0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar 6 .5 aylık bebeğim yanmda emzrkken düştü haliya denk geldi çok ağlamadı hmn normale döndü dikkat ediyorum şu an kusması felan yokta daha bişey olmamstr deglmi iyi görünüyor su an eğleniyo kendi kendine hatta ne gibi belirti olursa gotrym doktora eşim yok evde :(

11 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Kusma 

Uyku halu 

Gözlwrde kayma cnm dıkkat et cok gecmıs olsun :(((
tarafından
Çok sağol canım:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oglum kadar düşen yoktur heralde. Kusma gözlerinde kayma yoksa götürmene gerek yok. Ki genelde bunlar düştükten hemen sonra olan şeyler. Korkma benimki de dün düştu
tarafından
Çok şükür Yok canım bunlar ne kadar süre uyutmam gerek iyi görünüyor çünkü hmn de sakinleşti
tarafından
Yani 2 saat diyorlar ama benim 2 saat dolmadan uyuttugum olmuştu canim
0 oy
(414 puan) tarafından
Bacaklarini kolarini konturol et kafasinda sisme falan varmi diye konturol et kusma yada bayginlik hali olursa doktora gotur brnim kizimda gecen koltuktan dustu su an biseyi yok 
tarafından
Ettim canım cok hafif burnunda çizik var başka bisi yok Rabbim korusun çok üzgünüm ya:(
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Kusma göz kayması ve uyku hali bunlara dikkat et canım ve 2 3 saat uyutma nolur nolmaz. Korkma stres yapma melekler korurmuş meleklerimizi. 
tarafından
Ay insallah kuzum sagolasin
0 oy
(879 puan) tarafından
Gecmis olsun canim

Ben pinpirikli oldugum icin herhangi bi belirti beklemeden gotururum o yuzden nasil belirtisi olur onu bilmiyorum

Allahim saglik versin evladinla sinamasin insallah
tarafından
Eşim evde değil canım malesef bnde isterdim ama
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim..   bişey olmaz inşaAllah ♡
tarafından
İnşallah canım çok sağol
0 oy
tarafından
Kusma uyku hali denge kaybı gozler de kayma yoksa bırsey olmaz canim 3 saatt uyutma 
tarafından
Tamam canım çok sağol:(
0 oy
tarafından
Bnm kzm cok düştü bisey olmadi şükür üzülme olur öyle belirtilere dikkat et sdce :)
tarafından
Bundan akillandm almam asla bidaha yanıma çok üzgünüm :(
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bebeği düşmeyen yoktur heralde canım benimki 5 aylıkken düşmüştü şükür birşey olmamıştı seninki de olmaz inşaallah
0 oy
tarafından

Kuzum çok geçmiş olsun artık hareketli oldular bu aylarda yanına sakın yatırma emzirirken uyanık kal emzirdikden sonra mutlaka beşiğe koy benim bebe 9 aylık olmak üzere bir gram durmuyo yerinde çok hareketli gece yanıma alırdım genelde hep ama artık uykumu bölüyorum mamasını içirip geri koyuyorum yatağına bide benim yatak yüksek Allah muhafaza sen takipte kal korkma Allah ın izniyle bir şey olmaz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 268 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 450 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde DENIZ AKYOL (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
19 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 43 göst.
1 saat önce Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (264 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...