0 oy
724 göst.
Aile kategorisinde (1,278 puan) tarafından

image

sivri sinek sandım ama bir tane bile yok evin içinde önce küçük kırmızı nokta oluyor dokununca kaşınıyor sonra büyük beyaz kabarcık olup kanıyor ve sürekli çoğalıyor başına gelen varmı ilk kez geldi başıma karışmaktan duramıyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(251 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canm hamilemisin ben hamileliklerimde böyle olmuştum neyden kaynaklandığını bende bilmiyorum ama tek çözüm ılık duş gun içinde bı kaç defa gir geçer insallah
-Reklam-
0 oy
(118,979 puan) tarafından
Evde baska bi bocek falan varmi  
(1,278 puan) tarafından
Daha bir hafta önce ilaçlandı ev ama ince sineklerden mı diye düşünüyorum ince ince sinekler var ama konduğunu hiç görmedim ki üstüme onlarında
0 oy
(38 puan) tarafından
Ayy benimde böyle olmuş neden ki acaba benim bacaklarım mahfolmuş
(1,278 puan) tarafından
Ya çıldırmak üzereyim dün akşam yemeğinden bu saate kadar kaşınmaktan bir hal oldum sebebini bulamıyorum   en kötüsü ve bu beni daha da çok çıldırtıyor
(38 puan) tarafından
Valla benim durum da aynı görsen sivri yapmış sandım sivri sineğin bacak aramda ne işi var ve nasıl girsin
(1,278 puan) tarafından
Benim şuan sadece iki kol ve iki ayağımda  var ama çoğalıyor acaba pire mı kaptım bir yerden diye düşündüm araştırdım internetten ama pire böyle ısırmıyor muş
(38 puan) tarafından
Allah Allah alerji mi acaba havalardan
0 oy
tarafından
Kaşımayı bırakınca kayboluyor mu
(1,278 puan) tarafından
Sönüyor kaşıyınca tekrar kaldığı yerden devam ediyor
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Karınca ısırığına benziyor 
(1,278 puan) tarafından
Ama karınca ısırsa acı olmazmi ısırdığında ilk önce kırmızı bir nokta oluyor ben oraya dokununca kabarıyor bu anlamadım gitti ama zor yazıyorum kaşınmak tan şuanda
(2,550 puan) tarafından
Karınca ısırığı kaşıntı yapar kırmızı olur
(2,550 puan) tarafından
Netten bak istersen
(1,278 puan) tarafından
Bi bakayım ama üstümde karınca da çıkmadı hiç bakıyorum sürekli bi böcek mı var diye
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim eşimde aynı bı kaç gecedir kaşınmaya baslio belli başlı noktalar kasidikca kabarıyor sonra geçiyor ve tekrarladı bayağı kez bizde merak ediyoruz bı böcek sinek olsa bnide ısırır ama hep ona oluo bnde bişi yok çok ilginç nedr bu ya
(1,278 puan) tarafından
Aynen sadece bende var bizim evde de
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Sinek kız by yemiş kaçmış seni ☺️☺️
(1,278 puan) tarafından
Ama insan hiç görmemi bir tane bile görmedim üstüme konan ama
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yakan derler bizde minik sinek ısırır kaşınır yanar siser
(1,278 puan) tarafından
Bende onlardan şüpheleniyorum ama hiç üstüme konmadi ki emin değilim ya
(3,617 puan) tarafından
Onlar pek gorunmuo ya
0 oy
(667 puan) tarafından
Canin yakarca isirmis olabilir bana oyle geldi onlar sivrisinek gibi degil cok kucuk oluyolar gecen sene kaynanamlarn evnde bana olmustu agaclik onlarin alerji falan sanmistim megerse yakarca isirmis beni bi kac gun sonra gorumcemde de olunca anlamistik ayni seninki gibiydi
(1,278 puan) tarafından
Bu sinekler sinek ilacı ile ölmüyor mu sinek ilacı sıktım sabaha gene aynı
(667 puan) tarafından
Alerji,olsa duzenli kabarciklar olur bence resmen bisey isirmis onlar cok kucuk siyah bisey oluyor gozunden kacmistir senin biz kac gun sonra yatak odasinda bulmustuk sinek gibi vizildamiyor da bulmak,zor oluyor
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Alerji olabilir, arkadaşımda da oldi
(1,278 puan) tarafından
Aynen oda olabilr ama farklı sadece sucuk yedim diğer günlerden ondan da şüphe etmeli miyim bilmiyorum
(3,107 puan) tarafından
Havadan da olabilir ama
0 oy
tarafından
Baksana kene var diyorlar hemen Bi doktora gitmelisin
(1,278 puan) tarafından
Kene yapışık olmuyor mu ya bu daha farklı bisey gibi sanki
0 oy
tarafından

Aynıso bendede var hava sıcak ondan vücut alarji yapıyo kaşı kaşı öldürdü beni odada sivri falan da yokdu dün gece geberttim hepsini 

(1,278 puan) tarafından
Bizimde odada bisey gözükmüyor ama şişiyor her tarafım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 618 göst.
+1 oy
20 cevap 807 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,019 göst.
0 oy
10 cevap 413 göst.