0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar terasimin penceresine ve klimanın üstüne kuş yuva yapmış ama kumru mu güvercin mi pek anlayamadim kuslardan anlamam pek evime yuva yapmalari uğur getirir galiba öyle duydum terasimi kirletiyor kar ama yuvalarını bozmaya kıyamıyorum yazık sizce bu nedir kumru mu güvercin mi ve gerçekten uğur getirir mi 

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kumru cnm o bi alısırsa her sene gelirler aynı yere yuva yaparlar
tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kumru bu:)....

tarafından
Hmm teşekkürler canım terasimi çok kirletmisler ama yuvalarını bozmaya kıyamıyorum
0 oy
tarafından

Ya nasılda poz vermiş :) benim eski eve de geliyorlardi ben ellemiyordum ama çok pisletir

tarafından
Evet baya pisletiyorlar hemde ben gebeyim şuan onların yuvalarını bozup zarar vermek istemiyorum
tarafından
Bırak kalsın o zaman.canim gittiği zaman önlem alirsin gelmezler
tarafından
Tamam canım tesekkurler
0 oy
(384 puan) tarafından
Sakın dokunma cnm onlarin yuvası bozulursa bir ömür beddua ediyolar senin yuvanda bozulsun diye ve gerçekten bozuluyo yumurtlucak ondan sonra kendi gider 
tarafından
Bozmam zaten canım bende gebeyim bebeğime bı zarar gelmesin benim yüzümden
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ana kurbanee birde bakmis poz vermis:D

tarafından
Evet poz verdi
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Kumru canım çok severim, guguk kuşu da deriz biz buna 
tarafından
Anladım canım
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Senelerce uğraştım ben de bozmadım ilk yuvasını ama sürekli geliyorlardı ses çıkarıyorlardı. Güvercin kumru gibi hayvanların yavruları da doğdukları yere yuva yaparmış. Yani kısır döngü oldu ve ben uzunnnn zaman balkonumu kullanamadım. Çok pisletiyorlar bir de.
tarafından
Evet baya pisletiyorlar ben gebe halimle zor temizliyorum terasim da büyük aslında ama yine de bozmaya kıyamadım bende gebeyim ya yazık
(2,492 puan) tarafından
Bozma canım. Bozmadım ben. Bir defa yıkayacaktım yumurtasının yerini değiştirdim. Meğer insan kokusu sinerse yumurtalarını bırakıyorlar ol. Bıraktı gitti. Sonra da biz sık sık oturmaya başladık biz varız diye gelmedi. Bozmadım ama ben de hiç

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,191 göst.
12 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Juu (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpilll (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 876 göst.
+1 oy
12 cevap 348 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,569 soru

11,202,340 cevap

34,499 kullanıcı

...