0 oy
1,110 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından

Kızlar eşim tam bir ahmak ve düşüncesiz. Bayram diye kaynanam lara geldim 3 gündür falan durayım eşim gelmiş bana diyor abim yenge lerim gelirse onların her işini yap onlar otursun sen yap diyor bu bizim evimiz diyor bende dedim hep beraber yapar ederiz sonuçta onlarda misafir bende. Onlarında kaynanasını evi benimde hayır sen yap diyor anlamıyor kendimi mal v hizmetçi gibi hissediyorum.

Geçen senede hamile halimle onlara hep hizmet ettim biride demedi gel beraber yemek yapalım bulaşık yıkayalım iyiyp içip evi dagitıp gittiler. Şimdide oğlum 4 aylık kimsenin yanında durmaz etmez eşimin böyle yapması demesi dogrumu bana çok dengesiz e geldi 

40 Cevaplar

+1 oy
(3,135 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gerçekten ahmakmis ne demek yani onlara hizmet et onlar otursun ohh valla ne ala memleket yerinde olsam kalkmazdim yerimden 
(897 puan) tarafından
Bide oglum sünnetli hep aglıyor hiç düşünmüyor beni çocugu
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Valla eşin sana böyle davraniyoken ailesi de agzina sicar senin canim hersey kocada bitiyo maalesef. Allah yardimcin olsun
+1 oy
tarafından
agzına sıçamadın mı kaldırsın kıymetli g*tünü yapsın kendısı karısı uzerınden mıllete yaranacak kadar adi olamaz bır ınsan
(897 puan) tarafından
Annesinin babasının yanında aslan kesiliyor adam..
tarafından
Ne kesılırse kesilsin kendını savun kımseye hızmet etmek zorunda degılsın orda hepiniz gelinsınız neden sen 3 gun onden gıdıyosun kı kocan mı göturuyo gıtme sende bayramda gıt el gıbı gıt gel eltılerın gıbı bırınız bulasık yıkıyosa bırınız cay doldurur bırınız baska bı ıs yapar yanı herkes o evın gelını sen hizmeti mısın ezdırme kndını
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
ee bosuna is kocada bitiyor demiyiruz. o adami rezilde eder vezirde. iste senin gibi kiocalarda eslerini hizmetkar ediyor
0 oy
(64 puan) tarafından
Bir dengesiz koca daha ayni benimki gibi boyle adamlar cok sansli oluyor bizim gibi kadinlari buluyorlar ama değerimizi anlamiyorlar
(897 puan) tarafından
Aynn ya hiç sorma
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok istiyorsa kendisi hizmet etsin abisiyle yengesine onlara hizmetçi etmek için mi evlenmiş 
(897 puan) tarafından
Onların eşi hep oturuyor bana diyor sen oturma hiç et et boş vr onlar otursun geçen senede aynısı oldu
0 oy
tarafından
Oldu baska derdi varmiymis kalksın kendi hizmet etsin madem yalakalık seviyor 
0 oy
(753 puan) tarafından
Yapma.. Kimse kimsenin hizmetçisi değil. Gelinler hizmet etsin diye alınmıyor sinir oluyorum bu yapıya 
0 oy
(343 puan) tarafından
Ayyy anı benim benim bir kere akrabasına oturmaya gitmiştik evin çocuğuda bardak düşürdü kırdı eşimde bana diyo kalk toplasana diye ben niye topluyayimki annesi var sonucta ne kadar ***** bı insanlar ya hep ezdiriyo benim eşim beni
tarafından
Öyle kocanın ayagını altını öperım mı valla su dedıgınde anlasıldıgı uzere sen kendını ezdırmeye pek meraklısın kendını degıstırmen lazım insani şeyler yapıyor diye ayagını altı öpülmez tesekkur edilir sevgı saygı gosterılır dıle alman bile sacma boyle bır cumleyı ayrıca sana ıyı davrandı diye bu sekılde sımartırsan sonuc senın kocan gıbı olur kndını bı *** sanır
(11,217 puan) tarafından
katiliyorum yagmur erkeklere haddinden fazla deger verilmez. ne kadar cok odun ne kadar cok fedakarlik o kadar ezilme ve saygisizlik getrir.
tarafından
Kiz ne ayağinin altini öpecennn götlerini kalkar o seninkini öpsun
(343 puan) tarafından
Napayım sonucta ben hiç öyle değer görmedigim için ağzımdan öyle çıktı tabikide okadarida yapılmaz
(897 puan) tarafından
Seninki daha kötüymüş cnm.......
Bide benim oglumda sünnetli perşembe sünnet etmiştik hep aglıyor boş hizmet et diyor
0 oy
(803 puan) tarafından
Niye sen hizmetçi misin seni onların ayağına yolluyor o ne demek yapma yapılırsa hep beraber olmalı eşin sana bu şekilde davrandığı sürece diğerleride seni adam yerine koymaz
0 oy
tarafından
eşin çok meraklıysa kendisi yapsın köle misin sen pardon da inadına yapmam ben olsam 
0 oy
(473 puan) tarafından
O kadar düşünüyorsa kendi yapsın eşin madem onun evi buyursun hizmet etsin.
0 oy
(87 puan) tarafından
Bi de 4 aylık bebeğin var milletin sana hizmet etmesi lazım ne münasebet kocan çok isterse kendi yapsın
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bir insan niye böyle düşünürkü anlayamıyorum niye. Hangi akla hizmet. Sakın yapma sofrayı kimse toplamıyor mu sende toplama. Mecbur kalıp toplayacaklar. Oğlunla ilgilen başka odalara gidip
0 oy
(1,284 puan) tarafından

Kiz ben neler okuyorum ya. :O

0 oy
(175 puan) tarafından
Çok saçma bide bunu kaç gün önceden sana söylüyor bende senin düşündüğün gibi düşünürüm hadi görümcen gelecek olsa ona hizmet edersin sana düşer Bi nebze de onlarda gelin yani küçük gelin misin ondan diyordur belki ama yınede bunu bu kadar ince düşünck biriyse senide düşünmesi lazım bana da derdi kaynanam ben çocuga bakayım sen şunu yap falan ben çocuga bakıyorum zaten siz yapın sende en kötü ihtimalle hasta numarası yap ne biliyim yada yap elinden geldiği kadar boş ver ya 1 günde ölmezsin yorulmzsın 
(897 puan) tarafından
Oglumda sünnetli zaten kimseye veremem bana hizmet et diyor
0 oy
(63 puan) tarafından
Karısını millete hizmetçi edince başı göğe erecek herhalde. Böyle egosunu yükseltiyor. Kadın işlerine karışan erkeklerden nefret ediyorum. Ona ne şimdi bulaşığın kimin yıkayıp yıkamayacağı? Ona mı kalmış. Fırsat buldukça sen de yardım edersin, yengesi de. 
(897 puan) tarafından
Onunki erecek galiba.. Oglumda sünnetli zaten
0 oy
tarafından
Ne kadar dengesiz ve düşüncesiz bir adam 

Sen yapmaya devam ettikçe onlar daha fazla abartacak emin ol yapmak zorunda değilsin kesinlikle yapma 
0 oy
tarafından
Eşine tamam de. yapma. 

Benimki de yap diyor. Sonra bsk o şu oturdu diyorum. Kendisine kızıyor.Yeni evlendiğimiz zamanlar derdi. Artık tanımaya başladı çoğunu demez. hatta uyarır benim yanımda otur sadece hiç bir iş yapma der.
0 oy
tarafından
Mal herif ya nefret ediyorum böyle zihniyeteki kocolaradan ama sen eşinle tanışmadan bu konuyu çöz 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 647 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 468 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 350 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 423 göst.