0 oy
1,168 göst.
Diğer kategorisinde (5,436 puan) tarafından
Sizle paylaşmak istedim. Geçen gün eşim Aydın'a gitti Biz köyde yaşıyoruz, sonradan öğrendim eşim anlattı bir arkadaşını sevgilisiyle görüştürmek için gitmiş arkadaşınin arabası yokmuş çünkü. arkadaşı sevgilisine 2 kişi geleceğiz demiş Kız da öyle olunca yalnız gelmemiş sınır oldum. Ama öyle olunca eşim arabadan çıkmamış arabada beklemiş onları, sonra 11 falan olunca arkadaşı gelmiş Eve bırakabilir miyiz kızları demiş eşimde ayıp olmasın diye saat geç olduğu için bırakalım demiş eşimi sevgilisinin kız arkadaşının arkadaşı olan kız( yas 22-23 falan) eşimin arkasına oturmuş kulağına doğru yaklaşmış gitmeyelim eve ya biraz daha takılalım demiş eşimde öne doğru eğilirken bacım Hanım Arar birazdan merak eder demiş kız Mors olmuş koltuğa yaslanmış inene kadar hiç konuşmamış ya yanlış anlamayın ama bizim dünyamız nereye gidiyor genç kızlarımız neden bu kadar rahat... eşime kızdım Çünkü bana söylememişti ben bunu sonradan öğrendim benden hiç birşey saklayamaz anlatır ama rahatsız oldum benim tanımadığım kadının arabamızda ne işi var dimi haksız mıyım ? Bir daha olmasın böyle birşey dedim, ilk ve son olsun dedim oda şaşırmış zaten Tm dedi. 

Sana güvenim sonsuz ama etrafa güvenmiyorum derken bunu kastetmistim dedim kıskanıyorum ya o günden beri sinirden kudurdum evde adamın sucu yok aslında ona sardım.

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım sakin burdaki bazı yorumlara bakıb kavga edim deme eşinin bi sucu yok bence oda nerden bilsin arkadaşını geticegini hem adam arabadan inmemiş konuşmamış valla şimdiki bazi kızlara güven yok 
tarafından
Biz ver kuzum yapmak isteyen adam baştan yapar he sana söylemez eşin seni üzülmeni istemiyor yalan söylemek istemiyor gelib kızacağını bile bile doğrusunu anlatmış her erkek aynı değil yok inandinmi sana iyi masal alanlarmış diyenlere bakıb kafanı karistirma
(5,436 puan) tarafından
Bazılarını gülerek okudum zaten :D
Aynen cnm kizacagimi bile bile anlatti
tarafından
Baziler eşini kendi eşiyle de karıştırmış ahahahha
tarafından
Bende seni seviyorum canim❤☺⚘
(5,436 puan) tarafından
Ay dusuncelerimi okuyorsun:D
-Reklam-
+4 oy
(670 puan) tarafından
Valla kusura bakma canm kocanın suçu var değil arkadaşı isterse kardeşi için yapsa kıyameti kopartırım evli adam ne olursa olsun o saatlerde arabada iki kızla olması doğru değil herkesin kendi fikri 
(5,436 puan) tarafından
Bende çok kızdım o yüzden birdaha olmucak dedi kötü bi niyeti yok temiz kalplidir
+2 oy
(119,224 puan) tarafından
Kiz nasi kocanin sucu yok saatlerce o arkadasi 2 kizla napti??????? Esin saf gibi arabadami bekledi ya da cidden bacim hanim arar dedimi ayy off kafamda milyon soru neyse sen ikna olduysan sorun yok
tarafından
Ikna olduysada vazgecmistr sevda suan :D
(5,436 puan) tarafından
Bi aile faciasina yol acacaksin sevdaaa:D
Eşime güvenim sonsuz arabada beklemiş uyumuş yorgundu zaten çok kzdim bende ilk ve son olsun dedim normaldede arkadaşı sevgilisiyle takilacakmis eşim arabada duracakmış zaten o kız bozmuş işi
(119,224 puan) tarafından
Özele yazdim oku
+1 oy
(13,889 puan) tarafından

birdaha olmasına izin verme çiçeğiimmm❤

öyle berbat Allah korkusu olmayan günah nesir zina nedir bilmeyen kızlar var malesef
(5,436 puan) tarafından
Izin vermem zaten bundanda haberim yoktu yapmış bi hata ben izin vermem diye dememiş arkadaşına ayıp olmasın diye gerçekten çok rahat insanlar var nasıl güvenip binmis arabaya kizlar anlamadım
+1 oy
(122 puan) tarafından
Hiç inandırıcı deil erkekler kendi namuslarını evdrn dışarı çıkarmaz ama başkalarına bakar
(122 puan) tarafından
Kendi eşim için düşündüm sadece yoksa beni ilgilendirmez
(5,436 puan) tarafından
Minik prenses yanlış düşünüyorsun benim eşime güvenim sonsuz karsidaki kız arkadaşının da geleceğini dememiş
Beni savunan arkadaşlara teşekkkür ederim ben paylaşmak istedim sizlerle kocam yalan söyleyecek olsa bana hiç soylemezdi
(5,436 puan) tarafından
Minik prenses eşimin baktığından nasıl eminsin
(3,036 puan) tarafından
Yavrum ne takiyosun ortalık karıştırmaya çalışıyorlar eslerine güvenmiyorlar herhalde herkesi öyle sanıyorlar
(5,436 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm ama ortalık dahada karışacak demedim
+1 oy
tarafından
Eşin haksız canim ben eşimi asla yollamazdım kaynımın sevgilisi var onunla bile tanışmasına musade etmedim daha aileler tanışmamış resmiyet olmamış ne işi var yabancı kadinlarla
(5,436 puan) tarafından
Cnm benimde haberim yoktu haberim olsa gondermezdim bende çok kıskanç bi kadınım tartıştık zaten ilk ve son olsun dedim
Kocama güvenim sonsuz zaten kizin arkadaşı gelmesede arabada beklicekmis
+1 oy
tarafından
Şimdi ki kızlar kudurmuş utanmasalar da sokakta verecekler erkeklere evli bekar fark etmiyor artık kızlar için erkek olsun yeter diyorlar çok yazık etraf kaşar dolu 
(5,436 puan) tarafından
Öylede demek istemedim ben ama benimde düşüncem öyle eşimi tanımıyorlar nasıl arabaya biniyorlar
tarafından
İşte düşün artık o kızın ana babası kızları nerde napıyor haberleri bile yoktur Allah bilir çok yazık gerçekten
(5,436 puan) tarafından
Evet bende direkt ailesini düşündüm haberleri var mi acaba diye yazik
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Valla kadınlar daha beter erkeklerden ben bunu anladım 
tarafından
Slmis baci aynisi gecen benimde basima geldi esimle sokakta yuruyoz kocam onune bakiyo kadin soda sisesini dike dike kafaya yuruyo sokakta bide esimi suzuyo ??
tarafından
Arkadasim senin derdin ne uzatma demek tavsiye etmem demek tehditmi oluyo yaa ? Isin gucun yok heralde senin
(4,961 puan) tarafından
Allah onları ıslah etsin bende çok şahidim kadınların edepsizliklerine ama erkeklerde daha beter ama gözümüze gözükmüyor kadınlar kadar onlar su altından götürüyor bence ..kadinlarinki daha aleni oluyo
(4,961 puan) tarafından
Tmam canım neyse baya uzadı sohbet hayırlı günler
tarafından
Bencede
+1 oy
(114 puan) tarafından
Eşin arabayı arkadaşına verseydi gidip gelseydi.. Eşin gitmeseydi. Arkadaşıda kız arkadaşına eşinin evli olduğunu önceden belirtseydi keşke. 
(5,436 puan) tarafından
Evet hata üstüne hata bende eşime kızdım birdaha olmasın dedim
(5,436 puan) tarafından
Arabayı birine verdi mi illa arabanın bir yeri kopuyor babasıyla bir yaşıyoruz babası laf ediyor evde sıkıntı oluyor
+1 oy
(583 puan) tarafından
Bana biraz hikaye geldi bu zamanda kız egilecekmis takılalım diyecekmiste oda hanım arar diyecekmis mis mis bana biraz saçma geldi çok üzgünüm o kadar iyi niyetliydide en başta evli adamın bekar arkadasyla aydın da ne işi var öyle çokta inanma
tarafından
Aynen bende hiç inanmıorum böyle saçma şeylere ailesini düşünen insan zaten gitmez
:-D
tarafından
Erkegin icinde olacak bazi şeyler  kabul etmeyen etmez benim esime numra bile veren oldu otubuste esim kzi. Dövmüş karakolluk olmuslar beni aradi gidince ogrendim kizi orda bide ben yoldum
(5,436 puan) tarafından
Hanımlar dusuncenize saygım var ama ben eşime güveniyorum yapmak isteyen adam her türlü yapar ve bana niye anlatsın ki bi *** yemiş olsa
(5,436 puan) tarafından
Neden hanım arar demesin her erkek aynı değildir reddetmiş 2 çocuğum var evliyim ben bacım demiş eve gitcem demis
(583 puan) tarafından
Sen bilirsin canım sen inanmissan bana laf dusmez sadece fikrimi soyledim
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Valla o kızı bulur ikiye ayirirdim ben eşim plakaliga adını yazdırmış arkadaşı hediye olarak söylemiş arkada kirmizi harflerle adı soyadı yazıyor kırdım plakaligi 
(5,436 puan) tarafından
Bulma ihtimalim olsa parcalarim bende çok kiskancimdir
+1 oy
tarafından
Banada sanki biri görmüşte sana yol yapıyormus gıbı geldi. Sana soylerse haberım var demej ıcın. O an saklamasını bıldı de sonradan mı imana geldi. Birde kız ne munasebet ortada hoc bır sey yokken oyle desın ki. Gün boyu arabadan cıkmamıs ama kız bıraz DAHA takılalım demiş. Demekki biraz takılınmış diye düşünürdüm ben:) 
(5,436 puan) tarafından
Evet biraz rahatsız oldum ama eşime guveniyorum kizin tavrından rahatsız oldum amin cnm
tarafından
Ha ben tüm gün diye anladm sabah 9 diye düşündm. Sıkma canını kızda şansını denemıs belli ki. Eşin cevabını verdıyse ne ala... Kıskanmak güzel sey ama dozunda bırakmak lazım adam edepliyse kadın naparsa boş. Önceden bu durum tam tersiydi ama dünya degıstı. :(
(5,436 puan) tarafından
Evet cnm 2 saat sadece
Yok geçti biraz sinirim eşime güveniyorum ama kıskanıyorum işte
tarafından
Haklısınız guvensenızde acabası bir süre devam eder ama unutursun zamanla. Kıskanmaktada haklısın. O arkadası tehlıkeli diyim sana. 2 kisi gelecez demek yannda bırını getır demek. Onlar takılır esın ayrı takılırdı yada arkadasım evli benı bırakcak sorun olur mu diyebılırdi. Kıza takılma her yerde var onlardan. Eşine de güvenıyorsan zaten unut gitsin
(5,436 puan) tarafından
Haklisin cnm bekar arkdaslari hep sorun oluyor malesef
Haklisin kızlar öyle olmaya başladı malesef :(
+1 oy
(516 puan) tarafından
Bencede sar cunku adamin suçu var canim. Elalemin kızına laf yapma bence genc kizlarimiz nedenmi bukadar rahat. Bence senin kocan cook rahattt hem yalan konuşmuş hemde arkadaşi ben arkadasimla gelicem deyince oda muhakak demistir bende kizla gelcem die ozaman esin gitmeseymis. Lincleyen linclesin ama benim için bosanma sebebidir...
(5,436 puan) tarafından
Eşim arkadaşını forma bırakmış alışveriş merkezine kendisi arabada duracakmış o kızın geleceğini arkadasida bilmiyormuş eşim hatalı evet kızları arabaya almicaktin dedim sanamı güvenmişler dedim bende kızdım ilk ve son olsun dedim
+1 oy
tarafından
Gerçekten kızlar çok fena bu yine 23-23 yaşındaymış benim eşime 15-16 yaşında bi kız dadanmıştı nerdeyse boşanacaktık onun yüzünden. Rabbim hidayet versin. Eşlerimizre de ters akıl vermesin şeytana düşmana uydurmasın
(5,436 puan) tarafından
Amin cnm amin çok rahat insanlar var nasıl güvenip binmis arabaya kizlar anlamadım
+1 oy
tarafından
Esin öyle olmasa kim bilir neler olurdu. Millet azmış ya edep namus kalmamış. 
(5,436 puan) tarafından
Gerçekten kalmamış eşimde çok şaşırmış bi an evliyim ben 2 çocuğum var hanım arar zaten demiş
tarafından
Iyi yapmış kuzum şimdiki kızlar çok zor ya evli bekar bile bakmıyorlar esin iyi bozmuş
(5,436 puan) tarafından
Evet ama buna inanmadilar senaryo falan diyenler var :D
+1 oy
(6,053 puan) tarafından

Esinin sana anlatmasini ayri kizi bozmasini ayri taktir ettim hic sana bunu demeyede bilirdi oyle bi durum olsa esim bana hayatta bunu diemez onu parcalammdan korkar sukur bekar arkadasimiz kalmadi en sonunkini kendi elimle ewlendirdim:D

(5,436 puan) tarafından
Hepsi bekar diyebilirim arkadaşlarının..
Bende çok sınır oluyorum bu duruma ama eşim suçlu hissetmiş kendini benden gizli gittiği için 8 yıldır hiç benden gizli birşey yapmaz biryere gitmezdi benim izin vermeyeceğimi bildiği için dememiş arkadaşına ayıp olmasın diye ama ağzına si.timm
(6,053 puan) tarafından
Olur kuzumm boyle ufak tefek seyler onemli olan senin guvenmen ❤
(5,436 puan) tarafından
Evet güveniyorum şükür o güveni verdi bana
(6,053 puan) tarafından
Sikinti yok kuzumm o zaman uzme kendini❤
(5,436 puan) tarafından
Tşk ederim güzel düşüncelerin için ❤
0 oy
tarafından
Kocan neden once sana haber vermiyo mutlaka haber vermeliydi benim esim babasina bile gitse ariyor keza bende haber verirm hemde boyle bisey icin aramamasi garip..
(5,436 puan) tarafından
Evet bende ondan kızdım hep haber edrdi ama arkadaşıma ayıp olmasın ben izin vermem diye dememiş ilk defa böyle bi hataya düştü birdaha olmaz uyardım kizdim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Canım bence eşin suçlu kusura bakma da evli adam bekar birinin niye buluşturuyor Hadi buluşturdu niye arabasını alıyor tekrar bırakıyor Bence suçlu yanlış yapmış
(5,436 puan) tarafından
Evet hataları var ama obur konuda güvenim sonsuz uyardım birdaha olmasın bu ilk ve son olsun dedim eşimin kalbi temizdir kötü bisi düşünmemiş kız öyle deyince oda sasrmis ne diyecegini
0 oy
tarafından
İnandırıcı bulmadım bende 
(5,436 puan) tarafından
Senin düşüncen abla benim güvenim sonsuz bi hatası olsa hiç anlatmazdi
0 oy
(484 puan) tarafından
Valla bence esindede suç var evli barklı adam ne işin var arkadasni goturysn sevgililin yanına o kadına diyecegine arkadsna demesi lazım di hanım kızar bilmem ne diye. Bana inandrici gelmedi sonuçta erkek ben olsam hepsini birden parçalamıştım  esin sanki bekar gibi takılmış 
(5,436 puan) tarafından
Evet hatası orda ama kizin geleceğini bilmiyormuş arkadaşıyla sevgilisi takılırken eşim zaten yalnız olacaktı kız gelince ne değişsin onla mi takılsin
Ben de kızdım bekar arkadaşlarınla bu şekilde takılma bidaha dedim ilk ve son olsun dedim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 436 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 263 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 339 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,514 cevap

34,809 kullanıcı

...