0 oy
857 göst.
Aile kategorisinde (2,201 puan) tarafından
Bi insan her konu da mi yalan soyler ya her konuda herr!!

Her konuda yalan soyluyo sonra yalani ortaya cikinca kavga cikiyo kavga cikarttigin icin yalan soyluyom diyo dogruyu soylesen kavga etmicem ya neden devamli yalan soyluyo bu adam beni delirtcek ya ! Odemedigi borclara odedim diyo borclular beni arayip laf sayinca ogreniyom dogruyu ! Yatirmadigi  faturalara yatirdim diyo fatura ikinci kez gelince anliyom dogruyu!! Camide imam olsa abdestsiz namaz kildircak insanlara ya o derece ! Okadr sogudum okadr sogudum gitcek yerim olsa gitcem!!

15 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Balimm:/ Allah sana güç kuvvet versin eşimde inşallah bu alışkanlığını bırakır.. 
(2,201 puan) tarafından
Knka hep yalan ya hep ya ödemediği borclara odedim diyip beni ***** yerine koyuyo ya  kac zamndir boyle ya okadr çok sey varki hangine uzulceme sasirdim
(9,651 puan) tarafından
Sende olsa tamamen para yetkisi ?
(2,201 puan) tarafından
Knka bak günlük aliyo sozde parasini ama adam buna günlük vermiyo cani isteyince 100 200 veriyo ben bunla diyom ki 1 haftalik parani ev sahibine  1 haftalik parani cocuga faturalara ayir gerikalinina borc odeyelm diyom ama adam buna 2/3 gune bir 100 lira verince o anki ihtiyaca gidiyo elde para kalmiyo hic bisii odeyemiyoz :((( yeminle cildrcam ya o adami bana savunuyo ya dukkan kirasi var dukkan elektrgi var diyo cocuga kac zamndir yeni biberon alalim buyudu artik diyom para denk gtrp alamiyo benim kazandigim zateb bakici parasiyla onun borcuna beze mamaya ancak yetiyo
(9,651 puan) tarafından
Balım bizdede günlük yovmiyeyle çalışanlar vardı ve sürekli avans istiyolardi kayinpederimde dedi bu böyle olmaz ya haftalık verelim ya aylık ve çalışanlar o şekilde parayı daha iyi idare etti konuşsa patronuyla günlük değilde her cuma mesela haftalık günü olsa?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne gereği var seni ölümede göturse dogru yoldan ayrilma demisler ama senin esin tam tersini anlamis galiba 
(2,201 puan) tarafından
Her konuda yalan soyluyo ya inanki ! Kac defa soz veriyo kac defa  yalanini cikarym ortaya ya yeminle biktim ya elalemden duyuyom ya yalanları
tarafından
Allah sabir versin canim yaa cok kotu birsey
(2,201 puan) tarafından
Cok saol ❤
0 oy
(119,526 puan) tarafından

Kiz senin yeni nick iyimis haa :D

(2,201 puan) tarafından
Sevda yaaa ☺☺☺
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Yalan söyleyen adam her pisliği yapar derdi babam ... Çokta doğru. Alışmış artık dönüşü baya zor gibi
(2,201 puan) tarafından
Evet oyle bu kaçıncı yalani kac kez affettim yuttum ama dayanamiyom artik ya
0 oy
tarafından
Yazık sana kuzum insanin güveni de kalmıyor nasıl inanacaksın ki söylediklerine allah ıslah etsin
(2,201 puan) tarafından
Keske duzelse eski günlerimizi ozluyorum :((
tarafından
Kıyamam kuzum sana ☹ hamileyim inşallah duam kabul olur rabbim esine akıl fikir versin doğru yolu bulur inşallah seni üzmez eski günlerdeki gibi olursunuz inşallah
(2,201 puan) tarafından
Evet blyrm minnosun karninda :)  Allah razı olsun canim benim çok saol ❤❤❤
tarafından
Sen de sağol kuzum üzülme inşallah düzelir esin ❤
(2,201 puan) tarafından
Ins canim ins ya ❤
0 oy
tarafından
Ayyyyy çok tanıdık geldi bu hikaye benim ilk evliligimde ki koca profili yeminle tiksinmistim odun alıp eline dovesin gelir hiç mi doğru konuşmaz bi adam çok iyi anlıyorum seni sinir krizi sebebi 
(2,201 puan) tarafından
Hay agzina saglik beni sinirden catlatip kendi gayet sakin bi sekilde etrafi izliyo oyun oynuyo uyuyo ya
0 oy
(13,887 puan) tarafından

yalan çok kötü ya inşAllah düzelir 

bu arada nickin güzelmiş:woot:

(2,201 puan) tarafından
Saol tatlim ❤❤❤

Ins duzelir ins kac zamndr boyle hic akillanmiyo
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Çok zordur ya çok yalan yenilir yutulur şey değil ya 
(2,201 puan) tarafından
Bide cok artik cok her dedigi. Hani birini öldürmeye yollasam bakcam ertesi gun oldurdigu adam sokakta fink atiyo ve okadr iyi yalan soyluyo bazen gozumle gordugum seylerden suphe eder oluyorum
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Parayı ne yapıyor ki canim
(2,201 puan) tarafından
Parayi calistigi adam gec veriyo mesela günlük 90 liraya calisiuo parayi da her is cikisi almasi lazm ama adam bunu salliyo mesala 4 güne bir 100 lira 200 lira veriyo buda bna diyo ki aliyom duzenli ev kirasına yolladim ertesi gun ev sahini bna mesaj atiyo kira noldu diye. Diyo faturayi yolladim bakiyom fatura ikinci kez geliyo diyom cik ordan parani duzenli almiyon yok cikmam seviyom orayi
(3,669 puan) tarafından
Anladım canım adam onu oda evi boşluyor allah yardımcın olsun
(2,201 puan) tarafından
Aynen canim cok saol
0 oy
(987 puan) tarafından
Yalan söylemeye alışmış demek ki artık sıradan geliyor. Ona iyi bir ders vermek lazım ama nasıl 
(2,201 puan) tarafından
Heh aynen oyle biisi lazm ama napmam gerekiyor bilmiuorum :/ kili kipirdamadan normal muhabbet gibi yalan soyluyoya gozumun icine baka baka
0 oy
(365 puan) tarafından
Nimet çarpsın aynı benimki zerre güvenim kalmadı artık  biktim 
(2,201 puan) tarafından
Minarede ezan okusa namaza gitmem kiz
(365 puan) tarafından
Ahshsjkshsdh  Allah yardımcımız olsun aglanvak halimize gülüyoruz bakma sınır hastası oldum bu genç yasimda
0 oy
tarafından
Babamda aynıydı annem sonradan öğrenildi... ki bi öğrendik annesine babasına dünyanın kredisini çekmiş annem ödeyelim dedi yok sanane benim borcundan dedi annem bizi alıp başka eve geçtik çünkü ev dedemindi onlar da arkamızda durmadı annem ben kardeşlerim çalıştık çabaladık mahkeme günü geldi işte babam ifade vermiş işte o parayı biz cektirmisiz yeni eşya aldırmışız sonrada kaçmışız ki eşyaların borcunu ödedigime taksit taksit senetleri var zor durum annem 20 sene çekti düzelmedi 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yalan çok kötü Bi alışkanlık ya caydır ak için onu Bi şeylerle korkutmalıaın
0 oy
tarafından
Huylu huyunu bırakmaz ama inşallah senin ki bırakır canım böyle yalanla nereye kadar devam edecek Bi gün borçlular kapıya dayanır yazık günah hergün konuş kuzu hergün konuş pes etme inşallah yola gelir adam olur 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Neden diye sorduğunda seni bahane etmiş gibi ceren huylu huyundan vazgeçermi inşallah bu geçenden olur sen de bi rahatlarsın artık ne çektin valla ya. 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 321 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 706 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,964 cevap

34,975 kullanıcı

...