0 oy
1,423 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Anneme geldim.. Ankaradan anneannem annemin dayisi ve enistem geldi. Ailemle esim.kusler beni 20 gunlugune gonderdi. Kabul etti. Bugunde buraya geldi. O kadar laf sayfim gelmez diye ama yinede geldi annemin anneannemin elini öptü dayimla enistemle oturdu sohbet etti. Annemde Allah razi olsun o kadar olaya ragmen evine kabul etti. Tam hersey duzeldi derken esim burda kalacakti. Anneannem annem kalmasin kalacaksa ayni odada yatamazsiniz dedi.. esime bunu soyledim tam ben gideyim o zaman dedi gecenin 10nunda yola cikti uykusuz yorgun uzuldugunden yemek bile yemedi. Gece 2 de ise gitti o yorgunlukla buraya geldi.  Ne vardi kalsaydi ayni odada yatsakdik. Esim baskasinin evinde kalamiyor uyuyamiyor yaninda ben olursam anca guc bela uyuyor. Daha hala yolda.. bu saatten sonra benim ailemle esim barismaz bunu cok iyi anladim

39 Cevaplar

+1 oy
(13,889 puan) tarafından
ailen neden yatmasına izin  vermedi ki canm

eşle  aile arasında kalmak cok kötü gerçekten
(1,082 puan) tarafından
Ayip olurmus
(13,889 puan) tarafından
damatta evlat kız da evlat nesi ayıp olur evlisiniz sonuçta
(1,082 puan) tarafından
Onlar dusmanlar
-Reklam-
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Niye senle yatmicak ne oldu ki bu derece canım 
(1,082 puan) tarafından
Ayip olurmus yatilmazmis
+1 oy
(2,768 puan) tarafından
Ailenin yaptığı çok garibime geldi
(1,082 puan) tarafından
Aynen bnmde..
+1 oy
(3,187 puan) tarafından
O ne mantıksız sey ya.. gerekçeleri varsa bilemem ama.. evde ayrı ayrı mi takılıyorsunuz sanıyorlar.. hakli yada haksız adam o kadar gelmiş.. 
(1,082 puan) tarafından
Evet ama anlatamadim bi turlu
(3,187 puan) tarafından
Asıl damada Ayıp olmuş..ben olsam esime cok mahcup olurdum.. annemlere de bozulurdum.. babanız hayatta mı?
(1,082 puan) tarafından
Annem babam ayri evet cok mahcup oldum
(3,187 puan) tarafından
Anladım.. anneniz babanız nasil ayni odada uyudu, ayıp olmadı mı? diyecektim..
Olan olmuş artık..
+1 oy
(229 puan) tarafından
Yani çok.saçma sonuçta evlisin ne demek beraber yatamazsınız söylemeseydin eşine keşke gece ayrı yatak açmışlar derdin  
(1,082 puan) tarafından
O yatmaz istemez cnm
(229 puan) tarafından
Sende kocanla gitseydin keşke kalmasaydın ne saçma şey ya ne ayıbı evli barklisin
(1,082 puan) tarafından
Otobusle gitti. Bende yarin gitmeyi dusunuyorum. Annem kavga çıkaracak ama cok kotu biliyorum
(229 puan) tarafından
Yani ne die kavga çıkarıo
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm aılende hata senle yatsa ne olacak esısın zaten 
(1,082 puan) tarafından
Ayip olurmus.. zaten annemlede birbirimjze girdik ben esime cok duskunmusum defolup yanina gidecekmjs daha bi ton sey
(2,860 puan) tarafından
Alllah yardımcın olsun esın sonucta cmm ne ayıbı yanı
(1,082 puan) tarafından
Anlatamadim adam bu gecenin vakti yollara dustu daha hala yolda otobusle surunuyo
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Neden öyle dediler canım  ya üzüldüm vallla 
(1,082 puan) tarafından
Ayipmjs cnm
(2,067 puan) tarafından
Ya nesi  ayıp  canım o senin kocan  soncuta  ailen ayıp etmiş
(1,082 puan) tarafından
Evet ama anlatamadim onlara
(2,067 puan) tarafından
Ahhh beee allah yardimcin olsun cnm ınslalah düzelir
(1,082 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(48,620 puan) tarafından
neden ayni aynda kalamiyorsuniz onu anlamadım
(48,620 puan) tarafından
kendi evinizde bir ysttiginizi cumle.alem biliyor dayinla ayni odada yatsaymis ayip etmisler kendi araciyla mi geldi esin keske sende.onunla gitseydin
(1,082 puan) tarafından
Yok otobusle gitti hala yolda
(48,620 puan) tarafından
esin ne dese hakli onca yolu gelmis alt mahalle degil ya teklif etmediler mi dayiyla yatsan diye israr etmediler mi
(1,082 puan) tarafından
Hayir kal bile demediler
(48,620 puan) tarafından
ayip olmuş alt mahalle degil gittigi yer
0 oy
tarafından
Canim sen onun karısısın ya tabiki seninle ayni odada yatcak annenler niye boyle dedi ki 
(1,082 puan) tarafından
Ayipmis olmazmis
tarafından
Töbeeee hic duymadm boyle bisey sana sunu soyleyim esin anlayişlı adammş yine benim adam olsa ortalgi karstrr
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Başka zaman olsa araniza şeytan sokmayın git yanına sokul derler 

Hey Allah'ım ya
(1,082 puan) tarafından
Offf offf biktim
0 oy
(4,947 puan) tarafından
Iyi eşin seni bırakmış orda benim eşim olsa benimde çocuğumuza da alır gider 
(1,082 puan) tarafından
Evet bıraktı
0 oy
(45 puan) tarafından
Sende esinle gitseydin keske senin bir aile oldgunu anlasinlar artik ne sacma yani ayri odada yatmak 
(1,082 puan) tarafından
Otobusle gitti hic gel falan demedi bana
0 oy
(39 puan) tarafından
Canim ailenin düşüncesi çok yanlış. Ailenle konus bence ne demek ayip olur ya. Ben anneme gittiğimde annem bize tek yatak hazirlayip bir odayi veriyor ben ayri kalmak istesem mesela bazen diyorum kisin falan bir oda daha yakmayalim bosa dogalgaz yazmasin diye annem olmaz siz kari kocasiniz diyor. Ailenin senin evliligine ve esine saygi duymasi lazim. 
(1,082 puan) tarafından
Olmuyor iste anlatamiyorum
(39 puan) tarafından
Canim anlatamiyorsan yani anlamiyorlarsa sen de esini yalniz birakmamaya calis yani onun kalmasini istemiyorlarsa sende kalma bence. En azindan o zaman seni de kaybetmekten korkarlar belki o yuzden tamam derler kabul ederler Rabbim yardimcin olsun canim es ve aile arasinda kalma durumlari zorlayici olabiliyor umarim en kisa zamanda yola girer herşey uzme kendini
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Annenler ayın etmiş sanki sokakta ki adam mi o kocan senin tabiki aynı odada yatacaksınız benim eşimde olsa gider ki ki kim olsa giderdi canım 
(1,082 puan) tarafından
Evet cok kotu oldu uzuldu dahada gelmem dedi
0 oy
(538 puan) tarafından
Çoooooook eskiden varmış böyle şeyler. aynı odada kalınmaz diye bişey yok. Sonuçta evlisin. Gayrımeşru bi şey değil niye böyle şeyler var çok saçma. 
(1,082 puan) tarafından
Evet sacma
(538 puan) tarafından
Allah kolaylık versin
0 oy
(442 puan) tarafından
Benim ki olcak beni de eve götürürdü kari kocasinz tamam deyip yola cikmie sabirlymis gene 
(1,082 puan) tarafından
Cok sabirli cok
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Tövbe yarabbim. Hangi düşünceyle böyle yapıyorlar anlayamadım. Boş oda yoksa tamam ama ev müsaitse seninle değilde kimle yatacak kocan. Annemler böyle bişey yapsa benim kocam bırakmazdı beni orda , bende kalmazdım. 
(1,082 puan) tarafından
Bi gidiyorum desem annem burda yeri gogu inletir
0 oy
(583 puan) tarafından
Canım o bizdede var yeni evliyken esimle birlikte memlekete el öpmeye gittik tabi annem dediki aynı odada kalamazsin benim catimin altinda erkeğin yatağına giremezsin dedi eşimde çok kızdı sinirlendi ama uzaktan gelmiştik diye susup ayrı odada yattı bende annemle aynı odada uyudum bizde de öyle şeyler ayıp karşılanır bana göre de çok yanlış ama napayım elimden bişe gelmedi
(1,082 puan) tarafından
Cok sacma
0 oy
tarafından
Neden böyle bişi dedi ki neden aynı odada yatmıyorsunuz eşin gelmiş ellerini öpmüş büyük olarak affetmek yakışırdı annelere senin yerinde ben olsam çıkar eşimle beraber giderdim 
(1,082 puan) tarafından
Keske gitseydim
tarafından
Keşke canım keşke kocanın yanında olsaydın şuan çok sabırlı adammış valla benim eşim asla beni bırakmazdı orda bende kalmazdım kocam nereye ben oraya neyse nasip inşallah düzelir araları inşallah mutlu olursunuz
(1,082 puan) tarafından
Duzelecek gibi degilnartik ben nereye esim oraya
tarafından
Bence de canım sonuçta evlisin senin yerin eşinin yanı
(1,082 puan) tarafından
Aynen oyle en buyuk gunah eslerin ayri yatmasiymjs
0 oy
(996 puan) tarafından
Canım bizde de var öyle bir şey kız babasının evine gittiği zaman eşiyle ayrı odalarda yatar ayıptır yani ayrı yapsaydınız ne olacaktı ki
(1,082 puan) tarafından
Esim uyuyamiyir baska yerde ben olunca guc bela yatiyor bide ev kalabalik tek basinada yatamayacakti

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,099 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Zeynopy (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 368 göst.
0 oy
7 cevap 204 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 171 göst.

379,068 soru

11,346,537 cevap

34,812 kullanıcı

...