0 oy
751 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaa kızlar şimdi mesela kızıma bisey veriyorum (bisküvi,  şeker,  çikolata vs) bi bakıyorum kaynanam yiyor çocuktan alıp :D ya güldüğüme bakmayın çok sinirim bozuluyor yani anlayamıyorum geçen topitop almış babası açtım çocuğa elindeydi içeri gittim geldim bi isleri hallettim bi baktım kaynanamın elinde şapur şupur yiyor :DD sizinde kaynanalarınız böyle mı yoksa tek benimki mı böyle merak ettim doğrusu:)) gunduz ağaçtan bi meyve kopardık kizimin elindeydi elini acmaya çalışıyor oda açmamak için direndi açmadı bak vermemek için açmıyor bide der ee açmaz tabi çocuğun yiyeceğini sen yiyonnnnn

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ahahhaha sesli güldüm kizz:)) yazık kız görmemiş belliki çocukken falan yesin sende ikitane ver bı ona bı çocuğuna vallahi içinde kalmış ondan yapıyor 
tarafından
Hahahah :D al anne buda senin hakkın mı demeliyim :Djdkd
tarafından
He valla bak beni dinle yap öyle nasıl mutlu olacak dene kız ha sona senin çocuğun elindekini yine alırsa ozaman artık ayıp ediyo demektor
tarafından
Deniyecem mutlaka canım hiç aklıma gelmemişti eşime aldıracağım zaman ikişer tane aldırayım:Dmdnd
tarafından
Dene canım kız yazık gunah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tövbe içi nasıl rahat ediyor bebeğin elindeki şeyi alınca ilginç:/
tarafından
Bende ona şaşırıyorum yani :))))
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Hahahahha ay gulsem mi sinirlensem mi sasirdim :D kucucuk cocuk ona verecene elindekini mi aliyo bide ay yarabbim ya :D
tarafından
:DD valla sorma ya :D
(7,096 puan) tarafından
Kiz verirken bi ona ver bide cocuga bari cocuktakini almasin :D
tarafından
Aldıracam eşime ikişer tane bundan sonra :D
(7,096 puan) tarafından
Aynen aynen aldir :D baska turlu cocugun elindeki gidiyor :D
0 oy
(16,140 puan) tarafından

çocukluğunu yaşayammış demekki:D

tarafından
Sanirsammmmm:))))
0 oy
(14,907 puan) tarafından
Cocukla cocuk olası gelmiş kadının. Ben olsam bende sinir olurdum heralde.
tarafından
Ya yemesi inan ki sorun değil ama çocuğun elinden alınca ee bide yiyor sonrdna istiyor oda
(14,907 puan) tarafından
Ay hic sevmem böyle pisboğazları , heleki çocuģun elindekine niye göz dikiyorsa.
0 oy
(120,914 puan) tarafından

Ahahaahha kiz hic gulcem yoktu haaa :D

tarafından
:DED komik ama sınır bozucu
0 oy
(1,449 puan) tarafından

kaynanası olmayanlardanim çok şükür :ermm:

tarafından
Oda iyiiiii:)))
Ya doğumdan sonra esinle barıştınız diye hatırlıyorum sonradan gine olmadı mı . S
(1,449 puan) tarafından
Yol verdim bosver canim
tarafından
Hakkında  hayırlısı olsun inşallah hep mutlu olursunuz loloyla beraber
(1,449 puan) tarafından
Insallah canim teşekkür ederim
(6,276 puan) tarafından
Herif kalsada kaynanyi savsak ne war ☺☺
0 oy
tarafından

Allah ım yarabbim desene bi çocukda o kız onada ayrı alın istifleyin çocuğun yiyeceklerini niye alıyo anamm benim oğlum Mustafa nın, elinden almaya kalksalar kıyamet kopar :D

tarafından
Olmazsa onada alalım bundan sonra :D
tarafından
Bencede canım kızz çocuğun yiyeceği yenir mi hiç insanın boğazında kalır sen ak koy bari bakdım kızın elinden alıyo bak anne ben sana aldım onu geri ver diye bi şoka uğrasın :)
0 oy
tarafından
Allahım ya komik Valla bnm annem (kaynanam) önünden alır verir o yesin ben yemesem de olur der be vaay anam vaaay çokca kıymetini bilirim anaaam❤️
tarafından
Vay kaynanaya bak sen bizimkide elinden alır yer:Dkdkdk
tarafından
Valla ben olsam derim anne o çocuk ne diye elinden alıyorsun lokmasini acaba ağzında pamukcuk çıkmıyor mu kız sonuçta torununun lokmasini yiyor öyle derler ya birinin lokmasini yersen ağzında pamukcuk çıkar derler :)))
tarafından
Ilk kez duydum canım:D
Çıksa bile farkında değildir belkide :DD
0 oy
tarafından
Coooook değişik :D 
tarafından
Hemideeee nasılll:D
0 oy
(671 puan) tarafından
Yani çocuğun elinden alması tuhaf ama günah belki onunda canı istyo bazı insanlar öyle canm :) 
tarafından
Yanı benimde tuhafıma gidiyor canim :) cani isteyebilir tamam ama çocuğun elinden alması tuhafıma gidiyor ya zaten :))
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Çocuğuna verirken kaynana da vermezsen çocuğun elindekini alır yer tabi :D

tarafından
Bundan sonra ikişer tane aldirtcam:Ddd
0 oy
(14,492 puan) tarafından
Ohhh yarasin de sjsjsj ahahaha

Bende oğlanın süt burgerini yiyorm habire sjsjjs
tarafından
:DD ya yemesi sıkıntı değilde elinden alması sıkıntı akxks
(14,492 puan) tarafından
Sjsjs  ya sende beeee , çocuk mu aç kalsın kaynana mi sjsjjs ahahhaha lolipop yemese ölür sjsjs
tarafından
Ya bide bi sapirtadisi var bi görsen aksjakjznsmxnxmz sapır supur beni yeeeee:Dkdkkd
(14,492 puan) tarafından
Ohhhh xoooooş sjsjjsjsjs
0 oy
tarafından
Bence bir doktora götür bu hastalık olabilir şekeri olabilir kötü niyetle yemediğine eminim ve de şunu demek istiyorum ben birşey yerken birisi benim için böyle birşey dese utanırım kendime zarar verme boyutuna gelirim yediklerim gözle sayılır hale gelmiş derim bu benim fikrim çok ağrıma gider yani kaynananı doktora götür şeker rahatsızlığı olur tekrar diyorum kötü niyetle yapmadığına adım kadar eminim ama lütfen o yerken gözlerinle takip edip onu utandırma birde denek ki senin elin ne kadar tatlıysa sneşn her verdiğini yemek istiyor sende hem ona hem bebeğe ver memee hariç :) 
tarafından
:)))))) şekerine baktirmistik geçen sene çıkmadı canım. Zaten 3 4 ayda bi kontrole götürüyoruz test sürekli yapıyorlar. Bide hiç huyum değil o yerken gözlerimle felan takip etmem yiyor sonuçta niye yiyorsun da demedim hiç bi şekilde yani tuhafıma gidiyor ondan sordum :)
tarafından
Aman boşver yesin canı çekiyor demek ki sende ye amaannn ye gitsin yarasııınnnn:)))
tarafından
Yok yesin ya yemesine laf etmem çoğu zaman eşimle bizde yeriz ama elinden alınca işte ondan tuhafıma gidiyor :D
0 oy
(871 puan) tarafından
Bu gözler bunuda gördü hahaha 
tarafından
Daha neler görecek acbbb:D
(871 puan) tarafından
Bekliyorummm
0 oy
(6,276 puan) tarafından

Manyak karii:Dbacim sen iki lolipop al al anne de sende ye oda yesin malum tek olunca o yiyemiyor :D

0 oy
(4,102 puan) tarafından
Hajaajaja kiz sende kizina ne veriyosan buyuk kizinda ver jajajaja yazik ya
0 oy
(113 puan) tarafından
Boşver yesinde asıl problem, yiyor yalıyor sonra tekrar çocuğuna vermiyordur onlari. Özellikle o şeker konusunda bı ickillendim :D
0 oy
tarafından
haykirdim gece gece valla moralim bozuktu allah seni ne etmesin ya :D
0 oy
(1,249 puan) tarafından

Aahahaha benim kaynanamda oyle bana gelir yer yer yeeeer helal hos olsun bi kacgun sonra ben giderim senin evinde yemek yedim oldum karnimin agrisindan öldüm ( her defasinda 5 yildir hic sasmaz) ne vardi icinde der :) bende masayi donuyosun kimin tabaginda kalmis cop ogutme makinesi gibi tikiniyosun diyemedim ya la :Dne koyucam anne hepimiz yedik bisey olmadi sana dokundu heralde derim :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 630 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
25 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,516 göst.
10 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 507 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,442 soru

11,887,004 cevap

36,006 kullanıcı

...