0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şu sanal ortamda insanlar özelini herşeyimi paylaşıyor kendini acindiran insanlar var  kardeşlerim arkadaşlarım inanmayın kanmayın....

Ya sizin en yakın dost bildikleriniz bir kere arkanızdan vuruyor darbe yiyorsunuz burdan ne bekliyosunuz biliyorum vicdanliyiz içimizde zerre kadar kötü niyet yok üzülüyoruz ama sonuç bu şekilde kadın kadına herşey yapar yaptırır öyle bir devirdeyiz ki artık babana bile güvenmeyeceksin derlerdi de inanmazdım valla ben okuyorum geçiyorum burada erkek bile olsa hiç ama şaşırmam çünkü SANAL ortam adı üzerinde neyse en azından başınızın gözünüzün sadakasi olmuş o kişinin vicdanı Allah ile kendi arasında 

Hayırlı merhamet vicdanlı insanlar karşımıza çıkarsın inşaallah ne diyim ama burda çok güvenmeyin herkese bu arada genel olarak söylüyorum ben burada kimseyi tanımam etmem yeni sayılırım :) İYİ İNSAN DA KENDİNE YAPAR KÖTÜSÜ DE 

HAYIRLI GECELER ALLAH RAHATLIK VERSİN :kissing:

6 Cevaplar

0 oy
(174 puan) tarafından
Çok haklisiniz iğlik yapsanda allahın melekleri yaziyor etmesende ama allah kimsenin yanında birakmaz
tarafından
Tabii ki işte iyiliği bu şekilde suistimal eden çok insan var ne yazık ki sonra ortam guvensizlesiyor bu şekilde yaparak zedeliyoruz güvenimizi kaybediyoruz etrafta kimse kalmıyor
(174 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah herkese akıl veriyor herkes kullanmıyor işte ne ypcksn merhametle hareket edersen ezik duruma sen düşersin kanmadm burdan kimseye kanmamda...!
tarafından
En iyisi bende çok gördüm duydum Instagram'da fotoğraflar gondermiyorum güvenim yok çünkü güvenemiyorum belki de gerçekten ihtiyacı olan insandır ama böyleleri yüzünden kaybettik birbirimize olan güvenimizi
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Gozunle gormeden kimseye inanmiycaksin ki su devirde goz bile yaniliyor 
(1,250 puan) tarafından
Aahahha zaten onu kasteddim en son ferrarisiyle geziyodu ugandamiydi neydi oyle bir yerde catir cutur paralari yiyo birde dolandirdigi kisilere bayramda 100 tl harclik gondermis merhametli hirsiz
tarafından
:)))) hiç böyle merhametli bir hırsız görmemiştim ama olan gerçekten gariban türk insanlarımıza oldu ayy aklıma geldi biz o dönem nisanliydik eşim bile para yatircakmisti tobeler olsun benim koca da saf yani bana verse ben hersekilde ona en ala yatırımı yapardım milyoner ederdim Allah'tan yollaması :))) verilmiş sadakamiz varmış valla
(1,250 puan) tarafından
Hic yani eslere guvenmezler gidip tosuncuklara guvenirler :)
tarafından
:))) bir tosuncuk kadar olamamış meğer bundan sonra öyle ayyy şakası bile kötü Allah'ım şaşırtmasın kötü yola saptirtmasin bizleri
(1,250 puan) tarafından
Aminn Insallah canim
0 oy
(174 puan) tarafından
Arkadaşlar merak etmeyin zaten allah görüyor 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Allah islah etsin:ermm: o kadını hiç mi korkmuyor Allah'tan

(174 puan) tarafından
Demeki korkmuyor canim
(13,887 puan) tarafından
Rabbim islah etsin inşAllah pişman olır böyleleri yüzünden yardım gerçekten ihtiyacı olanlara gitmiyor
(174 puan) tarafından
Evet aynen ne diyelim rabim af etsin
tarafından
Kuzum korksa yapar mı para bürümüş kalpleri kör olmuş herşey para işte kendini bile para için satanlar var para insanı herşey yaptiriyo işte böyle
(13,887 puan) tarafından
imanları para olmuş öyle valla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 377 göst.
0 oy
9 cevap 414 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,521 göst.
0 oy
5 cevap 78 göst.