0 oy
1,427 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Anneme geldim.. Ankaradan anneannem annemin dayisi ve enistem geldi. Ailemle esim.kusler beni 20 gunlugune gonderdi. Kabul etti. Bugunde buraya geldi. O kadar laf sayfim gelmez diye ama yinede geldi annemin anneannemin elini öptü dayimla enistemle oturdu sohbet etti. Annemde Allah razi olsun o kadar olaya ragmen evine kabul etti. Tam hersey duzeldi derken esim burda kalacakti. Anneannem annem kalmasin kalacaksa ayni odada yatamazsiniz dedi.. esime bunu soyledim tam ben gideyim o zaman dedi gecenin 10nunda yola cikti uykusuz yorgun uzuldugunden yemek bile yemedi. Gece 2 de ise gitti o yorgunlukla buraya geldi.  Ne vardi kalsaydi ayni odada yatsakdik. Esim baskasinin evinde kalamiyor uyuyamiyor yaninda ben olursam anca guc bela uyuyor. Daha hala yolda.. bu saatten sonra benim ailemle esim barismaz bunu cok iyi anladim

39 Cevaplar

0 oy
(10,557 puan) tarafından
Evde beraber yatıyorsun sonuçta esin ve beraber yattığını biliyorlar nesi ayıp.ne saçma şey ya o kadar gelmiş yazık adama 
(1,082 puan) tarafından
Evet cok yazik ayip oldu
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Kusura bakma da canım ailen gerçekten saçmalamış sanki kimle yatıyor tövbe ya. Eşinde sabırlı imiş. 
(1,082 puan) tarafından
Evet cok sabirliymjs
0 oy
tarafından
Gelmeye gelmiş sorun kalmasi mi değişik bir durum 
(1,082 puan) tarafından
Evet kalmasi sorun oldu hayir ev kalabalik olmasa yanliz yatacak bi yer olsa tamam zaten adam baska evde uyuyiyo bide milletin yaninda hic yatamaz
0 oy
(119,467 puan) tarafından

Kiz yorumlardan okudumda yatmanin nesi ayip yaa ;)

(1,082 puan) tarafından
Aynen nesi ayip
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Afedersiniz de kocanın koynuna giriyorsun ona da ayıp girme koynuna desinler madem ..!!! Aksine eşler ayrılmaz birlikte yatarlar merak ettim annenle baban bir yere kalmaya gittiklerinde ayrı mı yatiyolarmis ? Esin büyüklük etmiş gitmiş valla eşine çok ayıp olmuş asıl ayıp eşine yapilmis
(1,082 puan) tarafından
Evet cok ayip oldu.. cok sabirliymjs. Annemler ayri yatiyomus
0 oy
(36 puan) tarafından
Ailen ayıp etmiş canm esin barsmak istemiş onlar kalmasına bile izin vermemişler bizdede beraber yatmazsan ayıp karşılarlar acaba küsmüler neden ayrı yattılar diye düşünürler.
(1,082 puan) tarafından
Aynen esim geldi anneannem yuzunden igreniyoeum dedigi halde elini opti
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sonuçta evlisiniz neden beraber yatma yazınız senin ailen Yanlış yapmış bence eşinin hiçbir suçu yok yazık olmuş adama senin ailen diye çıkmış gelmiş
(1,082 puan) tarafından
Evet yazik oldu barismak icin geldi rezil oldu yollarda
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Valla canım esin çok ahlaklı birisi taktir etmelisin ailenden olsa karı kocasınız siz geveze uyku semesine göğsünü eklediğiniz düşün yada poponu dokunurken biri gördü diye düşün . Yapılmaz yani başkasının yanında çünkü erkeklerin uyku semesine böyle yapma huyları var. Gitmekle iyi yapmış 
(1,082 puan) tarafından
Ayri oda canim kapisi kapali kim gorecek kim duyacak
0 oy
(892 puan) tarafından

Valla canmm.ben doğuluyim bizde de bu adetler var aynı odada yatilmaz ana evinde .koca diğer erkeklerle aynı odada yada tek odada yatar .:angel:tasvip ettiğim bir durum değil amaa böyle burda kurallar .esimde dogulu onlarda mesela ikimiz ayni odada yatıyoz onlar biz demeden sererler bir ara ben küstüm kocaya görümcem de aynı odaya sermisti bende ayrı serin onunkini dedim olmaz öyle şey demişti bide logusaydim;)demekki sizin aile de de öyle şeyler ayiplaniyor

(1,082 puan) tarafından
Ne deyim ki ya
(892 puan) tarafından
Yani keşke eşinde yatsaydu ayrı odada ne olcak sanki.zaten evde hep birliktesiniz.bir.kac gün idare etseydi.bosuna olay çıkmış bence
(1,082 puan) tarafından
Bi kac gun dgil sadece bir gece
(892 puan) tarafından
Burdakilwr de masallah gaza getirmede üstlerine yok.kuzum ailenin huyunu adetlerini bilmiyon mu  madem oraya kadar gelmiş bir gece kalaydi neden alınıp gidiyo ki yani bir geceayri uyumaktan ne çıkardı.
(892 puan) tarafından
Sen de annenlerle uyuyup sohbet edeydin geç saatlere kadar biz öyle yapardık bacilarda varsa ohh ne güzel hasret giderilir bol bol konuşulur.
0 oy
tarafından
Yani.kisura bakma canim ama bu zamana kadar hep eşine kızdık seni göndermiyor ailenle anlaşamıyor diye varmış adamın bi bildiği çok da haksız sayılamazmış sevmemeye o ne biçim düşünce oyle kalmasın kalırsa aynı odada yatmayın kocan o seni  aynı odada yatsanız ne olacak 
(1,082 puan) tarafından
Evet varmis bildigi bugun cok utandim mahcup oldum. Gozu dolu dolu ben bu yuzden gondermiyorum beni anla artik dedi. Ben senden ayri kalamiyorum her gun gitmek iste gotuturum ama benle git dedi
0 oy
(1,964 puan) tarafından
O zaman cocuguda sevmesinler  AYIP.

kuzum  cok uzuldum senin adina kocan hadi kalk birlkte gidiyoz dese yeri varmis ya ne demek kal  dememekboda o evin oglu hadi sevmiyosa bile senim hatrina kal demeleri  lazim asil ayip olan kocanla ayni yerde yatman degil annelerin dusunceleri.

Bahane etmsler gitsin  istemsler belli. Daha ne kdar kalcaksn bilmiyrm da  esim boyle bi durumda kalsn kendi ailemde  olsa esimi birakmam bnde giderm.
(1,082 puan) tarafından
Ne zaman istersen gel dedi. Ben yarin gidiyorum desem annem buyuk bir kavga cikarir beni aglata aglata gonderir yollardada rezil olurum
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Eşim gelicek barışacak el öpecek ve annem bana senle yatamaz dicek ve ben hala annemde kalıp eşimi yollucam   iyimisin canım ne işim olur eşim nere ben oraya  asıl ayıbı ailen yapmış nikahlı karısı yatmicaksa kimle yatacak. 
(1,082 puan) tarafından
Gitmek istesem annem bi ton kavga cikarir hepimizi rezil eder beni aata aata gonderir yollarda cocugumla hasta olurum
0 oy
tarafından
Onca kaostan sonra eşin gelmiş oraya kadar ailenin yaptığı çok çok ayıp sen onun helali karısının nişanlı olsanız anlarım da evli karı koca anne evinde yatınca ne zamandır ayıp olmuş o zaman annen baban ayrı odalarda yatması lazım bunca olaydan sonra tam düzeldi derken bunun olması hiç doğru olmamış 
(1,082 puan) tarafından
Evet hic ama hic olmadi . Benim yuzumden igrenen insanlarin elini optim ama bana yaptiklarina bak dedi gitti
0 oy
(776 puan) tarafından
Ne demek ya eşin haklı vala ben olsam benimde ağrıma gider annenler ayıp etmiş allah sabir versin ayıp olur ne demek annen de babanla ayri odada kalsin o zaman ayip olur bahame etmiş 
(1,082 puan) tarafından
Eve bahane etti.
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Çok ama çok saçma ya aynı durumda ben kalsam eşimle giderdim canım
(1,082 puan) tarafından
Keske gitseydim
0 oy
(18 puan) tarafından
Ailen biraz ayıp etmiş evden yollamakla ama bana göre sen daha ayıp etmişsin benim annem eşimi evden göndericej olsa bende onla birlikte giderdim sonuçta evlendikten sonra senin asıl ailen eşinle sen oluyorsun anneler babalar ikinci planda kalıyor biraz keşke sende gitseydin
(1,082 puan) tarafından
Keske gitseydim ama annem o zaman krtaligi dar getirir hepimjzj rezil ederdi
0 oy
(418 puan) tarafından
Ay ne tuhaf.. evlendirmeselermiş o zaman kocayla yatmak ayıpsa. Hiç anlam veremedim
(1,082 puan) tarafından
Bende cnm bende
0 oy
tarafından
Bence sen eşinle arani iyi tutmaya bak. Eşinle problemini annenle konusma. Annen eşini istemiyor ve seni olumsuz yönde yönlendiriyor olabilir. Bildiğim kadarı ile birbirinizi seviyordunuz da. 
(1,082 puan) tarafından
Aynen oyle cnm..
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Keşke eşinle sen de dönseydin...
(1,082 puan) tarafından
Keske ama oyle biseyde annem ortaligu dar getirirdi
(4,668 puan) tarafından
Ne yaparsa yapsın valla. Benim eşimi sayıp ona saygı duymayan insanların yanında durmam. Adamın bi suçu da yok.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 203 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 186 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,122 göst.