0 oy
565 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizlar annemle konuşuyoduk goruntulu esimde yanimda uyuyodu bi anda kardesimle ilgili ozel bisi dedi bende sesi kisip kulagima tuttum farketmeden kulagima tutunca karsiyi gosterdi yani esimi esimde atletli baksirliydi sonradan jeton  dustu annem sonra konusalim kizim falan dedi bozulup kapatti cok utandim kizlar ya

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
ay kız güldüm ya dikat etsene yada tlf calinca baska odaya git
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ee bunda bozulacak ne var ki benim babamda aynı şekil evde öyle yatar ya da sen eşin uyurken yanında ne konusuyon kız kalk içeride konuş:DD
(4,142 puan) tarafından
Haklisin minooş.. ve pudracım annen unutmuştur bile:) inşaAllah yanii
+1 oy
tarafından
Annen haklı kız eşinin yanında annenle görüntülü konuşacaksın kadinin haberi olmali yani. 
0 oy
tarafından

Ay canm ne desem bilemedim annen keske gormezden geleymis :D

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Benim esim sadece atletli bile olsa gosterme der cnm soncta sende bilerek gostermemissin annende esin var belki ondan snra knslm demek istemistir 
0 oy
tarafından
Ayıp kaçmış biraz :) ben gülme krizine girerdim
0 oy
(847 puan) tarafından
Benim eşim ben goruntiluyu actigim an başka odaya kaçar :)))))) oğlum nerde diyolar annemler bende tarzan kaçtı diyorum. Onlarda gülüyor..  :)))
0 oy
tarafından
Sabah sabah güldüm duruma. Olur böyle şeyler takma fazla. Annen anlayışlı çıkmış bari
0 oy
tarafından
Esinin yanında konusmamaliydin canim bide komigime gitti bilerek yaptin sanmıştır
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ya hoş olmamış atlet neysede baxir fln ama xok buyuk bir şeyde değil.yanlislik olduğu belli bile.isteye karşısına cikmadi.neticede 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Bilerek yapmamışsın sonuçta 
0 oy
tarafından
Kız annen haklı sen niye eşinin yanında konuşuyorsun
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kiz guldum ha takma kafani evdir ev halidir dikkatli olmakta fayda var kocan sonucta biset degil :)
0 oy
(4 puan) tarafından

Annenin alınmasına gerek yok ki sen bilerek yapmadım ki  evet insan utanır ama bilmem

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,089 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 347 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 419 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 819 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu

384,900 soru

11,512,551 cevap

35,173 kullanıcı

...