0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kimlerin ehliyeti var kimler araba kullanmasını biliyor 

Ehliyetim yok ama araba sürmeyi biliyorum bazen sürüyorum ara sokaklarda siz biliyor musunuz ehliyetiniz var mı?? :)

18 Cevaplar

+1 oy
(6,722 puan) tarafından

Araba sürmeyi biliyorum ama ehliyetim yok benimde maalesef :D alacaktım bebiş geldi artık doğunca alırım.

-Reklam-
+1 oy
(10,046 puan) tarafından
Ehliyetim var araba kullanmayı biliyorum çok ta seviyorum:)
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Ehliyetim var sürmeyi de biliyorum ama esim cok pimpirikli o yüzden o varken rahat süremiyorum diye istemiyorum hiç o yokken de araba da onla oluyor zaten yine süremiyorum :D:D

0 oy
tarafından

Ehliyetim var arabamda var lakin benim elime gecmiyo :D esim yanimda olmadan kullanmadm hic acemiyim

0 oy
(1,456 puan) tarafından
Benim ehliyetim var canım. Sürebiliyorum ama eşim verirse :) ben varken sen suremessin benim yanımda dio :) 
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Benim eşimin ehliyetle ilgili sıkıntıları var napcan sen ehliyeti ben seni götürürüm istediğin yere falan diyor nezmn kapandın Ozmn ehliyet diyor biraz geri kafali
0 oy
(576 puan) tarafından

Benim yok tam dugun haftamda ehliyet sinavim vardi esim izn vermedi derslerini de almstm simdi evlndik ne ehliyeti diyor araba surmesini de biliyorm ama bosa blyrm:'(

0 oy
(6,361 puan) tarafından
Ben kullanmayi biliyorum ama ehliyet yok esim ogretti surus parkina gidiyoruz orada suruyorum onun disinda izin vermiyo
0 oy
(452 puan) tarafından

Var cnm, hamileliğimin ilk aylarında deli gibi okudum memlekete 1 aylığına izine gidincede hemen girdim ehliyet kursuna 6 buçuk aylık hamileydim ehliyetimi aldığımda :) iyikide almışım şimdi oğlumla gezmelere gidiyoz

0 oy
tarafından
Ehliyetim yok ama surmesini biliyorum lakin esim vermiyo neymis ilerleydn zamanlarda iyice ogrenince vercekmis
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Ehliyetim de var kullanmayı da biliyorum ama arabamız yok :D

0 oy
tarafından
Benim yok ama ilk defa esimle birlikte denedim o zmn kullandm ama almayi dusunuyorum esimin bos vakitlerinde killanmayi ogrenecem insllh esimde cok istiyor ehliyet almami
0 oy
(3,798 puan) tarafından

4 aylık hamileydim aldim ehliyetimi onun öncesinde kullanabiliyordum eşim saolsun nişanliykenden beri bana ögretme çabasindaydi babamda aynı sekil onlarin sayesinde aldım kullanabiliyorum yoksa bana kalsaaaa hayatta olmazdı :)

0 oy
(1,048 puan) tarafından
6 senedir var ehliyet. Aktif kuklanıcıyken kaza türü bişey yaşadım. Benim salaklığım yüzüne oldu .

Bilmiyorum o gün bugün korkuyorum binmeye . 

Mecbur kalınca kullandım 2 kere o kadar. Nasıl atlatıcam bilmiyorum hala 
0 oy
(806 puan) tarafından

Kasım ayında ilk girişmde kazandım sınavı arada babam ogretiyodu zor olmadı geçmem çok şükür kazandm ehliyeti çokta güzel kullaniyom:) hamilelik olduğu için eşim çok vermek istemiyor:ermm:

0 oy
(1,028 puan) tarafından
Bende ehliyeti alalı 2 ay oluyor arabamız var arada sırada ben kullanıyorum otoyolda bir saat kadar da kullandım ama eşim olmadan hiç kullanmadım hep eşim yanımdaydı 
0 oy
tarafından
ehliyetim var cuzdanda duruyo calistigim yerdeki manyak servis soforu yuzunden korkuyorum kullanmaya
0 oy
tarafından
Bwn cok ististedim istiyirumda ama biturlu nasipmi anlamadim tam yazilcm bise cikiyir bu sene alcktim hamile olunca kizimi ka birakamdm biyere kurs fln.. seneye insallah. Esim iizin verir karismz hatta arabayi surmeyi ogretmisti biraz ilk kizima hamileydim    ..

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 668 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 859 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...