0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Herşey üstüme üstüme geliyo sanki eşimin bi lafi bile batiyo bana git yat geç oldu diyo telefonda düzenli uyu filan uykum yok dedikçe usteliyo yat yat diye iyi zevkine yasa hayatı diyo düzen olmasın diyo bagirdim ona teli kapadı yüzüme annem olsaydı keşke ç yanımda dertlesirdik omuzunda ağlardım of  taaa mersinde annemm :(((

5 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından

Esin ne demişki burda üzülmeni gerektiren adam sana uyu demiş ne güzel :unsure:

tarafından
Ama adam calsiyo ben evde bebisle tekim uykum yok diyom git uyu diye bagiriyo bu satt konuşulacak vakit değil diyo
(847 puan) tarafından
Adam sanırım yorulmuş canım olabilir benim beyimde bazen öyle dee sonra uyku esnasında öper. Yanında olsa batmazdı sana. Amann boswer.
tarafından
Yanımda da olsa kavga ediyoz mesela alışverişe çıktık bugün halı alacaz kavga ede ede aldı bir senedir annesinin verdiği hali var iki tane  vermis yıkanacak onlar yazlık halimiz yok sen bir senedir halı mi aldın eli titreye titreye aliyo sanki ya tamam durumumuz  fazla yok ama halı berbat olmuş yıkamaya gidecek yerler boş mu kalsın sinir ediyo beni
(847 puan) tarafından
Valla zorya amann
tarafından
Aynen ya dertleri bitmiyo
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Senin için iyi bir şey demiş canım
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bazen beni ağlamak tutuyo ağlayınca rahatlıyorum nefesim açılıyo aglayamazsam göğüsüm daralıyo nefes alamıyorum. Rabbim kimin ne sıkıntısı varsa ferahlık versin inşallah
tarafından
Bende agladimsa rahatliyom cnm amin cümlemizin insalla
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Agla rahatla kuzum atma icine
tarafından
Napıyon kanka :-D
0 oy
(582 puan) tarafından
Canim benim ağlamak geliyorsa içinden ağla rahatlarsın emin ol..oluyor bazen öyle sorunlar bizim de tahammülümüz kalmıyor boyle patlıyoruz..benim esimde afedersin bu konuda tam bir maloz hamile iken ağrılarım vardı bulantim vs uyuyamazdım ısrarla yat uyu derdi yahu uyuyamıyorum diyordum bunu bile bile öğlende uyuyorum diye Allahın malı adam..gece uyumazsan tabi gunduz uyursun anca yat hayatın böyle geçiyor diyordu..hergün aynı kavgayı ediyorduk artık senin algilamanda ciddi sorun var dedim yani bu tedavi edilmeli zeka sorunu yaşıyorsun dedim;)) bak anlatınca yine sinirlendim :)) bunlar böyle yavrum sadece senin başında yok:))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 177 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 972 göst.
0 oy
10 cevap 544 göst.
0 oy
10 cevap 584 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

380,098 soru