0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından
Böyle şeyler asla söylenmez ama bazılarının gözleri hala kapalı onun için söyleyeceğim.. Bundan 2 sene evvel buradan biri bebeğim kız kıyafetleri çok küçüldü alamıyorum ayağında çorap yok çocuğumun dedi içim cız etti ben kızımın bütün kıyafetlerini dağıttım elimde verecek bişeyim yoktu ne yapsam ne yapsam dedim... Bütün arkadaşlarımı aradım bebek kıyafeti topladım kadın için sonra onları buradan ağrıya gönderdim.. Bir süre geçti aradan kıyafetler yine küçüldü dedi ben yine aradım arkadaşlarımı yine topladım kargoladım... Sonra yine yazdı bu kez kimseyi arayamadım sürekli istemeye yüzüm tutmadı sıfır kıyafet alıp gönderdim.. Bunun devamı elbette geldi o yazdı ben gönderdim derken eşim bilmiyordu ona anlattım sen s. Alakmıısn kadın seni kullanıyor belliki 1 defa yapmışın daha neden istiyor dedi burada kopardım tüm bağımı kadınla..Şimdi kendimi böyle insanların yerine koyuyorum gerçek ihtiyaç sahibi isteyemez arkadaşlar lütfen gözünüzün gördüğüne yardım talebinde bulunmayan insanlara yardım edin.. 

13 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Büyük konuşmayayım ama ac kalsam da kimseye açım demem...
-Reklam-
0 oy
tarafından

İşde bu sülükler yüzünden muhtacı olanada yardım edilemiyo yazık haram zıkkım olsun 

(553 puan) tarafından
Seninde ihtiyacın var sen neden özellikle açıp istemiyorsun haya edip utanıyorsun çünkü böyleleri alışmışlar kolaydan gelsin biz yiyelim demeye aynen gerçek ihtiyacı olanlarında önüne geçiyorlar
tarafından
Yok canım ben olanlarla yetinmeyi bildim bu zamana kadar kız anneme kıyafet vermişler dün tshort yokdu valla iyi oldu hahaaa çokda güzeller
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Burdan birine guvenmekmi ??

Hayatta öyle bir hataya dusmem daha bir defa eşşeğe ters oturdum yetti...

(27,357 puan) tarafından
Biliyom kuzu burada cogu kisi sade ama sadece menfaat icin selam veriyor ama guzel arkadaşlarda  var zamanla guvenirim belkim :))) ❣❣❣
(2,110 puan) tarafından
Aynen oyle vallaa neyse caannn ben amineyi uyuttum uyumusken kalkim islerimi görim bide aksam yemek derdi var uff
(553 puan) tarafından
Hoş sohbet muhabbetimizi ederiz odur normal olan şey bu yaşa gelmişler yakınlarında bir allahın kulu yardım etmiyorsa vardır zaten bi işleri öyleya ihtiyacın var Hiçmi komşun eşin dostun arkadaşın görmüyor illa yardım ederler
(27,357 puan) tarafından
Öyle tabi kolay gelsin cnm :)) ⚘❣
(2,110 puan) tarafından
Saol yavriiiii☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Benide onlardan biliyorlar çok üzücü durumdaym :ermm:

tarafından
Kimse bir şey demiyor sana kiz niye üstüne aliyon sürekli sen
(9,267 puan) tarafından
Bence.onlar gbi olsan surekli fake hesaplar açıp gwlirsin. Ustune alınması gereken başkaları sen değilsn
tarafından
Kız boş ver diyen dedi bir kaç arkadaş burda yazmayam boş ver konu uzamasin zaten admin onları bulup engellemiş dün gece
tarafından
Adminede dedim hepsi aynı kişi çok şükür engelledim dedi
tarafından
Niye olayı sürekli hortlatiyorsun seni o şekilde sanmislar sa sende bunu sürekli yazarak herkesin görmesini sagliyorsun
0 oy
tarafından
Allaha havale ediyorum öyle insanları haram zikim olsun inşallah 
tarafından
Kız sende olmasan b...u yemistm :)
Bir kişinin bana inanması bile beni mutlu etti ;)
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Cok haklsın bende gözüm görmeyince yapmıyorum ama ilk defa kanacaktım Allah nasip etmedi nasıl da vicdanları alıp o kadar kişinin hakkına giriyorlar yazık ya 
(553 puan) tarafından
Yapma kardeşim gözünün gördüğüne yap ben bir kaç defa daha kazıklandım burada onları hiç anlatmıyorum
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bn de güvenmem hayır yapacaksam da gerçekten ihtiyaç sahibi birini bulur yaparım 
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana çok zor günlerden geçtim kendi aileme bile diyemedim isteyemedim onlardan 
(553 puan) tarafından
İnsan yeri geliyor en yakınından isteyemiyor utanıyor bunların maşallahı var kocalar yatıyor öküz gibi bunlar dileniyor zaten dinde kadının birinden bişey istemesi haram erkek bulup buluşturup getirecek
tarafından
Alismisla r kuzum iş haline getirmişler
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Acaba okadar eşyayı napiyor satıyor mu sadece senden istemez sonuçta 
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Insanlarda allah korkusu yok ki ...

Ister çünkü yüzsüzler gerçekten ihtiyaç sahipleri isteyemiyor ya buna lac kere şahid oldum bunlar ac gözlü 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
sen secabını alırsın yinede tabikide ama o kişi Allah islah etsin 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ah kuzum ah boyle insanlar yuzunden dogru soyleyenlere de suphe ile yaklasiyoruz bosver senin niyetin onemli sevabi sana gunahi ona ait 
0 oy
tarafından
AA evet canm hatırlıyorum senı daha önce de post açmiıştın galiba 

İnsanların iyi duygularını suistimal eden ler çok var o yuzden dıkkattlı olalım❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 609 göst.
0 oy
2 cevap 211 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Melek06 (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu