0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ben hamileyim son haftalarim yürümekte zorlanıyorum kuyruk sokumu ve bel fıtığı beni mahvediyo 2 kişiye yemek hazırlarken bile çok zorlanıyorum ona rağmen ariyo geliyoruz yemek var mı evde diyo  bu kadar düşüncesiz olamaz bir insan evinde yap yemeğini ye kendi kızı var ona gitmiyor bu halimi bile bile geliyo kabul etsen bı dert etmesen bir dert ...

6 Cevaplar

+3 oy
(4,668 puan) tarafından
Bacım sen de, yemek yapamadım anne rahatsızım, diyeydin.
-Reklam-
+2 oy
(2,119 puan) tarafından
Yok yapmadım sen yaptıysan getir beraber yiyelim anne diyeceksin. 
tarafından
Biz maalesef altlı üstlü oturuyoruz bide ben çok açık sözlü değilim ya kendimi yer bitirirm bişey diyene kadar eşime bile anneme götür diyene kadar 3 saat geçer zorla söylerim yada bişeye ihtiyacım olduğunda eşimin yüzüne diyemem mesela al diye ise gidince mesaj atarım öyle söyleyebilirim off sinir oluyorum kendime ya
(2,119 puan) tarafından
Kız hadi kaynanan neyse eşine neden diyemiyorsun.
tarafından
Ya daha 1 senelik evliyiz ama bir sene bana inan zehir oldu yani eşim ona kendimi yakın hissetmeme rahatlıkla ihtiyacımı istememe hiç yardımcı olmadı annemgile 1 buçuk ay geçerdi yakın oldukları halde gidemezdim götürmezdi benide birakmazdi gideyim burnumdan getirirdi 2 ayda bir ağlata aglata götürdü zorla o da annem arardi gelemeyecem der ağlardım yada bı kıyafet eşya ihtiyacım olurdu alamam param yok sonra vs der dururdu parası olduğu halde canım şunu çekti derdim hamileyken her canının istediğini yemek zorunda değilsin derdi almazdı hastaneye giderdik saatlerce beklerdik acikirdim yemezdik eve getirirdi aç aç beni hamile halimle eve şunu al gel derdim 2 sini alırsa 2 sini almazdı unuttum derdi halbuki unuttuğu için değil cimri olduğu için yapardı ben bı gün yine hastaneye gittim gittik yani açlıktan öldüm hamileyim bana bı çikolata aldı bebek hareket etsin de cinsiyeti görelim diye bende ağlayacaktim nerdeyse bari bitane poğaça al midem bulandı dedim anladı halimden doktordan çıktık tabi bebek açlıktan yine hareket etmedi biz cinsiyeti göremedik zorla beni yemeğe götürdü ama utancimdan götür bile diyemedim kendisi anladı götürdü gittiğime bin pişman oldum orda ben yemek yerken sanki karşısında düşmanı varmis gibi baktı bana boğazımdan geçmedi o lokmalar yarım bıraktım yemeği ev ihtiyacı karşılamak için markete gittik neymiş aldiklarimiz 200 TL tuttu diye yüzüme bile bakmadı ben şimdi markete gitmiyorum onunla  mesaj atıyorum öyle getiriyor beni 2 ay boyunca hamileyken eve tikti 2 ayda zorla anneme götürdü ama hep eve tikti bı yere gidelim dedim insanın kocasının yanında canı sıkılmaz dedi kendisi o hafta 3 kere arkadaşlarıyla yemeğe gitti yani anlayacağın hiç bana kocalık yapmak istemedi parasını yiyen dusmani gibi gördü sarilacagimda sarılma elini tutarım dokunma öperim öpme bıktırdı beni
(2,119 puan) tarafından
Oovv rabbim yardımcın olsun canım benim, böyle eşim olsa bende istemez/isteyemezdim gerçekten. İnşAllah düzelir rabbim merhamet versin yüreğine onun.
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(72 puan) tarafından
Kabul etmesen dert değil canm açık açık söyle.. Anne senin yapman lazım de 
0 oy
(48,759 puan) tarafından
yapamadım de canim paralama kendini
0 oy
tarafından
Hazirlayamadim de sende anlar belki 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Yapamadım durumumu biliyorsun gelip yap da beraber yiyelim de iki kere böyle dersen emin ol bidaha demez 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,111 göst.
0 oy
11 cevap 273 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 423 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 642 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu