0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından

Kızlar ocak ğözlerim çok kararmış bilmedim makineye attım daha berbat oldu ne yapsam mis ğibi olurr varmı bir temizlik mucizeniz:P

11 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
telle ovalarım hep 
(161 puan) tarafından
Yapıyorum ama makineye attığım in çıkmıyor kuzum
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ben kaynatiyorum canim. Toz deterjan varya camasirlar icin ondan koyuyorum az camasir suyu :) yumusayinca telliyrm hemen. 

Çaydanligin ust icinide toz deterjan  1 kasik koyup kaynatiyorm bembeyaz oluyor . Kalan yerleri sungerliyorum telliyrm arada.
(161 puan) tarafından
Çaydanlığın ben devamlı ciflerim temizlenir ama buna Bi yöntem bulamadım dur birde onu deniyelim bakalım:) sağol kuzum♥️
0 oy
(48,761 puan) tarafından
beyaz sabunu rendele onunla ovala canim
(161 puan) tarafından
Tamam kuzum dediğinizin hepsini yapıcam bakalım hanğisi tutucak:D
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Zamanın da ankastre takımını siyah aldım çok sevdiğim için. Ama beyaz al dedi kayınvalidem kendininki öyle rahat ediyorum siyah zordur dedi. Keşke dinleseymisim. Siyahi sevdiğim için teslim oldum. Şimdi hemen tozlaniyor hep silmek gerekiyor. Ve senin dediğin gibi Ocak gözleri siyah gri değişik bir şey oldu bende her şeyi denedim olmuyor . Sadece çamaşır suyu denemedim. İnsaAllah geçer ya kötü görüntü canım 
(161 puan) tarafından
Hemde çok kötü Bi ğörüntü oluyor hiç sevmiyorum
(1,072 puan) tarafından
Valla yaa sorma
0 oy
tarafından
Tel cif domestos 
(161 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(208 puan) tarafından
Aspirin var deterjan ondan sıkıyorum sonra telliyorum yeni gibi oluyor ama biraz yoruyor
(161 puan) tarafından
Ay temizlensinde yorsun
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bulaşık makinesi tabletini sıcak suya at leğene oklarına içine at bi süre beklesin o suyla ov güzelce 
(161 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Cif ve telle iyice ovala 
(161 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(13,939 puan) tarafından
Arap sabunu ve telle ovuyosun. Kalın tel değil ince teller oluyor pazarda onlarla yapman lazım. İlk günkü  gibi parlak oluyor. 
(161 puan) tarafından
Tamam kuzum
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Bildigim kadarıyla makinaya girip o mat gri rengi alınca pek.degismiyor malesef bu ocaklar basa bela.valla sil.sil yine.olmuo
0 oy
(1,182 puan) tarafından
Limon tuzu karbonat çamaşır sodası ve sirke içinde kaynatıyorum sonra telliyorum hatta çaydanlığın kapağını da öylesine bi koymuştum suya baya bi süre cok güzel parladı:) en son kaynattigim da makineye atmış gibi bi renk aldı ama telleyince çabucak açıldı zaten sizin ki de kararmış risk almış olmazsınız 
(161 puan) tarafından
Tamam canım deniyicem:)

İlgili bir soru bulunamadı

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...