0 oy
1,205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (460 puan) tarafından
Arkadaşlar evimi kuş biti sardı. Evin arkasında kuş yuvası var üzerinde yumurta var. Her yer bit oldu. 2 aylık bebeğim var.. Üzerimizde geziyorlar. Başına gelen oldu mu nasıl kurtulacağız bundan? Yuvayı bozmak istemiyoruz ama başka türlü de kesin çözüm olmayacak.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ilaclayin canim yuvayı da taşıyın bence başka yere bebegi yer o bitler 
(460 puan) tarafından
Yuvayı taşımak için eve girmemiz gerek ev boş. Nasıl olacak bilmiyorum. Mahvolduk ya her yerim kaşınıyor aşırı huylandım.
tarafından
Ev sahibi kim ki söyleyin kimse canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yuvayı bozsan bile gitmez . İlaclatmak lazım 
(460 puan) tarafından
İlaçlatacağız ama yuvayı kaldırın diyorlar. Alt kat komşumun aspiratör borusu üzerinde yuva. Ev boş kimse oturmuyor.
0 oy
(119,133 puan) tarafından
Okuyunca huylandim kasinmaya basladim yaa
(460 puan) tarafından
Bir de beni görseniz :(
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Bizimde oldu balkonda doğalgaz kazanın üstüne yuva yapmış kuş ama ben görmedim de eşim temizledi çürümüş galiba yuva ben bakamamıştım çünkü eşimde görünce çok kötü olmuştu kusmaya lavaboya koşmultu ben biz çok sarmadan farkettim ALLAHtan gitti temizledik heryeri sildik süpürdük o yuva yaptığı yeri de kapattık kuş yuva yapmasın diye şükür biz 2 güne kurtulduk 
0 oy
(9 puan) tarafından
bende yeni taşıdığım evde oldu ama nereden geldigini anlayamadm esimle sabah kalkiyrz kucuk küçük alerji gibi kirmizi kabarıyorduk 1 hafta 2 hafta derken dedm noluyo en son int araştrirken pervazlara bakn yazmşlar biran tahta kurdu sandm oturdum ağladm sinirlerm bozuldu ilaclattk meger kus bitiymiş bidaha olmadi. geceleri çıkıyordu cogunlukla meydana ama yuvayi baska bir yere tasiyabliyrsan tasi tasiyamyrsan ilaclat boz diyemeyecegm. Allah yardmcn olsun.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 273 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 21minnak21 (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 175 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.