0 oy
1,358 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Aile olmak o kadar güzel bi duygu ki herşeye değer ama küçücük  şeyler  yüzünden büyük tartışmalar oluyor her gün eşiyle uyanıp  günü  eşiyle bitirenlere akşam çocuğuyla evin erkeğini bekleyenlere imreniyorum eşim 5 aydır yanımızda  değil ve 2 gün sonra 6 aylık  göreve  gidiyor 11 ay birbirimizi  hiç görmeyecez oğlu büyüyor ama göremiyor oğlum babam diye sayıklıyor her gece ağlamak dan çok yoruldum  özlemekten çaresizce özlemekten sevdiğim adamın sizi özledim diyip ağlamasından bende yorgun düştüm şükürler olsun nefes aldığını biliyorum kıymetini  bilin kızlar eşinizin ailenizin kıymetini bilin

imageve izin vermemişler

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kavuştursun inşallah
tarafından
Amin kuzum
(236 puan) tarafından
amin amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya siz niye Ankara'da beraber yasamadiniz ki bence çok zor yani bak şimdi de altı aylık göreve gidiyormuş. Allah kavuştursun inşaallah
tarafından
Beraber dik  kuzum 15günlük tatile  geldik  yasak  yüzünden  gidemedik  yasak kalktı bu kez de eşim göreve gidiyor
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Rabbim umutsuz etmesin canim hayirla kavusun insAllah 
tarafından
Amin kuzum inşallah  ya 1 kere sarılsam  bile yeter kokusunu  özledim
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Üzüldüm Rabbim kavustursun derya oğlunda büyümüş maşallah 

Değer kıymet bilmek lazım en ufak şeyde kapıyı çekip yok gitmek istiyorum yok olmuyorum yerine ben bunun üstesinden nasıl gelirim diye düşünmek lazım eskilerimiz bu yüzden 60 70 yıl evli kaliyolarmis. Şimdi herşey çok basit yalandan bir kez vurdumu sana çık git boşan mesesi.
tarafından
Yere bardak düşse boşanma  sebebi  oluyor baharcım amin inşallah
(2,768 puan) tarafından
Malesef eskilerin sözü" biz birşey kırıldığı zaman onu çöpe atmak yerine tamir ederdik bu yüzden 60 yıl evli kaldık.
tarafından
Rabbim gelinlikle  çıktığımız eve boşanmış girmeyi nassip etmesin
0 oy
tarafından
Allah kavuştursun canım üzülme Rabbime emanet onlar sende bebeğin için kendini yıpratma bu kadar tez vakitte görüşürsünüz inşallah 
tarafından
Amin kuzum inşallah  babasını  bilmeden büyüyor yavrum
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Canı gönülden söylüyorum ki Rabbim en kısa zamanda kavuştursun sizi ❤️
tarafından
Amin kuzum allah razı olsun
0 oy
(236 puan) tarafından
benimkide 7 gundur karantinada (((((
tarafından
Hastamı  kuzum allah korusun
(236 puan) tarafından
corona  sali gunu birakacaklar
0 oy
tarafından

Seni burada belkide en iyi ben anlarım :( aylarca hasretlikten sonra zar zor bi düğün yaptık çarşamba günü yine gidiyor göreve :( 5 ay yok yanımda o 5 ayda ne hamileliğimin ilerleyen günlerini ne bebeğimizi ne doğumu hiç birini göremeyecek :( ama canı sağ olsun demekten ve dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor elimizden :(<3

tarafından
Evet kuzum çok zor ya
tarafından
Rabbim bir şekilde veriyor işte sabrını
0 oy
tarafından

Rabbim sabır versin düşünmesi bile çok zor yaa:'(

tarafından
Malesef düşünmesi  bile zor ken yaşıyoruz  bunu  amin kuzum
tarafından
Rabbim tez zamanda kavuştursun canm
0 oy
tarafından
17 ay esim yoktu 9 ay yalnız basıma hamilelik tamamladım 9 ay sa babasız bir cocuk buyuttum bılırım asker esı asker cocugu olmak ne en acısına kadar bılırım ama sana dıcehım tek sey zor ama sabır ve dua canim nefes alsınlar yeter ki :(
tarafından
Şükürler olsun kuzum nefes aldığını  biliyorum
tarafından
Her zaman sbaır kuzum her zaman
0 oy
tarafından
Guzel kalplimm benim 
tarafından
Özledim hanifem
tarafından
Cok zor canim ne diyimki rabbim tez zamanda kavustirsun insallah sizlerii
tarafından
Amin kuzum
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ah canım sorma benim eşim de 7 ay göreve gitti esim gittiginde kizim 10 aylikti kızımın yürüdüğünü de konuştuğunu da görmedi hep telefonda kızım arkadaşlarım babalarını görünce benim de babam var babam gelecek sürekli ağlardi Anne babam nerede Babam Niye Gelmiyor derdi eşim Türkiye'den döndüğünde kızımın yürüdüğünü konuştuğunu görünce Çok ağlamıştı çok iyi anlıyorum seni Allah sabır versin canım
tarafından
Amin kuzum dayanamıyorum artık
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allah sabır versin biranmonte kavusursunuz ims
tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
(758 puan) tarafından
allah kavustursun ... biz ne yapalim bilemiyorum esim koronali birine temas etmis simdi diger odada oglum surekli yanina gitmek istiyor oynamak istiyor esim red edince oglum anliyor iki gundur istahi kesildi keyfi yok  uzak olunca bi dert yakin korona suphesi olunca bi dert . allah sonumuzu hayretsin
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum
(758 puan) tarafından
amin insallah sadece suphede kalir yoksa en az 150 kisiye bulastirdik
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Ayyyyyyy:(( aglatcan Beni Aölah kavuştursun canim
tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
tarafından
Kardeşim ağrı Doğubeyazıt ta dalga geçer gibi bı izin vermişler uçak bileti aldı iptal dediler yandı parasının yarısını aldı gene izin dediler gene aldı gene iptal gene yandı .iyice sinirleri yıprandı bunaldı . 
tarafından
Asker olmak çok zor
tarafından
Gerçekten çok zor
0 oy
tarafından
Allah kavuştursun canim benim eşimde asker beli sakatlandı görevlerde o yüzden göndermiyorlar artik ama iş işten geçti tabi 
tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Allah kavuştursun canim
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Allah kavuştursun inşallah canım :(

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Rabbim kavuştursun canım 

İlgili sorular