0 oy
603 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Selam beni hatırlarsınız belki 31 haftalık hamileyken doğum yapmıştım ve kızımda bazı sıkıntılar vardı erken doğdu için sadece 1 hafta yaşayabildi papatyam uzatmaya ve üzülmeye gerek yok o zaman kızım ölünce sildim bu uygulamayı çünkü baktıkça acı veriyordu şükürler olsun ki şimdi tekrar hamile olduğumu öğrendim ve yine buradayım tekrar aynı sıkıntıların başıma gelmemesi için rabbime çok dua ediyorum 

Nasılsınız sizin hamileliğiniz nasıl geçiyor

15 Cevaplar

+1 oy
(5,492 puan) tarafından
Cennetin kapısında sizi bekliyor inşallah canım, elinden tutup hadi anne gidelim diyecek
(84 puan) tarafından
İnşallah canım öyle zor günler geçirdim ki anlatamam
(5,492 puan) tarafından
Rabbim bol bol sabır verisin inşallah canım
(1,186 puan) tarafından
Ne kadar güzel bir yorum +
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sabırlar versin canım.  Allah korktuğuna uğratmasın. Kac haftalik hamilesin?
(84 puan) tarafından
Daha çok yeni dedi sağlık ocağındaki hemşire 3 haftalıkmış
tarafından
Dikkat et kendine canım.
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Sağ sağlim al kucağına canım. Allhim Hayrli doğumlar nasip etsin vaktinde
0 oy
(200 puan) tarafından
Rabbim saglikli kucagina almayi nasip etsin ins canim 
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Üzulmeye gerek yok mu :O  oğlumu kaybedeli 1 sene oldu hala acim ilk günkü gibi taze ne diyeceğimi bilemedim :pouty:  Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin  

(84 puan) tarafından
Benim kızım da yaşasaydı 8 aylık olacaktı ama kısmetleri yokmuş canım
(1,403 puan) tarafından
Öyle Rabbim bilir doğrusunu peki özel değilse neden kaybettin :( doktor bana servikal yetmezlik dedi :(
(84 puan) tarafından
Ben 18 haftalık hamileyken bebeğimde akondroplaza yani cücelik sendromu olduğunu öğrendim 22 haftalık olduğunda elleri ayakları içe dönük dediler ve 31 haftalık hamileyken doğum yaptım bebeğim sadece 1 hafta yaşadı doğdu gün öldü o öyle Bi acı ki tarifi yok
(1,403 puan) tarafından
Zaten onun üstüne acı yok :/ hala durur hamilelik testim patikleri 2 tane ultrason fotoğrafı boş dünya bomboş :/
(84 puan) tarafından
Gözünün önünden kaldır psikolojini bozma bebeğin oldumu  peki meleğinden sonra
0 oy
(4 puan) tarafından
Bende sana cok dua ediyorum suan insallah kazasız belasız dogum yapacaksın cennette bi kapın açıldı bu arada meleğin size şefaatçi olacak inşallah  bu arada benim hamilelik zor valla durmadan ağlıyorum ayrıca ben belden aşağı uyuşmadan cok korkuyorum belden aşağı uyuşacak misim durmadan buna da ağlıyorum yani iyi değilim 
(84 puan) tarafından
Merak etme canım geçer o acılar rabbim güç kuvvet versin
0 oy
(2,381 puan) tarafından

Bende bebeğimi kaybetim dabirla sağlıklı sihatli tekrar anne olmak istiyorum:) rabbim tekrardan yasatmasin insallah

(84 puan) tarafından
Valla ben söylemiyorum kalp atışını Bi duyim Allahını izniyle o zaman derim diyom ama eşimin ağzı durmuyor
(2,381 puan) tarafından
Ah şu eşler benimkini herkes duymuştu kaybedince de kötü oldu ilk bebeginiz mi olacak meleginizden sonra.
(84 puan) tarafından
İnşallah sağ salim doğarsa ilk bebeğim olacak çok heveslenmek istemiyorum çünkü meleğiöde çok hevesliydim ama bana kalmadı inşallah rabbim bu bebeğimi bana bağışlar
(2,381 puan) tarafından
Insallah canim sağlıklı sihatli sağ salim insallah rabbim gönlüne göre versin
(84 puan) tarafından
Amin canım sanada tekrar yaşatsın r ta bbim benim gibi,❤️
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin iyi düşünün iyi olsun herşey Rabbimden 
(84 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Basin saolsun canim benim. Bendr ilk kizimi 32 haftalik dogurdum 3 gun yasadi simdi diger kizim 1 yasinda. Rabbim sanada hayirls kucagina aldirsin InsAllah ☺
(84 puan) tarafından
Amin canım inşallah bende senin gibi olurum ❤️
(7,412 puan) tarafından
InsaAllah canim benim❤
0 oy
(1,134 puan) tarafından
 Sağlıkla sihhatle kucağına al inşallah canım kendine dikkat et 
0 oy
tarafından

Hatırlıyorum seni: ( hoşgeldin canım nasılsın bebisin hayırlı olsun hayırlı şekilde sağlıkla al kucağına büyüt evladını gönlünce inşallah <3

(84 puan) tarafından
Hoş buldum canım amin inşallah çok sağol
0 oy
tarafından
Rabbim evladinı sag salim kucağina almayi sağlıkli hayirli gunlerde büyütmeni nasip etsin insallah cnm
0 oy
tarafından
O bi melek inşallah anne babasina sefaatci olacak ahirette 

Simdi yine hamilesin gozun aydin 

Rabbim sag sağlim kavusmayi nasip etsin

Hoşgeldin 
(84 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağol canım hoş buldum
0 oy
(704 puan) tarafından
Kuzum benim Allah öncelikle sabır versin. Ama oda Allahtan gelen bişy inşallah şefaat in olacak cennette onun için üzülme o şimdi cennetin en güzl köşesinde. Günahsız ne kadr masum. Üstelik yalvaracak Allaha annemi babamda cennetine al Allahım die buda herkese nasip olmaz. İnşallah bu bebeğini saglıklıca alırsın kucagna saglıkla büyütmek nasp olur bütün acılarını unutursun inşallah 
(84 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun çok sağol
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Çok üzüldüm rabbim sabr versin. Yeni bebeğini  sağ salim kucagina almayı nasip etsin rabbim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 237 göst.
0 oy
12 cevap 365 göst.
0 oy
9 cevap 319 göst.
+7 oy
52 cevap 1,626 göst.

381,355 soru

11,416,836 cevap

34,967 kullanıcı