0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Mrb oğlum yeni bir yaşına girdi çok şükür. Yemek yeme problemi dışında çok şükür iyiyiz.

Ben oğlumu hala dışarı çıkarmıyorum virüsten dolayı korkuyoruz. Evde oyunlar oynuyoruz ama aynı şeylerden sıkıldı. Daha yürümüyor koltuklara tutunarak yürüyor. Fikir alışverişinde bulunalım diye sizlere sormak istedim.siz neler yapıyorsunuz acaba.

14 Cevaplar

+1 oy
(2,840 puan) tarafından
bizde bu ay yasina giriyoz yurumuyo daha ama olsun saglikli olsunlarda :) parkda salincak kaydirak filan takiliyox ananeye gidiyoz giderken biraz ellerinden tutuo yurtmeye calisiyorum ozellikle bebek arabasini almiyorum 1sokak annemle aramiz 
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Annemler yakım ben onun bahçesine götürüyorum onun dışımda akülü araba aldık çok mutlu oldu onunla evin içinde gezdiyoruz evde kedimiz var sürekli onunla oyunlar oynuyor sıkılmıyor onun için 
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizinki yürüyor mu.
(1,939 puan) tarafından
Hayır tutunarak gidiyor
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Boyama yapıyoruz oyun hamurları ile oynuyoruz bul tak oyunları alıyorum değişik seveceği 1 yaş oyuncakları alıyorum oyun havuzuna su koyup oynatıyorum salıncak ve hamak aldım kısaca bir boş odam vardı orayı oyun odası yaptım her günümüz orada geçiyor öylece kurtarıcım oldu:angel:

(67 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsınız bende tavana salıncak kurduracaktim ama tavan alçıpan olduğu için kaldirmazmis. Benim oğlum kalem kağıt verdiğimde kağıdın ucundan yemişti bir daha cesaret etmedim vermeye teşekkür ederim.
0 oy
(48,657 puan) tarafından
sanki ustunden on yil geçmiş gibi hic hatirlamiyorum ☺️
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim.
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Bizde yasina gireli 4 gun oldu canim. Disariya çıkmıyoruz.  Yemek problemi bizdede var hele son 2 aydir hic istah yok. Sukur kilosu falan iyi ama surekli emmek istiyor yapisik ikiz gibi geziyoruz resmen.  

Emeklemedi hic koltuklarada tutunup yürümüyor daha. Ayakta yeni durmaya basladi ben arkasida olursam tabi. Biraz tembeliz o konuda :) surekli elinden tutup gezdirmemi istiyor.   Bu ara yoruyor baya
(67 puan) tarafından
Bizimkinin kilosu zayıf biraz şuan 9kg. Anne sütü yok maalesef mama veriyorum hala.  Sütü içmedi daha. Emekliyor kanepeye tutunup kalkıyor bakalım. Teşekkür ederim
(7,410 puan) tarafından
Rica ederim. Olsun canim her bebek anne sutu alacak diye bise yok. Yeterki saglikli olsunlar. Hic takma kafana.
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim oğlum yemek yedirme saatlerinde beni çok geriyor nasıl yemek yedirecegimi şaşırıyorum.
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Top oynamayı çok seviyor yeni yeni yürümeye de başladı bizimki hem ayağıyla vuruyor düşene kadar hemde yerde oturup birbirimize atiyoruz. Onun dışında suyla oynatıyorum onu Bi leğene su koyup koyuyorum önüne şıp şıp oynuyor çok eğleniyor
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim.
0 oy
(253 puan) tarafından
Canim benim ki 11 ayin icinde tutunarak yürüyor surekli ayakta olmak istiyor o yuzden evde yuruyoruz bu ara yuruyebildugimiz kadar :D lego aldik onlarla guzel tak cikar yapiyor bul tak oyuncaklar car ondanda aldik guzel seviyir legolari yikmayi cok sevdi jengada alsak olurmuş birde ben muzik acip dans eduyoruz tv izlemesin diye radyo aciyorum tvden cunku ses gelen yere bakmak istiyor tlfn olunca.ekran siyah olunca dans ediyor.zeka kartlarim vardi hala oynuyoruz onuda kartlari yemek istesede ****** seslerinu cikarip kedi köpek inek yapmam cok hosuna gidiyoe o yapamiyor tabi maksat eğlensin kulak yatkınlığı olsun.onun dışında surekli pesimde bh aylarda kaybetme korkusu yasiyorlarmis mutfakta banyoda pesimden ayrilmiyor
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim.Bizde benzer şeyleri yapıyoruz zeka kartlarının kenarlarını hep dişledi.
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Genelde saklambaç oynuyoruz Miraç beni bulamaz ki diyorum anında aramaya başlıyo bende saklaniyorum sesime gelip buluyo. Küçük küçük topları var onları sepetin içine atıyoruz sonra kendide sepetin içine girip topları bana geri atıyo. Elimde bişey saklıyorum onu bulmaya çalışıyo genelde işimiz toplarla ama değişik oyunlar bulmaya çalışıyorum eğitici vs 
(1,114 puan) tarafından
Bu arada kendi tutunup kalkmaya destek alcak yer bulursa kalkıp yürüyor onun dışında yerden kalkamiyo henüz ama odadan odaya geziyoruz baya 23ünde yaşına gircek
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Bizde küçük toplarla oynamayı seviyoruz. Küçük bir kutuya yuvarlak delik açtım topları onun içine atmayı seviyor ama çabuk sıkılıyor.
(1,114 puan) tarafından
Çocukların hepsi öyle cnm bizimkide sıkılıyo hemen. Ama en çok sevdiği oyun saklambaç :)
(67 puan) tarafından
Saklambaç oyunu oynamamistik onuda deneyelim. Bizimki oturur vaziyette arkama geçip bana ceee yapmayı seviyor.
0 oy
(161 puan) tarafından
Bnmki yürüyor vala..yaşıtları var mahallede bide amcası ve halası var 5 ve 6 yaşlarında..kumda oynuyorlar bahçede civcivlerle tavuklarla ..köyde olmanın ayrıcalığı bu olsa gerek.. çok şükür yapabileceği bı sürü şey var..tabi yorulunca acikip yemek yiyor yani bı sorunumuz yok şimdilik :) ;) 
(67 puan) tarafından
Maşallah evet köyde olmak çok güzeldir çocuklarla.. biz evde ne yapabilirsek artık benim oğlum çabuk sıkılıyor.
0 oy
(18 puan) tarafından
Biz de 5 gün sonra 13 aylık olacaz insallah. 10 aylıkken yürümeye başladı oğlum şimdi evin her yerinde geziyor ve çok dağıtıyor malesef. Ayakkabılarını giydirip kapının önüne çıkarıyoruz yürüyor babasıyla birlikte çiçeklere ağaçlara dokunuyor. Top oynuyoruz birlikte. Balkonda oyuncaklarıyla oynamayı seviyor. Suyla oynamaya bayılıyor. Işıklı müzikli oyuncaklar aldık onlar dikkatini çekiyor. 
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Maşallah kuzuya.
0 oy
(208 puan) tarafından
Benim kızımda 13 aylık  hergün akşam üstü çıkarıyorum canım kapıya elinden tutup yürütüyorum iyi geliyor onada bahce falan varsa sende çıkar 
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Apt.in bahçesi var ama korkuyoruz dışarı çıkarmaya. Apt in parkı var ama biz daha evdeyiz.
(208 puan) tarafından
Bizde parka gitmiyoruZ canım
0 oy
(178 puan) tarafından
Evimiz siteli olduğu için arada mecburen kimseyle temas etmemek kaydı ile indiriyorum az dolanıyor sonra sıkılıyor zaten evde her türlü imkanı var salıncak tan havuzdan kaykayına kadar balkonum büyük onu olun salonu yaptım:) o derece 
(67 puan) tarafından
Bizim apt da site parkı var ama korkuyoruz dışarı çıkarmaya. Evdeki imkanlarla da sıkılmaya başladı gibi geliyor bana
0 oy
(335 puan) tarafından
Valla canım benim oğlum da 1 yaşına gireli 10 gün oldu henüz yürümüyor ama koltuk kenarlarinda vs yürüyor. Bu aralar çok miz mız hemen herseyde sıkılıyor. Çizgi film hiç izlemez genelde reklam izliyor. Onun dışında halkalarıyla bultak oyuncağıyla falan bazen oynuyoruz bende dışarı çıkarmıyorum virüsten dolayı ama cani da çok sıkılıyor 
(67 puan) tarafından
Aynen bizde öyleyiz evdeki imkanlarla sıkılmaya başladı gibi geliyor bana artık değişik şeyler istiyor.
0 oy
(236 puan) tarafından
benimkide 1 yasinda tutunup geziyo yurumuyo hala cikariyoz arada hava aliyo yemek yiyo uyuyo kalkiyo yine yiyo yine  uyuyo tenbel yaa gesmek istemiyo p kadar  zorluyorum gezsin yok anam oturuuo yere  yiyo yine uyuyo
(67 puan) tarafından
Maşallah kuzuya benim oğlum yemek yemeyi sevmiyor nasıl yedirecegimi şaşırıyorum huni çırpıcı tencere TLF yemek yedirme aparatlarimiz.
(236 puan) tarafından
oylede gec yuruyo canm  seninki eger kilosu normase cok yedirme yurusun kossun oynasin biraz
(67 puan) tarafından
Kilosu şuan 9kg. Çok hareketli maşallah
(236 puan) tarafından
harakrtli cocuk daha nolsun bence normao  cabuk gezer
(67 puan) tarafından
İnş bakalim.

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 290 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (187 puan) tarafından soruldu