0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (901 puan) tarafından
Akşam üstü çocuklar la parka gittim bir an dalgınlıktan tlf masada unuttum yere düştü ve çatladı baya koruyucu yoktu yeni di daha huvai honor marka çalışıyor şükür çatlak büyük ama ne kadar acaba degişim orijinal da var kaçak da galiba bilgisi olan var mı acaba 

8 Cevaplar

0 oy
(9,968 puan) tarafından
Orjinaller 400 tl civari genelde
(901 puan) tarafından
Öbürü ne kadar dır acaba
(9,968 puan) tarafından
Onuda 150 200e bulursun ama sonra hep kiriliyorlar yine ben 2 defa yaptirdim en son attim sinirlendim
(901 puan) tarafından
Anladım of ya gitmez olaydım keşke
-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bilgim yok cnm ama biraz pahalı olabilir 
0 oy
tarafından
Garantiye yolla sakın mahalle arası telefoncuya verme varya telefonun içinden geçiyorlar resmen garantiye ver orjinal parça koyar hiç değilse içine çok geçmiş olsun bu arada 
(901 puan) tarafından
Saol canım ya canım sıkıldı
tarafından
Canın Sağolsun mala gelsin cana gelmesin
0 oy
tarafından
Gecenlerde teyzemde değiştirmis canmm ona 200 demiş camı patlamış ne kadar sağlam oldu bilemiyorum artık 
(901 puan) tarafından
Anladım cnm sürekli tlf kırılıyor eşim bıktı artık haklı olarak utanıyorum artık söyleme ye
tarafından
Vallahi canim ekran koruyucu taktir derim bende cok düşüren biriyim çocuk atıyor hatta benimde ekran kırık ama koruyucu var cok sukur yoksa coktan pert olmuştu :))) sende yaptirinca ilk işin koruyucu taktir  20 lira birsey
(901 puan) tarafından
Aynen öyle canım geç kaldım
0 oy
(200 puan) tarafından
Orninalden baskasini taktirma benim telimi oglum kackere kirdi esim orjinalini yaptirmadi ve telefon cop dokunmatik asla basmiyor kac telim gitti
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Benim eşim iphone ekran kırdı 200 verdi çakmasına tabiki ama orjinalini tutmuyo hassasiyet olarak far edildi
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ablamin kirilmisti ekranı 6 ay once falan o zaman orjinaline 600 gibi fiyay soylemislerdi yan sanayisine daha uygundu sonra garantiyr yollayalim dedik ama orasida yan sanayi takiyoruz dediler eger ki orjinalini istiyorsaniz ucret aliyoruz demisleri nitekim yan sanayi takildi suan iyi gibi ama dusunce falan nolur bilemiycem eger ki sizin garantili ise ve ucret talep etmiyorlarsa orjinale garantiye yollayin 
(901 puan) tarafından
Sorum bakım yarın bilmiyorum
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Orijinal.olmayanlar ucuz.oluyor ama ufacık.darbede kiriliyor gecmis olsun 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 451 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilkalp (711 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu