0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (1,165 puan) tarafından
tarafından kapalı
Herşeyin tuğra Berk arkadaşı tanımıyorum. Aslında bir çok kişiyi tanımıyorum. Ama gittiğine üzüldüm. Gönül isterdi benim üzüldüğüm kadar onun gitmesinde etkisi olan arkadaşta biraz uzulseydi. Malesef alay edercesine yorumlarına kız veda ederken de devam etmiş. 

Evet burası sanal ortam ancak klavye başındakiler İNSAN. Bizleri Allah belli fitratta yarattı. Bu fıtrata uygun olmayan herşey ağır gelir insana. Haklı olarak arkadaşa da yaşadığı ağır gelmiş.

Ne olurdu yanında olsaydık. En güvendiğim dediği hayatını kurduğu belki de evlat verdiği eşten bı darbe yemisken yaralarını azcik saramaz mıydık.

Yaşadığı hayal kırıklığını anlamasak bile anlamış gibi yapamaz miydi.

Biz ne ara bu kadar zalim olduk

Bu ortamı ciddiye alıyorum evet ama hayatımı buraya göre yaşamıyorum. Ama bu platformun da bazı hayatlara nasıl dokunduğuna da şahit oluyorum. Burda nice arkadaşlar eşleriyle olan problemlerini buradaki ablalarindan aldigi YAPICI VE OLUMLU  tavsiyeler sayesinde çözdü ben şahidim. 

Rabbim herkesin kalbine anlayış versin.

Keşke o arkadaşın üzüntüsüne üzüntü katmasaydik.
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık.

3 Cevaplar

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Konu ne ki ........
tarafından
Ohoho korktum hade baska yoruma salca olmaya cok uzatma isine bak bana burda klavye artisligi yapma hocasın madem git dalga gecen kisiye yaz ozeline burda dedikodu etmeden
tarafından
Üslubundan nasıl bir insan olduğunu anladım muhtemelen liseyi falan yeni bitrdin ;) burası olgun evli kadınlar platformu ne işin var çocuğum senin burda :D
tarafından
Ayyy cen yaslandinmi tamam teyzecim çıkıyorum ben hemen ellerinizden operim mucuk by
(1,165 puan) tarafından
Bence en iyisi kendimize güzel bı kahve yapalım içelim. Ben iki veledim uyuttum. Biraz dinlemeyim:) sevgiyle bu tartışmayı noktalamak istiyorum. Herkes özünde iyidir ama kizdigimiz şeylerde bile dilimizi biraz yumuşatmaya öğrenmemiz lazım. Lafim önce kendime. Kadınız arkdaslar kim olursa olsun hep kırılan biziz daha fazla kirmayalim birbirimizi
tarafından
Berhudar ol evlâdım:)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah vicdan versin bisey demiyorum. 

(1,165 puan) tarafından
Birazcık teselli etselerdi ne olurdu sanki
tarafından
Nolurdu insanlık olurdu ama insanlık yapmak istememişler belli ki kız gitmiş mı yazık severdim kendisini kime ne zararı oldu çok bilmiş zavallılar işte.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Benden mi bahsediyorsun sen tatlim?Adimi da belirtseydin keske iki gram beynini de bana laf sokmak icin kullanip,karalamai istemissin ama maalesef istedigin seyi basaramadin.Cunku ben arkadasa ozelden yazdim amacimin da ne oldugunu cok cok iyi biliyor ve acikladim o yuzden bu guzel dini bilgilerini kendine saklamani rica ediyorum:) İyi gunler❤
(6,203 puan) tarafından
İsim vermedigin icin uzerime alinmam o kadar normal bi durum ki
(6,203 puan) tarafından
Olmaz merak etme
(1,165 puan) tarafından
Ya tamam kusura bakma bı arkadaş fazla ileriye gitmişti arkadaşin platformdan kaydını sildirmesine sebep oldu bu sen değilsin arkadaşım. Yanlış anladıysam kusura bakma. Gökçen diye bı arkadaştı. Onunda niyeti kötü değildi belki ama üslup hatası bazen çok kırıcı olabiliyo
(6,203 puan) tarafından
Sende kusura bakma yanlis anladiysan bende ona ters tepki gosterdigim icin,ustune bir de sen bunu acinca tuzu,biberi oldu
(1,165 puan) tarafından
Önemli değil hakkını helal et anlaşır diye düşünmüştüm.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 487 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
26 cevap 509 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 586 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 100 göst.