamasini umuyorumm :D 
tarafından
İnşaallah yapmaz da o sırada kendinize ait bi ev bulur kendi evinize çıkarsınız
(1,158 puan) tarafından
Cok zor canim ya sadece esim calisiyo Bebisim var 4 bucuk aylik bakicak kimse olmadigi icin evdeyim bende insallah seneye kismet olursa esimin abisi alicakmis oraya gecicez o zamana kadar zam yapmassa cok iyi olucak
tarafından
İnşaallah Rabb'im gönlümüze göre versin hayırlısıyla

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 498 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yasmin.yasmin (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
0 oy
27 cevap 428 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy