+1 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından
Boyama kitabi kalem asla ilgisini cekmiyo parmak boyasinida sevmedi henüz erken heralde bütün oyunlardanda skldik vakit gecirsin diye evi araba doldurdum bi oda sırf oyuncak araba fikir verin kizlar ya

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlgisini en çok ne çekiyor
(7,972 puan) tarafından
Sadece araba
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Tabak çanakla oynuyo sjsjs  koltukta zipliyo boyamayi ablasıyla yapiyo onla daha çok seviyo boyama yapmayı  beraber oyuncak döküp oynuyolar en fazla 5 dk oda evin içinde saklambaç oynuyolar dünde limon almış dolaptan koridorda limonu yuvarlayıp oynuyo oyuncakların yüzüne aslaaa bakmiyo 
(7,972 puan) tarafından
Mirana kardes yapasim var su an
(44,603 puan) tarafından
Yap gitsin:D
(7,972 puan) tarafından
Daha çok küçük amağğg
(44,603 puan) tarafından
Kaç aylik
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimki kitapları kalemleri sever kiz bi onlarla ilgileniyo:D oyuncak hic sevmez alır atar sende eline tabak çanak ver oynasın 
(7,972 puan) tarafından
Tabak canak la oynama süresi 2 dakkayi gecmiyo
0 oy
tarafından
Duvara tırmanmaya çalışmaca kendini yüksek yerlerden aşşağıa zıplamaca oklava ile evdeki eşyalara vurup gümbğdü gümbüdü şarkı söylemece oyuncakları kırıp tamir edemediğimiz için sinir krizi geçirmece seviyor genelde kuzum inan oyuncakların haddi hesabı yok iki dakika oturmuyor ki oyun oynayalım 
(7,972 puan) tarafından
Anaammm yagmur seninki de hareketli benm oglan gibi durmuyo
tarafından
Hiperaktivite tehşisi koyuldu kuzum inan o kadar hızlı kilo veriyorum ki ilaç ta vermek istemiyorum ama doktor ısrarla gece gündüz uyumuyor ilaçtan sa bu durum daha zararlı diyor bilmiyorum çok özeniyorum anneleriyle oturup oynayan çocuklara
(7,972 puan) tarafından
Sende her gun disari cikar ev trambolini al enerjisini hep orda atsin yorsun kendini gece uyur
(175 puan) tarafından
Hiperaktif teşhisi nasıl konuluyo anlatırmısın bende de var bi tane
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Kuzum o aralarda Faruk sadece kendini duvardan duvara vuruyodu :D
(7,972 puan) tarafından
Ahahaha ayy farukk yerimm
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Evcek muzik acin oynayin 
(2,475 puan) tarafından
Eger hava guzelse en guzel aktivite parka gitmek
(7,972 puan) tarafından
Goturuyorum cnm sonrada eve gelene kadar ortaligi inletiyo sagolsun
(2,475 puan) tarafından
Doymuyolar ama napsinlar surekli evdeler
(7,972 puan) tarafından
Aynn  skliyolar en iyiis kardes yapmak
(2,475 puan) tarafından
Kardes candir ama su icinde bulundugumuz surecte de cilginlik bana gore
0 oy
tarafından

Damacana oynamayı tercih ediyoruz

image

(7,972 puan) tarafından
Ahahaha dur damacana alayim da belki oynar☺☺
tarafından
Bak oyuncakların suratina bakam yok nerde damacana kola şişesi kap kaçak tencere tava hepsiyle oynar
(7,972 puan) tarafından
Bizimkide leğenlerle oynamayi seviyo
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Cok oyuncak cok ılgı dagınıklıgı demek canım.Kostur oynat yanına otur dısarı guzel oldugunda dısarı gotur.En sıkıcı zamanları ya suyla oynamayı severse guvenlı bı alanda suyla oynat top at top oynat 
(7,972 puan) tarafından
Disari neredeyse her gun cikariyorum bazen yurusun diye elini tutuyorim ama kosuyo oglum asla kaldirimda yirumeyi sevmes yolun ortasinda gidiyo ondada pes ettim
(8,318 puan) tarafından
Canım benim yavrumda oyle cocuklsr cıkınca kosmak ıstıyo ben sapkasından tutuyodum crketının felan guvenlı bi yere kadar gidiyo işte
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Araba oynar

Tencere tava 

Camasir asma 

Bulasik mak. Boşaltma

Ev süpürme ve silme 

Toz alma

Dolap kapaklarını vurma 

Krem sürme yüzüne gözüne 

Bir deeeee

Bol bol kitap karıştırma okuma 

Bak hic odasinda vakit geçiriyor yazmis miyim :D

(7,972 puan) tarafından
Ahahahahah gozumde canlandi
0 oy
tarafından

Arabalarla oynar top falan oynarız beraber

Birde etkinlik var dur atıyım onu yaptiriyorum

image

(7,972 puan) tarafından
Ooo boyle seyler çok var askm yuzune bakmaz
(2,475 puan) tarafından
O oyuncagin aynisindan var asla sevmiyo bebeler mutfak dolabi bosalt tencere tava ben ayri havayim diye takiliyo benim.gozumun isigi
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Valla iki oğlum var ikiside  minnak  beraber oynuyolar şükür  çoğu zaman saklambaç  kovalamac:)))
(7,972 puan) tarafından
Bu gidisle cocuk yapcam zaten
0 oy
(203 puan) tarafından
18 aylık benimkide kitapları seviyor 2 yaş dikkat kitabı aldım ordaki soruları soruyorum gösteriyor köpek kedi falan dikkatini çekiyor resimler. Hoplama zıplama plastik şeyler.. :) müzik aç oynasın evcilik oynarız onuda sever yemek falan yapar aman böyle geçiyor işte :) 
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Puzzle yapmaya bayılır yığınla puzzle ı var. Kitap bakar okuruz, araba yarışı yaparız, oyun hamuru oynar şekil veririz, lego oynarız, maç, saklambaç, kovalamaca oynarız. Piyanosu var onu çok sever müzikli, onunla oynar. Aklıma gelen bunlar şimdi. Camdan bakarız martılar var evin önünde onlarla konuşuruz yoldan geçenlere bakar aaa baba der yok o amca derim :D sohbet ederiz camdan baka baka çok sever. Ev işi de yaparız bulaşık makinesi boşaltmaya yardım eder, çamaşırları makineye atar, vileda yapar, tız alırken oda kendi ağız beziyle koltuk dolap siler :D 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
15 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 358 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Muhammed (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu

379,465 soru

11,359,488 cevap

34,836 kullanıcı

...